Rcon.Ucoz 19:08 - 19 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » Regula de Baza!
Regula de Baza!
rconData: Duminica, 15 Noiembrie 2009, 16:46 | Mesajul # 1
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Regula de Baza!

Pentru toti adminii luati in considerare.

1: Nu se da Destroy decat daca esti sigur (ceea ce inseamna k jucatorul are coade vizibile)
2: Nu mai dati explicatii de comenzi pe server (Exista un Forum unde sant trecute explicatiile)
... Adika nu inteleg ??? restul nu poate citi pe forum sau ce ??? !!!!! (vrei admin ? apuca-te si citeste regulile + comenzile)

Astept pareri....


 
-=Andu=-Data: Duminica, 15 Noiembrie 2009, 16:55 | Mesajul # 2
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 55
Status: Offline
destory numa la coade?
stiam ca si la fragari ii destroy + ban nu numai coade
 
rconData: Duminica, 15 Noiembrie 2009, 17:38 | Mesajul # 3
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
se da si la fragari dar asta numai in cazul in care nu vrea sa termine

 
GroparuData: Duminica, 15 Noiembrie 2009, 18:30 | Mesajul # 4
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 243
Status: Offline
ok am luat la cunostinta:) insa eu nu prea dau destroy ,eu la cei care se observa clar ca au coade le dau amx_quit +ban

viitor Doctor Inginer Ion-Dorin Udrea

Mesaj editat de Groparu - Duminica, 15 Noiembrie 2009, 18:33
 
-=Andu=-Data: Duminica, 15 Noiembrie 2009, 18:30 | Mesajul # 5
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 55
Status: Offline
bun
adica daca o harta ii spun sa lese fragurile a doua harta la fel la a 3-a pot sa ii dau destroy?
 
rconData: Duminica, 15 Noiembrie 2009, 18:32 | Mesajul # 6
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
LE SPUI DE CATEVA ORI IN MOD REPETAT SI DACA NU INCETEAZA .....DESTROY

 
pONEYData: Duminica, 15 Noiembrie 2009, 19:27 | Mesajul # 7
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
fratilor eu cand observ ceva naspa primul lucru dau drumul la demo pe jucator apoi fac niste poze,ii xplic omului ce trebuie sa faca daca el fuge ia un destroy frumos plus ban daca nu da pozele apoi se incheie demoul.cred ca am peste 50 de demouri.dar am observaat ca alti admini dau ban fara poze fara demo fara nimik.si nu sunt deacord cu asta toata lumea stie despre cine este vb este scris pe home.cu asta nu sunt deacord

Added (15-Noiembrie-2009, 8:27 Pm)
---------------------------------------------
noi le spunem lor sa le citeasca dar noi admini oare le stim aceste reguli.ar fi bine sa le mai citim odata poate am sarit peste ceva macar unii dintre noi...


rony si toby
 
GroparuData: Duminica, 15 Noiembrie 2009, 20:48 | Mesajul # 8
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 243
Status: Offline
nush la cine te referi cand zici ca unii admini dau ban fara poze sau fara demo dar ce pot sa iti zic despre mine ii ca mai dau banu-uri si fara poze si far demouri la cei care se vede foarte clar asta si credeme ,avand in vedere ca sunt admin de vreo 10 luni ,cam am cv experientza

viitor Doctor Inginer Ion-Dorin Udrea
 
[R]InnocenseData: Duminica, 15 Noiembrie 2009, 21:12 | Mesajul # 9
Mini-Moderator
Grup: Moderator
Mesaje: 131
Status: Offline
esti admin de 10 luni dar de cand timp nu ai mai jucat? si dupa zece luni nu cred ca exista o experienta atat de mare si eu sunt de un an aproape si nu.....

Trebuie sa-ti asumi riscuri pentru a-ti indeplini visele.
 
rconData: Duminica, 15 Noiembrie 2009, 21:29 | Mesajul # 10
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
bai smile de mine sa nu va prind k va legati k eu "stiu cs" biggrin .. glumeam ... eu am ceva ani buni de cand joc cs , si Naikon la fel cam de prin 96-97 si eu cel putin imi dau seama imediat daca are cs bun sau coade , iar destroy-urile date le dau la cei care nu respecta nici barim 1% din regulile GunGame-ului tongue

 
pONEYData: Duminica, 15 Noiembrie 2009, 21:58 | Mesajul # 11
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
Gropare nu ma refeaream la tine si daca citeai tot mesajul poate iti dadeai seama despre cine vb eu.am scris clar ca daca nu intelegi despre cine este vb sa va uitati pe home al mesaje si o sa vedeti o discutie de astazi cu un admin de cateva zile...foarte putine....eu am ceva esperienta si joc cs de cand eram puradel si pe rcon joc din vara trecuta si am ceva expeinta dar tot fac niste poze sau macar un demo ca sa ma pot apara de comentarii si pt ca asa este corect.parerea mea...

Added (15-Noiembrie-2009, 10:58 Pm)
---------------------------------------------
daca gresesc cu ceva rog frumos sa mi se atraga atentia.nu ma supar atunci canmd cineva imi arata ca am gresit.din contra ii multumesc.


rony si toby
 
GroparuData: Duminica, 15 Noiembrie 2009, 22:13 | Mesajul # 12
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 243
Status: Offline
[R]Innocense nu vreau sa ma cert cu tine dar din pacate sau din fericire am cv muuult mai bun de facut si anume facultatea(sunt din oradea si fac facultatea la poli la cluj)
pe server am mai intrat dar de cand a inceput facultatea am intrat mai rar dar am intrat cand am putut si din cate vad x-u ma intelege cu problema asta


viitor Doctor Inginer Ion-Dorin Udrea
 
pONEYData: Duminica, 15 Noiembrie 2009, 22:47 | Mesajul # 13
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
Gropare felicitari daca poti rezolva si una si alta .dar hai sa nu o transformam in cearta ca in ultima vreme daca a fost mai mult scandal decat joaca.nu am vreut sa ma bag dar sunt scarbit de atata cearta.succes la facultate si sa iti dau cat mai multe lame :)) ....

rony si toby
 
GroparuData: Duminica, 15 Noiembrie 2009, 22:56 | Mesajul # 14
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 243
Status: Offline
incerc sa le impac pe toate si vezi ca daca imi dai lama ma supar:))
scuze x-ule de offtopic


viitor Doctor Inginer Ion-Dorin Udrea
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » Regula de Baza!
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis