Rcon.Ucoz 17:39 - 19 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » le mai pregatim ceva celor care sunt prea temperati (plugins misto)
le mai pregatim ceva celor care sunt prea temperati
kytantonyData: Vineri, 20 Martie 2009, 10:16 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 285
Status: Offline
la fel d nu face lag recomand un nou mod de a pedepsi pe care injura pe server fara sa mai fie nevoie ca adminul sa se mai chinuie sa dea gag si se elimina asa si abuzul de gag dk exista pana acuma(eu unul nu am vazut sa faca vreun admin asa ceva)...era bun ptr oana asta :)....X-ul il va setata cum crede el mai bine....din nou cer aprobarea adminilor dk e bun acest plugin si bineinteles dk X-ul il va aproba

- copiezi swearfilter.cfg la tine in folderul cstrike
- editezi server.cfg si adaugi exec swearfilter.cfg

intra in arhiva in folderul addons, apoi in amxmodx

- iei fisierul rs_swearfilter.amxx si il pui la tine in cstrike\addons\amxmodx\plugins
- editezi cstrike\addons\amxmodx\configs\plugins.ini si adaugi rs_swearfilter.amxx
- iei folderul base_inc si fisierul rs_swearfilter.sma si le pui la tine in cstrike\addons\amxmodx\scripting
- iei folderul swearfilter si il pui la tine in cstrike\addons\amxmodx\configs
ca sa adaugi cuvintele care vrei sa fie pedepsite editeaza cstrike\addons\amxmodx\configs\swearfilter\blacklist.ini

sau varianta 2 cred ca e mai buna si dk nu ma insel e in limba romana
se instaleaza normal si folderul swear se copiaza cu totul in amxmodx/configs..in fisierul swearwords.ini se editeaza cuv blocate

Atasare: rs_advanced_swe.zip (85.8 Kb) · swear_filter.rar (6.3 Kb)


veghez din lumea de dincolo....

Mesaj editat de kytantony - Vineri, 20 Martie 2009, 12:14
 
Prof_JuDoKData: Vineri, 20 Martie 2009, 10:29 | Mesajul # 2
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 460
Status: Offline
hmmmmm interesant dar.... mai bn ii lasi sa vezi c injura k sa stii daca dai kick... llama...gag... sau ban biggrin asa n vezi c injura... :))

☻/
/▌
/ \

 
kytantonyData: Vineri, 20 Martie 2009, 10:36 | Mesajul # 3
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 285
Status: Offline
ba o sa se vada... jucatorul injura dar nu o sa apara injuratura, o sa scrie ceva de genul de ex...am fost baiat rau...merit pedepsit etc :))))))

veghez din lumea de dincolo....

Mesaj editat de kytantony - Vineri, 20 Martie 2009, 10:41
 
Prof_JuDoKData: Vineri, 20 Martie 2009, 10:38 | Mesajul # 4
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 460
Status: Offline
aaa poi aja imi plc :))) sunt PRO biggrin

☻/
/▌
/ \

 
dnyData: Vineri, 20 Martie 2009, 11:25 | Mesajul # 5
Mini-Manager
Grup: Membru
Mesaje: 120
Status: Offline
Si eu sunt Pro

StaY High All The Time

Mesaj editat de calvinklein - Vineri, 20 Martie 2009, 11:25
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » le mai pregatim ceva celor care sunt prea temperati (plugins misto)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis