Rcon.Ucoz 11:29 - 30 Aprilie 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » Proba de admin
Proba de admin
tr@nsp1ratuData: Luni, 12 Ianuarie 2009, 12:52 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 9
Status: Offline
Numele meu dupa sv este tr@nsp1ratu si as vrea sa mi se scoata banul, am facut cerere si la sectiunea unban...

Plangerea mea e urmatoarea: am primit ban pe motivul ca am avut aim, lucru pe care eu il contrazic total, joc de ceva timp pe sv si se stie cine e bun si cine nu...
Adminul care mi-a dat ban nu stiu cum se numeste dar daca se afla cumva cer sa imi demonstreze cum e si normal, este dreptul meu sa cer explicatie si sa imi arate poze sau demo...
Nu e normal ca atunci cand vine un jucator mai bun decat ei pe sv sa ia ban cu explicatia ca este codat!!!!!!!
Astept raspuns,
Multumesc.


unban me!!!
ce admini, fara poze, fara demo-uri, direct ban...
 
ScorpionData: Luni, 12 Ianuarie 2009, 20:45 | Mesajul # 2
Mini-Moderator
Grup: Manager
Mesaje: 336
Status: Offline
cranky cranky cranky cranky cranky cranky SI CUM SA PRINZI POZE CHIAR CAND DA HEAD?? POI SE FAC POZE MAI MULT PT WALL SI NU CAD VREA PLAYERU CAND VREA ADMINU CAND CONSIDERA EL CA TRE SA FACA

i love my people :))))))
 
tr@nsp1ratuData: Luni, 12 Ianuarie 2009, 21:07 | Mesajul # 3
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 9
Status: Offline
Tati am fost si eu admin si stiu cum e, poti sa verifici...
Daca are aim se face demo, daca are wall se face poze iar pentru stiinta ta sa sti ca un codat joaca si cu aim si cu wall iar la poze iese...
Si ca sa te linistesc pe tine sa sti ca un codat daca i-ai facut poze ori iese dupa server ori trage de timp....
Poti sa imi scoti banul? am scazut in rang foarte mult si eu joc la rang...

Multumesc pentru intelegere si te rog nu te mai ambitiona sti ca ai gresit asa ca ori justifici ori scoate-mi banul ca vreau sa joc....
DE CE NU MA LASI SA JOC??????????


unban me!!!
ce admini, fara poze, fara demo-uri, direct ban...
 
ScorpionData: Marti, 13 Ianuarie 2009, 16:44 | Mesajul # 4
Mini-Moderator
Grup: Manager
Mesaje: 336
Status: Offline
io nu am gresit cu nimic ca nu io tiam dat ban wacko wacko wacko booze booze booze

i love my people :))))))
 
tr@nsp1ratuData: Marti, 13 Ianuarie 2009, 22:08 | Mesajul # 5
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 9
Status: Offline
imi place de tine ca recunosti greseala chiar daca nu este a ta, deci dupa cum ai spus si u, este o greseala....Si banul totusi dc nu este scos?

unban me!!!
ce admini, fara poze, fara demo-uri, direct ban...
 
OldMnData: Miercuri, 14 Ianuarie 2009, 08:09 | Mesajul # 6
Super-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 92
Status: Offline
Ban probabil n ai luat degeaba ... cat despre dovezi poate gasesti si tu o dovada sa o contrazici

Nowhere is like Home !! :) People love ME !Feel Free to F**k me up !
 
tr@nsp1ratuData: Miercuri, 14 Ianuarie 2009, 10:06 | Mesajul # 7
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 9
Status: Offline
Nu stiu ce dovada as putea sa aduc contra...probabil ca daca mi-ar scoate banul ar observa ca nu am nici un fel de cod si ca asta e felul meu de joc...si daca vreun admin crede ca am cod ar putea sa imi faca poze sau demo si vor vedea singuri ca nu am cod wink eu nu am ce dovezi sa aduc pentru ca nu mi-a facut poze si nu am ce sa prezint...cum as putea sa demonstrez altfel decat sa joc?

unban me!!!
ce admini, fara poze, fara demo-uri, direct ban...


Mesaj editat de tr@nsp1ratu - Miercuri, 14 Ianuarie 2009, 15:29
 
udyData: Joi, 15 Ianuarie 2009, 09:53 | Mesajul # 8
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 289
Status: Offline
Se pot face 100 de poze ca tot nu se vede nimik
asa ca treaba cu pozele nu e de ajuns
si daca ai cs deala nou te sfatuiesc sal schimbi


ioooooooo
 
tr@nsp1ratuData: Joi, 15 Ianuarie 2009, 20:25 | Mesajul # 9
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 9
Status: Offline
aimul la poze nu iese dar iese la demo wink un admin stie cum sa prinda un jucator si fara poze...dar bine nu vreau sa dau lectii de adminat...cred totusi ca o sa cumpar admin pe server sa nu se mai intample ce am patit eu....ca nici acum nu mi s-a scos banul....se fac doar promisiuni....
GL & HF


unban me!!!
ce admini, fara poze, fara demo-uri, direct ban...
 
udyData: Joi, 15 Ianuarie 2009, 21:22 | Mesajul # 10
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 289
Status: Offline
si cu demo tot degeaba
tot nu vezi asa ca........
dar afla cine tia dat ban si asa poate o so descurci
cineva totusi tia dat dar cine?????????????afla si vezi


ioooooooo
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » Proba de admin
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis