Rcon.Ucoz 19:03 - 19 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » TOP 10
TOP 10
AerrowData: Luni, 24 August 2009, 17:30 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 3
Status: Offline
Salut!

Am si eu o nelamurire! Mereu spun adminii ca nu se joaca pentru top10 . rank.. Dar din cate observ sunt si admini care sunt in top 10 si playery care se cunosc cu adminii! De ce ne spuneti sa nu jucam pentru rank cand aia din top10 sunt pe mana cu voi?

Si mai vreau sa mai stiu ceva, atunci cand joc sa castig harta si fac si puncte multe,de ce primesc kick? sa castige tot aia de sunt pe mana cu adminii?
Lasati-ma sa joc cum stiu eu , daca esti destept poti castiga harta si daca nu esti locul 1! Nu stiu de la ce a venit regula asta dar e chiar prosteasca! dry


Smyle !
 
[R]InnocenseData: Luni, 24 August 2009, 18:18 | Mesajul # 2
Mini-Moderator
Grup: Moderator
Mesaje: 131
Status: Offline
interesant ce zici tu aici ....mai ales despre playeri care sunt in mana cu admini ...

Trebuie sa-ti asumi riscuri pentru a-ti indeplini visele.
 
rconData: Luni, 24 August 2009, 21:02 | Mesajul # 3
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Deci!:

Pe acest server nu se joaca pt rank,/top10 sau /top15 , chiar nu vad sensul !
Serverul ruleaza cu GunGame si are singur un TOP si anume "!top10" + un RANK care iti arata mai tot timpul pe ce loc esti .

Si in legatura cu "jucatori pe mana cu adminii" zimi si mie care sant aia??? ,

Nu am nimik cu cei care joaca "NORMAL" , dar am ceva cu cei ce forteaza "NORMALUL" adika se pun bine intr-un colt si stau sa faca 1000 de mii de fraguri deci atunci imi sare creerul din cutie ! si normal k ma supara , deci daca cineva vrea sa joace pt : Rank, /Top10 sau /Top15 sau mai stiu io pt ce ... sant atatea servere de counter strike Modul "NORMAL" adika pentru Rank, top10 ...etc.

Acum m-am facut inteles ???


 
AerrowData: Marti, 25 August 2009, 00:16 | Mesajul # 4
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 3
Status: Offline
Poate sunt destule servere,dar daca fac 100 cu 20sau 30 nu cred ca are ceva...daca omor 100 playery cu aceeasi arma si stau si la vedere nu e o problema nu?

Si in legatura cu "cei pe mana cu adminii" aici poate raspunde si DAC , care cand ma vazut ca am 100 cu 30 , mi-a dat kick si mi-am pierdut punctele,dar , apoi la aceeasi harta, putin mai tarziu. Cei din top10 faceau la greu fraguri cu luneta aia cu foc automat , si adminul DAC . i-a lasat sa faca fraguri cu toate ca nu mai aveai cum sa te misti! si vreau sa stiu, cei ca mine de exemplu de ce nu sunt lasati sa joace cum stiu ei , si cei din top10 au voie sa faca orice!

wacko ... Cum spui tu rcon, nu jucam pentru rank, dar te rog ceva .REGULA ASTA SA FIE VALABILA LA TOTI!! dry


Smyle !

Mesaj editat de Aerrow - Marti, 25 August 2009, 00:17
 
1NoViC3Data: Marti, 25 August 2009, 10:02 | Mesajul # 5
Super-Membru
Grup: Manager
Mesaje: 93
Status: Offline
Bai nene..parca va doare sa ginditi putin:
ia uitate ma putin la aia care sunt in top 10 ..cam de cind sunt pe server?
nu ti se pare normal ca unu care joaca de 1 an de zile, aproape zilnic sa fie in top ?!?!? Sau tu cum crezi ca a ajuns acolo?? l-au pus adminii ?? brows

iar despre fraguri cu luneta...vorbesti prostii ptr ca dupa trei killuri ti se schimba arma automat so....


hello !!

Mesaj editat de 1NoViC3 - Marti, 25 August 2009, 10:04
 
fasterData: Marti, 25 August 2009, 18:13 | Mesajul # 6
Super-Membru
Grup: Moderator
Mesaje: 93
Status: Offline
Va certati pentru un amarat de joc,parca zici k pierzi kasa,bani sau nevasta .Mail da-l naibi de joc chiar asa puneti suflet pt el???PACAT daca da dry


 
lunetistu_mp3Data: Miercuri, 26 August 2009, 01:16 | Mesajul # 7
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 5
Status: Offline
Nu se cearta niemni FASTER,,pana la urma e cum spui tu,doar un joc,dar toti sa respecte aceleasi reguli !
sa nu fie altii intr-un fel discriminati!

sad


asasa
 
22ndecalitateData: Joi, 27 August 2009, 07:39 | Mesajul # 8
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 26
Status: Offline
eu nu inteleg dc unii se zbat atata pentru fraguri,rank pentru ca ii doar un joc.In legatura cu playerii mina in mina cu admini nu prea am vazut si joc cam din
februarie si nu am facut atata tam-tam cu rank cu topu sau alte clasamente.Joc cam 8 ore pe zi de luni pina vineri

Added (27-August-2009, 8:39 Am)
---------------------------------------------
asta este pt toti care se enerveaza ca iau kick si pierd FRAGURILE http://www.youtube.com/watch?v=5rEEPUJKE1w
PUTINA DESTINDERE

Mesaj editat de 22ndecalitate - Miercuri, 26 August 2009, 09:19
 
DacData: Marti, 01 Septembrie 2009, 23:08 | Mesajul # 9
-Membru-
Grup: Membru
Mesaje: 37
Status: Offline
Salut,

Acum vazui ca s-a mentionat numele meu si vreau sa clarific si eu situatia. Cred ca este vorba de he_islas, dar oricum nu cred ca are vreeo importanta.
1. De obicei avertizez jucatorul inainte sa ii dau kick, desi mai mult ca sigur ca X ar spune sa il banez direct..:))...
2. dupa ce ii dau kick cand vad ca nu intelege si se reconecteaza ii explic ca face panda si sa nu se repete
3. daca continua ii mai dau 1 data kick dupa care ban 100 de minute

Fac asta aerrow, pentru cei care se ascund intr-un colt...unde nu-i vede nimeni (iar pe he_islas ai loc kklau sa faci asta) si omoara asa in nestiere...de fapt le strica joaca celorlalti..
....la fel ma enerveaza si cei care ajung in baza (pe snowcastle) si ii tin pe aia numai in focuri..desi pe snowcastle se munceste sa ajungi pana langa ei, iar in cazul acestei harti nu kickuiesc pe nimeni...pentru ca oamenii se lupta sa ii inghesuie pe ceilalti in baza

4. cei pe care ii las sa omoare asa sunt cei care nu fac ABUZ de arma...adica stau la bataie fata in fata cu ceilalti si trag in disperare...pe asta poti sa il omori ca il vezi...deci...de ce sa le dau kick?...nu sunt ascunsi, nu nimic...

Multumit de raspuns?...nu-mi raspunde, e intrebare retorica


Dac
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » TOP 10
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis