Rcon.Ucoz 15:22 - 19 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » si ceva ptr cei care campeaza (sa nu ii uit ca e joc de gungame)
si ceva ptr cei care campeaza
kytantonyData: Vineri, 20 Martie 2009, 12:07 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 285
Status: Offline
sunt eu baiat bun si am mai gasit un plugins...sper sa nu se supere X-ul ca tot caut pluginuri dar ca admin asta e datoria mea sa ajut serverul.....acest plugins e f f bun in mape in care se tot campeaza OAMENI BUNI E JOC DE GUNGAME NU DE FRAKURI..bineintees cred ca se poate seta dupa cat timp sa se considere campare si automat serverul il dezarmeaza pe jucator ptr campare...astept comentari..
Atasare: camp_disarm.rar (5.0 Kb)


veghez din lumea de dincolo....
 
Prof_JuDoKData: Vineri, 20 Martie 2009, 12:09 | Mesajul # 2
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 460
Status: Offline
da e ji asta o ideea smile biggrin

☻/
/▌
/ \

 
CiTa_ZaPacItAData: Vineri, 20 Martie 2009, 23:11 | Mesajul # 3
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 202
Status: Offline
nu e bine nici prea multe scripturi.....nu`s contra da asa dak`r fi gasim la orice sa bagam script

Nu beau, NU fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta. asta pana ies din puscarie
 
Prof_JuDoKData: Luni, 23 Martie 2009, 11:53 | Mesajul # 4
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 460
Status: Offline
ar fi bn sa fie bagat p srv.... k am vaz multi campari azi..... ji degeaba le dai slay sau kick k lafel fac..... deci as fi PRO daca ar fi sa se voteze tongue

☻/
/▌
/ \

 
kytantonyData: Luni, 23 Martie 2009, 12:38 | Mesajul # 5
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 285
Status: Offline
eu zic ca e unul din tre cele mai importante scripturi in jocul de gungame....mai important decat bunnyhop...plus ca avantaj e ca nu te da afara...nu iti da kick,nici slay,nici,slap...ramai doar fara arma.....ca sa te inveti minte happy

veghez din lumea de dincolo....
 
CiTa_ZaPacItAData: Luni, 23 Martie 2009, 12:54 | Mesajul # 6
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 202
Status: Offline
nuh o fi buna ideea...da mi`e nu mi`a plaqut niciodata asta anti campat:)

Nu beau, NU fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta. asta pana ies din puscarie
 
kytantonyData: Luni, 23 Martie 2009, 13:19 | Mesajul # 7
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 285
Status: Offline
pai cita e joc de gungame nu ai ce campa.....ptr ce sa campezi?u asa castigi rundele?eu unul nu...

veghez din lumea de dincolo....
 
Prof_JuDoKData: Luni, 23 Martie 2009, 13:32 | Mesajul # 8
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 460
Status: Offline
corect -------> No camp , win the game <---------

P.S. Nu va mai luati d engleza mea ! :))))


☻/
/▌
/ \



Mesaj editat de Prof_JuDoK - Luni, 23 Martie 2009, 13:37
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » si ceva ptr cei care campeaza (sa nu ii uit ca e joc de gungame)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis