Rcon.Ucoz 21:38 - 19 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » CATRE RCON (RCON)
CATRE RCON
pONEYData: Miercuri, 28 Octombrie 2009, 18:29 | Mesajul # 1
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
am si eu on intrebare:cu cei ce le zice chestia aia cu bunnyhop ce este facut....am inteles ca si la script este ban asa vb lumea dar am vrut sa te intreb pe tine eu i-am urmarit pe cei ce au asa ceva dar nu prea am gasit nimik doar unul singur avea wall si mi-a dat si pozele ca boul....astept raspuns ..si andu ma intrebat acelasi lucru...

rony si toby
 
rconData: Miercuri, 28 Octombrie 2009, 18:54 | Mesajul # 2
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
nu aveti nici o treaba cu cei ce au bunnyhop , exista un plugin pentru asta care le da slay automat .. deci pierd un nivel de fiecare data cand incearca sa foloseasca bunnyhop :p ... treaba lor daca le convine sa piarda un nivel aiurea , e ca si cum iti da cineva o lama .. pierzi un level si ... te cam oftici .. :p

 
pONEYData: Miercuri, 28 Octombrie 2009, 18:56 | Mesajul # 3
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
ok mersi mult .o seara buna...

rony si toby
 
rconData: Miercuri, 11 Noiembrie 2009, 18:14 | Mesajul # 4
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Thread Inchis Subiect Rezolvat. smile

 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » CATRE RCON (RCON)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis