Rcon.Ucoz 16:25 - 19 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 3 din 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » Serverul v-a lua Sfarsit
Serverul v-a lua Sfarsit
AbnerData: Marti, 12 Mai 2009, 09:21 | Mesajul # 31
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 76
Status: Offline
Eu fac zilnic operatiuni prin BRD-Net, deci mi-ar fi mult mai comod :D. Nu stiu cum este la alte banci, dar la BRD se percep comisioane pentru depunerea banilor in conturile altor banci, respectiv depunerile din conturile altor banci. Exceptie fac transferurile intrabancare, deci BRD-BRD. In plus, BRD are, dupa CEC, cea mai extinsa retea de unitati. Si in plus, mie imi place BRD-ul smile Dar Raiffeisen vine puternic din urma si are si un serviciu online foarte bine pus la punct si foarte sigur, doar ca au putine unitati.

Arata-ti respectul pentru ceilalti utilizatori folosind un limbaj corect.
 
LamaruData: Marti, 12 Mai 2009, 09:30 | Mesajul # 32
-Membru-
Grup: Membru
Mesaje: 45
Status: Offline
Da, salut all !

sunt de acord sa platesc , dar owner sa ramina unul singur rcon ! doar jucam pentru FUN smile .

faceti contul si anuntati-ma !

cel mai bine ar fi ca fiecare care plateste sa poata intra pe server cu un cod, cel putin asa am scapa de codati !


run, run, run for life ... Game ON IBM T43p TANKPAD :D
 
Kinder_killazData: Marti, 12 Mai 2009, 17:09 | Mesajul # 33
-Membru-
Grup: Membru
Mesaje: 42
Status: Offline
X ule...asta ar fi cea mai mar prostie...sa se inchida serverul...Afiseaza frate mai repede contul si pana in data de 20 punem banii...Iar tu va trebui sa ramai singurul Owner...k sa nu se certe lumea...adminele si sloturile sa ramana si sa se dea sau sa se ia ca si pana acum...We need this server.... cool

Kinder
 
GroparuData: Marti, 12 Mai 2009, 17:22 | Mesajul # 34
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 243
Status: Offline
ii avertizez pe aceasta cale pe cei care vor puna bani, sa mearga doar la banca BRD(in caz ca face aici cont) sa depuna banii ca daca ii depui de la alta banca intrun cont BRD comisioanul este de 18% de fircare parte...

viitor Doctor Inginer Ion-Dorin Udrea
 
deCartierData: Miercuri, 13 Mai 2009, 05:45 | Mesajul # 35
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 198
Status: Offline
gropare te-ai informat:)))
dupa mn BRD e cea mai naspa banca posibila


 
GroparuData: Miercuri, 13 Mai 2009, 11:35 | Mesajul # 36
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 243
Status: Offline
eu am cont la Banca Transilvania si stiu de acele comisioane pt ca am patito chiar pe pielea mea:| din 1000 de lei mi s-a luat comision 180 de ron adica 18%:|

viitor Doctor Inginer Ion-Dorin Udrea
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » Serverul v-a lua Sfarsit
  • Pagina 3 din 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis