Rcon.Ucoz 15:03 - 17 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » Sergiu
Sergiu
kroghData: Sambata, 07 Februarie 2009, 23:39 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 10
Status: Offline
As vrea si eu sa stiu ce are sergiu cu mine... Azi ora 12:36 pe server d2 3 vs 3 mi-a dat FUCKOFF fara motiv. Doar pentru ca il omoram. Din pacate nu pot aduce dovezi deoarece cand iei FUCKOFF nu merge consola... Insa uitativa in consola serverului sa vedeti. De fiecare data cand intru mi se fac poze si nu comentez nimic... Le dau cu cea mai mare placere deoarece nu am nimic de ascuns. Insa asa ceva este inadmisibil in special din partea unui admin...

Multumesc anticipat.


Unii spun ca viata e o lupta dar foarte rar aud pe cineva care sa fie sigur ca a castigat sau a pierdut.
 
udyData: Sambata, 07 Februarie 2009, 23:49 | Mesajul # 2
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 289
Status: Offline
id bogdanvoiro
simi explici mai bine
daca e adevarat voi lua masuri zimi exact vreau sa aud si parerea ta si pe a lui


ioooooooo
 
rconData: Sambata, 07 Februarie 2009, 23:50 | Mesajul # 3
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Aici sa raspunda cel care este in fapt si sa spuna si motivul pt care a facut aceasta (cu o explicatie cat mai inteleapta)

 
S3rGiuData: Duminica, 08 Februarie 2009, 00:03 | Mesajul # 4
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
man io nu te-am vazut niciodata pe server si qm sa iti explic eu tie.....la un moment dat knd am mers sa pun bmb m-am ascuns dupa o cutie d unde nu prea vad de unde aveai u sa sti k st acolo...si ma trezesc k primesc hs ....d la cn oare....d la-=DeathStrike=- | krogh ...deci explika-mi si mie d unde stiai u k st acolo knd nici nu ma vazusei k venisem la bmb si ai tras direct in cutia respectiva.....aja si qm noile comenzi kre au fost bagate pe sv st strict pentru codati eu asta am dedus din faza aceea si d asta ai primit qm ii zici u FUCKOFF....aha si pe sv ti-am zis k nuj d aja cv pt k nu stiam k se numeste aja cv....aqm voi decideti ce se intampla si dak sunt vinovat suport consecintele..MS

CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)
 
kroghData: Duminica, 08 Februarie 2009, 00:18 | Mesajul # 5
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 10
Status: Offline
Mario in momentu de fata ii trimit poze lu' udy... Cred ca este a 6-7 oare cand mi se fac poze pe server, si nu am nimic... Si nici nu veti descoperii la mine niciodata nimic... Decat putin skill... Mario multi ma fac codar, numai cei care ma cunosc si m-au vazut cum joc live sunt convinsi 100% ca nu am cod. wink Restu toti au indoieli... Deci... Eu oricum voi da tot timpul pozele...

Unii spun ca viata e o lupta dar foarte rar aud pe cineva care sa fie sigur ca a castigat sau a pierdut.
 
S3rGiuData: Duminica, 08 Februarie 2009, 00:24 | Mesajul # 6
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
man io ti-am zis parerea mea......deci te asigur k orice jucator de pe server....orice admin de pe server in momentul ala credea k ai cod ....qm ar fi procedat nu stiu dar asa am ales eu sa procedez.....dak u zici k esti clean si te-a verificat udy si eu am gresti imi pare rau...suport asta e.....insa asta era intentia oricui parerea mea.....:|

CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)
 
udyData: Duminica, 08 Februarie 2009, 00:48 | Mesajul # 7
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 289
Status: Offline
deci sa lamurit treaba??

ioooooooo
 
rconData: Duminica, 08 Februarie 2009, 01:24 | Mesajul # 8
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
eh putin cfg strikat ..mai conteaza ? tongue smile
Apropo si eu daca eram in locul lui maryo (Sergiu) sincer faceam la fel poate chiar mai rau un mic banut.
Dar nu pot spune exact pt k nu am fost victima dar te asigur k daca eu in timp ce ma ascund dupa o cutie si nu e nimeni in timpul ala , iar dupa asta sa vina unu si sa traga prin cutie + headshot ...deja are ban permanent !

Ps: sa fie inteles k pana ma ascund dupa ceva nu ma duc k vaca direct, ma uit pana nu mai am vizibilitate sa ma asigur k nu m-a vazut careva ... deci vreau sa zic k inainte de a da ban sant sigur k nu avea cum sa ma vada nimeni kand m-am ascuns.


 
S3rGiuData: Duminica, 08 Februarie 2009, 02:32 | Mesajul # 9
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
acum sper ca ai inteles si u cum sta treaba .....dak s-a rezolvat plss threated close ....sa nu se mai posteze nik aici smile

CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)
 
kroghData: Duminica, 08 Februarie 2009, 04:09 | Mesajul # 10
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 10
Status: Offline
Vreau si eu sa intelegeti ca nu joc cu cod. Pot sa iau prin cutii, ziduri prin orice ca nu am cod... Stiu doar unde sunteti sau banuiesc si trag sau vin direct + ca joc la sonor... In fine... Am inteles puteti inchide thread-ul. Multumesc.

Unii spun ca viata e o lupta dar foarte rar aud pe cineva care sa fie sigur ca a castigat sau a pierdut.

Mesaj editat de krogh - Duminica, 08 Februarie 2009, 04:09
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » Sergiu
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis