Rcon.Ucoz 14:35 - 05 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 4 din 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Nume -Admini si Sloturi- Pe Server - Rcon.no-ip.org » Puncte Scazute Adminilor (Informatii)
Puncte Scazute Adminilor
rconData: Joi, 12 Martie 2009, 20:33 | Mesajul # 1
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Quote
(Penalizari) - Puncte Scazute Adminilor - (Bile Negre)

Penalizarile sant de 2 feluri :
-1 La [3] Bile Negre Un Admin Ramane cu Slot sau cu Nimik! (Depinde de Gafele pe care le face)
-2 La [1] Bila Alba Adminul ramane Direct fara nici un drept pe server (Asta in cazul in care face ceva Interzis Regulilor Impuse)

Exemplu Bile: Bila Alba v-a arata asa : iar cea neagra asa :

Lista Penalizari:



***::::: Master :::::***
--->[R]Naikon - 0 Bile
--->[R]Taticu_udy - 0 Bile

***::::: God'z :::::***
--->[R]dNy - 0 Bile
--->[R]ed Scorpion - 0 Bile

...::: Mini-God'z :::...
--->[R]aldis - 0 Bile
--->[R]CiTa_ZaPacItA - 0 Bile
--->[R]Groparu - 0 Bile
--->[R]deCartier - 0 Bile
--->[R]KyTaNtOnY - 0 Bile
--->[R]Prof_JuDoK - 0 Bile
--->[R]Kinder_killaz' - 0 Bile

...::: Administrator :::...
--->[R]adu30hd - 0 Bile
--->[R]Sorin_va_rupe_fesu - 0 Bile

...::::: Slot's :::::...
--->edu_guri - 0 Bile
--->1NoViC3 - 0 Bile
--->DeeJaY * OvY - 0 Bile



Quote
Reactualizarile se fac tot aici

--->[R]Austriaka - Motiv : Gura sparta ! + vocabular indecent ! (cei k ea nu au ce sa caute pe server si forum!)
--->alexey - Motiv : Lipsa pe Server si Forum
--->aspirine - Motiv : Lipsa pe Server si Forum
--->[R]S3rG!u - Motiv: Gasit pe alt server in timp ce pe serverul nostru erau codati ! + Motive Foarte Intemeiate !


 
rconData: Sambata, 18 Aprilie 2009, 12:53 | Mesajul # 46
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Prof din cate sti u sti prost deocamdata am specificat foarte clar k motive sant dar nu le pot publica pt k persoana respectiva m-a rugat sa nu divulg decat ce stiu eu si ceea ce stiu eu normal ca l-am prins pe un alt server jucand de vreo 30 minute iar pe server la noi nu era nici un admin si bineinteles codatii isi faceau de cap , nu spun k trebuie sa fie prezent pe server la mine dar din moment ce nu avea alta treaba de facut in afara de a juca cs uite k nu imi convine sa stea pe alt server in timp ce codatii isi fac de cap la noi , deci inca odata daca a vazut k nu sant admini prezenti pe server la noi la ce s-a dus pe altul daca nu avea nimi k de facut ?? !! nu era logic sa stea pe serverul unde are admin sa se joace si totodata sa aibe grija k normal k seara intra codatii ! angry si apropo dece a spus el k "ce asteptam sa intre el sa dea banuri " normal k nu k poate le-am dat io ! k doar el se juka linistit pe alt server <_< ... sant foarte multe de spus dar ma dor mainile si am treaba .... si tie Prof vezi k ti-am dat raspuns in chat pe prima pagina sper sa intelegi ce am vrut sa spun .

 
xzymerData: Marti, 21 Aprilie 2009, 12:13 | Mesajul # 47
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 2
Status: Offline
deci rcon rog persoana in cauza kre m-a turnat si pentru ce sa vina aici si sa imi prezinte si mie motivele alea intemeiate k pana la urma am dreptul asta sa le aflu (S3rG!u) ms

xzymer
 
Prof_JuDoKData: Miercuri, 22 Aprilie 2009, 04:20 | Mesajul # 48
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 460
Status: Offline
X eu am zis asa daca vrei sa ii zici motivele smile smile nu o lua in nume de rau , ji motivele mele nu le`am vaz k nu am fost acasa am fost plecat.... daca poti sa le trimiti in PM

P.S. MS


☻/
/▌
/ \

 
xzymerData: Miercuri, 22 Aprilie 2009, 07:29 | Mesajul # 49
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 2
Status: Offline
kiar aja dak tot nu ai accordul sa faci publice motivele alea intemeiate zi celui kre ti-a spus si ce ti-a spus sa imi tr un pm pe acest account k al meu e blokt k vreau sa aflu si am si dreptul din cate stiu eu k doar eu am primit unadmin si nu el.....si ink ceva iti trimit lista q toate serverele pe kre am jucat eu si u sa imi zici mie pe kre m-ai vazut k sunt tare curios mai ales k din cate stiu eu oricine poate sa isi puna numele k mn k nu-l doare tastatura...astept un pm sa imi confirmi si mie...oriqm precizez k nu vreau sa primesc admin din nou vreau doar sa aflu motivele pentru kre am fost inlaturat si vreau sa aflu cn e (m-am cenzurat aici)ala kre a zis ce a zis
S3rG!u


xzymer

Mesaj editat de xzymer - Miercuri, 22 Aprilie 2009, 07:29
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Nume -Admini si Sloturi- Pe Server - Rcon.no-ip.org » Puncte Scazute Adminilor (Informatii)
  • Pagina 4 din 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis