Rcon.Ucoz 17:58 - 19 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » o simpla propunere (legata de RANK)
o simpla propunere
DeeJaYData: Joi, 11 Iunie 2009, 13:59 | Mesajul # 1
-Manager-
Grup: Membru
Mesaje: 171
Status: Offline
Propun sa se scoata rankul pentru ca sunt multi playeri..care joaca doar pentru rank..daca prind locul si arma potrivita gata fac 70 cu 10...si sunt la fel de multi care nu inteleg ca la gungame nu joci pt rank ! deci va rog frumos sa postati parerile voastre...pe mine unu mau disperat astia care joaca pt rank!

salutare!


Dimineata cand ma trezesc... ma trezesc cu frica
Ca gaborii ar putea sa vina sa ma ia la circa
Asta este lumea oamenilor cu multi bani...
 
DjWanykData: Joi, 11 Iunie 2009, 14:18 | Mesajul # 2
-Membru-
Grup: Membru
Mesaje: 51
Status: Offline
da ar trebuii sa se scoata...dar un jucator de cs ,care joaca de mult timp doar la asta se gandeste...cum sa scoata mai multe puncte si sa fie primul

de ex,,ce gandeste cnva dak castiga o harta ... ce am castigat? ce e ala gg? sau ce sunt bun ca am castigat o harta?

Fain e sa se joace cum se juca odata..cu rankul ala pe site sau cum se numea..parerea mea..


GG is my life
 
tonyData: Joi, 11 Iunie 2009, 14:41 | Mesajul # 3
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 19
Status: Offline
sa mai discutat frate prob asta si au fost prob mari crede-ma apoi...cauta si uitate despre ce e vb....multi admini nu mai intrau apoi sau jucatori la fel....
 
DeeJaYData: Joi, 11 Iunie 2009, 14:44 | Mesajul # 4
-Manager-
Grup: Membru
Mesaje: 171
Status: Offline
stiu tony ca sa mai discutat dar...lason colo...am zis si eu..si sper sa nu mi se ia chestia asta in nume de rau ca am facut doar o propunere...

Dimineata cand ma trezesc... ma trezesc cu frica
Ca gaborii ar putea sa vina sa ma ia la circa
Asta este lumea oamenilor cu multi bani...
 
2pac_on_fireData: Joi, 11 Iunie 2009, 15:54 | Mesajul # 5
Mini-Manager
Grup: Membru
Mesaje: 146
Status: Offline
stiu ca era un plugin care daca trageai si facea 20 fraguri fara sa mori iti dadea slay...ala era bun de pus pe server...

"I am crazy, but you know what else: I don't give a fuck."

Mesaj editat de 2pac_on_fire - Joi, 11 Iunie 2009, 15:55
 
[R]InnocenseData: Joi, 11 Iunie 2009, 20:02 | Mesajul # 6
Mini-Moderator
Grup: Moderator
Mesaje: 131
Status: Offline
sa se scoata ca asa e ..multi stau la rank cred ca inca nu stiu ca gungame nu se joaca pentru rank !!!

Trebuie sa-ti asumi riscuri pentru a-ti indeplini visele.
 
AbnerData: Joi, 18 Iunie 2009, 09:24 | Mesajul # 7
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 76
Status: Offline
Si eu as fi de acord sa se scoata rank-ul, in cazul in care nu are efect negativ asupra serverului.

Arata-ti respectul pentru ceilalti utilizatori folosind un limbaj corect.
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » o simpla propunere (legata de RANK)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis