Rcon.Ucoz 10:04 - 05 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Nume -Admini si Sloturi- Pe Server - Rcon.no-ip.org » catre admini
catre admini
yo_yoData: Marti, 08 Decembrie 2009, 17:00 | Mesajul # 1
Mini-Manager
Grup: Manager
Mesaje: 140
Status: Offline
nu stiu cu ce am gresit ieu ..ca nam multe privilegi ieu ca admin ..decit poze ban si unban atita ...
cu ce am gresit ca stau zilini cite 2 sau 3 ore pe servar si ma uit dupa codati ..si pe rorum intru ..mai citesc si ieu pe colo pe colo ..dar nu raspund ca numi place sa ma gag in seama ...
sunt alti mai capabili decit mine care trebe sa rezolve problemele ...
si nus de ce nus bun ca admin .. ma rog poate din cauza ca am bagat spaima in codati si de asta ..
ma rog ..asta este optiunea fiecariua ..si are drept la replica si la propuneri .....
daca voi considerati ca nus bun de admin asta este ....
si cu treaba ca cine este on pe servar..ieu am 5 ore cel putin pe zi cind sunt on ..asta de luni pina vineri ...sinbata si duminica stau si mai multe ore ..

cu tot respectul meu ..pentru toti care ..au cite o replica pentru mine


cs
 
pONEYData: Marti, 08 Decembrie 2009, 17:08 | Mesajul # 2
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
nu o lua in nume de rau frate,nu are nimeni nimik cu tine,cu toti vrem uamneni care sa ne ajute dar nu poti sa ii faci omului 21 de poze pt ca foloseste bunnyhop mai ales ca daca il foloseste el pierde.toata lumea zice ca am eu ceva cu tine,frate nu am nimik cu nimeni vreau doar ca lucrurile pe server sa mearga cum mergeau odata,si daca nu sti cand sa aplici o sanctiune si in ce mod nu o mai aplica.cu alea 21 de poze ai facut abuz.imi pare rau ca o iei in nume de rau dar nu am ce sa am cu tine sau cu cineva cat timp nu il cunosc.

rony si toby
 
rconData: Marti, 08 Decembrie 2009, 17:29 | Mesajul # 3
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
yo_yo cum se face k nu ai intrat pana acum sa iti dai cu parerea la ce discutam noi pe aici pe forum ??? !!! ...adika vrei sa imi spui k nu stiai sa scri in forum ?? !!!! bai malasati in ... in pace cu astea !! adika ce vrei sa zici k lasa-i pe prosti sa isi rupa capul prin forum k pe mine ma doare-n p... pai iti spun eu nu e frumos deloc !.

Si daca ai admin pe server ar fi trebuit sa iti dai seama k plangerile se fac aici !!! nu pe messenger!!! ........... hai k ma umplu de nervi ..


 
NaikonData: Marti, 08 Decembrie 2009, 18:49 | Mesajul # 4
Super=Manager
Grup: Moderator
Mesaje: 92
Status: Offline
Domnu rcon mai aveti putin pe piept.... tongue

 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Nume -Admini si Sloturi- Pe Server - Rcon.no-ip.org » catre admini
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis