Rcon.Ucoz 19:03 - 19 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » top (topu pe rcon)
top
ringData: Duminica, 04 Octombrie 2009, 22:53 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 7
Status: Offline
Am observat ca toti adminii spuneti sa numai se stea la fraguri...dar topul acela este facut pe fraguri.. chiar nu aveti cum sa faceti clasamentul pe jocuri de gun game castigate ? intrebare pentru toti adminii.. si pt toti jucatorii de pe rcon.. v'ar place un top pe jocuri de gun game castigate ? :-? nu pe fraguri ..?

just play ;)
 
1NoViC3Data: Luni, 05 Octombrie 2009, 11:40 | Mesajul # 2
Super-Membru
Grup: Manager
Mesaje: 93
Status: Offline
Da..corect, ar fi mai bine sa existe un top cu cei care cistiga, insa nu stiu daca asta ii va determina sa nu mai joace la fraguri ci la victorie, intrucit sunt unii care nu joaca ptr a cistiga ci ptr a omori citi mai multi (sick bastards). Eu unul sunt de acord cu propunerea.

hello !!
 
rconData: Luni, 05 Octombrie 2009, 17:11 | Mesajul # 3
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
exista top gungame "!top10" dar nu multa lume cunoaste .......

 
22ndecalitateData: Marti, 06 Octombrie 2009, 07:05 | Mesajul # 4
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 26
Status: Offline
pe orice sv de GUNGAME daca scrii "!top10" iti arata un top
 
ringData: Miercuri, 07 Octombrie 2009, 11:03 | Mesajul # 5
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 7
Status: Offline
bun si scotetil pe celalalt de fraguri k toti sa joace pentru acela de gungame :-??

just play ;)
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » top (topu pe rcon)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis