Rcon.Ucoz 15:08 - 19 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » Prof adminu inapoi (cn e de acord sa revina prof printre noi k admin :D)
Prof adminu inapoi
1. 1da [ 12 ] [92.31%]
2. 2nu [ 1 ] [7.69%]
Sondajul a expirat - Duminica, 29 Martie 2009, 15:33
Totalul răspunsurilor : 13
rconData: Vineri, 27 Martie 2009, 21:31 | Mesajul # 16
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
auzi mai Oano ! cine plm a spus k sa " se inchine mie " !!! angry DESTEAPT-O !!! am spus sa isi ceara scuze si nu numai in fata mea in fata tutoror ! pt ce a facut care e treaba !! ?? si eu daca gresesc imi cer scuze .. iauite domne la ea ce vb de orgoliu are pe ea !!!!

a si care e problema ta ce iti este rusine sa faci acelasi lucru in fata tuturor ?? !! nu cumva te simti si tu cu musca pe caciula ?? .. asta daca mai ai ?? !! angry


 
Oana18Data: Vineri, 27 Martie 2009, 21:57 | Mesajul # 17
-Membru-
Grup: =Nesimtit=
Mesaje: 287
Status: Offline
da stai un pic mai !! da ceo facut baiatu o omorat un om sa isi ceara scuze in fatza la toti ?aa? ? ?? mai ziceam si io dak juca cu cod sal iertam ?! dar pt un asa cacat imi pare rau !! si nu uita io ? deci io ? nu o sa imi cer scuze niciodata numai dak joc codat sau am ceva la cs !! dar pt grejeli minore si cacaturi dinastea nu ma inchin la toti prosti !! angry >( angry >( angry

Added (2009-03-27, 10:57 Pm)
---------------------------------------------
bai tu cand ai facut o prostie sau ceva !!! sau faza cand ai schimbat ip la serv !! team intrebat de ce am lag asa de mare .. cica el pff nu stiu !! si el defapt schimbase .. ceva la ip :)) si uita el el tot el e sfant !! ramai tu regele la satra papuc!!! dak asa gandesti angry Si nu tiai cerut scuze!! si iai bulit pe majoritatea atunci !! !!! undes scuzele tale A? ?AA? ?A? si ce dak e al tau serv dar respectu tau fatza de oamnei unde E ?? ?E?E? ???? angry angry angry angry


sorgen über sorgen nicht zu viell, es kommt ja doch wie gott es will

Mesaj editat de Oana18 - Vineri, 27 Martie 2009, 21:58
 
rconData: Vineri, 27 Martie 2009, 22:01 | Mesajul # 18
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
bai prostie omeneasca da ce plm treaba ai u k am schimbat ip-u la sever ?? !!!! si ce plm vb tu aici k nu e cine stie ce .. ceea ce a facut prof !! s-a inregistrat cu mai multe nume k sa isi dea la vot pt God'z sa se ridice in nivel (deci daca tu ai mintea INCUIATA !! si nu intelegi k a TRISAT fata de ceilalti dute TARE !!) iauite domne cine judeca fara cap aici !!! .......... angry

 
CiTa_ZaPacItAData: Vineri, 27 Martie 2009, 22:04 | Mesajul # 19
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 202
Status: Offline
oana la faza cu cerutu scuzelor are dreptate era un concurs in care eram toti implicatzi si nu era normal ce a faqut...in rest trb voastra:)

Nu beau, NU fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta. asta pana ies din puscarie
 
Oana18Data: Vineri, 27 Martie 2009, 22:11 | Mesajul # 20
-Membru-
Grup: =Nesimtit=
Mesaje: 287
Status: Offline
ete na smile bine dar oi si cum smile dak stam sa ne gandim .... godz asta io consider k il merita scorpion nu vb de restu smile dar scorpion e pe serv de cand am fo si io smile si serios merita smile pare rau dau cu parerea biggrin
cu toti stim k vote poti sa dai .. cate vrei smile


sorgen über sorgen nicht zu viell, es kommt ja doch wie gott es will

Mesaj editat de Oana18 - Vineri, 27 Martie 2009, 22:12
 
CiTa_ZaPacItAData: Vineri, 27 Martie 2009, 22:12 | Mesajul # 21
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 202
Status: Offline
din cate stiu eu scorpion e god`z:))

Nu beau, NU fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta. asta pana ies din puscarie
 
rconData: Vineri, 27 Martie 2009, 22:13 | Mesajul # 22
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Adevarau e k parerea ta e undeva departe de ceea ce se discuta aici ... si in plus Scorpion este deja God'Z ! deci vad k tu habar nu ai ce admini si ce nivele au pe server !

 
S3rGiuData: Vineri, 27 Martie 2009, 22:13 | Mesajul # 23
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
aaa oana te contrazic....nuj qm d ai uitat aja rpd da scorpion a fost avansat o data q tn...deci el are good'z motiv pt kre nici nu a fost propus :P

CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)
 
Oana18Data: Vineri, 27 Martie 2009, 22:14 | Mesajul # 24
-Membru-
Grup: =Nesimtit=
Mesaje: 287
Status: Offline
poate am ramas in urma cu informatiile de cand am lipsit de la ultima intrunire :)) dry

sorgen über sorgen nicht zu viell, es kommt ja doch wie gott es will

Mesaj editat de Oana18 - Vineri, 27 Martie 2009, 22:15
 
rconData: Vineri, 27 Martie 2009, 22:14 | Mesajul # 25
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
ma duc sa ma recreez pe server k aici imi incing creieru aiurea

 
CiTa_ZaPacItAData: Vineri, 27 Martie 2009, 22:15 | Mesajul # 26
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 202
Status: Offline
io zic sa inchizi topicu asta k e finalizat:)

Nu beau, NU fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta. asta pana ies din puscarie
 
rconData: Vineri, 27 Martie 2009, 22:15 | Mesajul # 27
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Adevaru asta e Off Topic


 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » Prof adminu inapoi (cn e de acord sa revina prof printre noi k admin :D)
  • Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis