Rcon.Ucoz 10:45 - 05 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Nume -Admini si Sloturi- Pe Server - Rcon.no-ip.org » catre admini
catre admini
yo_yoData: Marti, 08 Decembrie 2009, 17:17 | Mesajul # 1
Mini-Manager
Grup: Manager
Mesaje: 140
Status: Offline
sal poney...mane ieu lui bula ala .. iam facut 3 poze si mia zis ca nu se vede nimix ..asea ..si omu nu le dat a intrat la joc iarasi .. si atunci am facut mai multe poze .. ca sa nu mai zica ca nu se vede nimic asta este toata treaba .. si na vrut sa dea poze .... si lam banat .. am intrat pe forum si iam sis sa le puna pe forum si sa ceara unban ..care a fost treaba .. ..te intreb pe tine u cum ai proceda in asfel de caz.............

sc ..catre poney


cs

Mesaj editat de yo_yo - Marti, 08 Decembrie 2009, 17:18
 
rconData: Marti, 08 Decembrie 2009, 17:32 | Mesajul # 2
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Odata ce ai indrumat pe cineva (un jukator de pe server) sa intre pe forum sa puna pozele "facute de tine" !!! Tot tu trebuie sa i si raspunzi ! nu noi ceilalti !!! k nu santem noi femeile de servici nimanui !!!!Sa fie clar!!

 
yo_yoData: Marti, 08 Decembrie 2009, 18:53 | Mesajul # 3
Mini-Manager
Grup: Manager
Mesaje: 140
Status: Offline
DA RCON ...iei se vaita mereu si se pling de admini ....toata treaba se terimina daca dadea pozele .. angry

cs
 
rconData: Marti, 08 Decembrie 2009, 20:44 | Mesajul # 4
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
ok sper k ne-am facut intelesi de acici incolo ..

 
pONEYData: Miercuri, 09 Decembrie 2009, 14:26 | Mesajul # 5
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
mai yo-yo eu am inteles ce ai zis tu dar faci si tu 3 -4-5 poze nu 21.la asta m-am referit eu.punct.

rony si toby
 
yo_yoData: Joi, 10 Decembrie 2009, 01:43 | Mesajul # 6
Mini-Manager
Grup: Manager
Mesaje: 140
Status: Offline
PONEY .. DACA UN ADMIN ITI FACE POZE TIE ..SI U ZICI LASA FRATE CA NAM NIMIC ..CA AM CONFIGURATIE PE HARTA ASTA ....
TI-SE PARE NORMAL CA SA FACI TREABA ASTA...
ADMINUL RESPECTIV DACA ITI DA.. ID-UL .......U CA PLEYER BAGI ID-UL SI DAI POZELE ..RESPECTIVULUI ADMIN ...

DE CE SA LE PUN LA 2 SAU 3 ORE ..DUPA CE AU FOST FACUTE ...SE STIE DESTUL DE BINE CA SUNT O GRAMADA DE PROGRAME ..CU CARE POTI MODIFICA O POZA ........ GRESESC SPUNETIMI VA ROG DACA GRESESC


cs

Mesaj editat de yo_yo - Joi, 10 Decembrie 2009, 01:48
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Nume -Admini si Sloturi- Pe Server - Rcon.no-ip.org » catre admini
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis