Rcon.Ucoz 15:27 - 17 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » Teg | FragMe * Ro (DC am luat ban .......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
Teg | FragMe * Ro
FragMeData: Miercuri, 18 Februarie 2009, 07:21 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 1
Status: Offline
Dc am luat ban fara macar sa se faca o poza dc in halul asta eu joc de mult CS pe acest server GunGame daca va uitati putin atenti si la servere am si eu serveru pe acolo 85.204.192.80 daca nu ma credeti sau clasic.idle.ro vreau sa stiu motivul dc am luat ban ..

id : steam_fragme
Nick : Teg | FragMe * Ro
IP :85.204.192.80

Nici macar nu a facut poze ca sa se stie si asta


[player]FragMe * Ro[/player]

Mesaj editat de FragMe - Miercuri, 18 Februarie 2009, 07:22
 
kytantonyData: Miercuri, 18 Februarie 2009, 10:11 | Mesajul # 2
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 285
Status: Offline
pai in primul rand cine ti-a dat ban?

veghez din lumea de dincolo....
 
S3rGiuData: Vineri, 20 Februarie 2009, 21:12 | Mesajul # 3
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
stiu eu....era dosar ala online si avea acelasi ip k al tau si am dat ban aluia si se pare k ai fost banat si tu....da io din cate stiu ti-am dat unban :|

Added (2009-02-20, 10:12 Pm)
---------------------------------------------
sau nuj sigur....dar stiu k era unu q un nick asemanator k al tau.....astept sa vina si alt admin sa spuna dak stie....dar mai mult k sigur nu ti-am dat eu k ala avea ip d romtelecom deci nu esti tu


CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » Teg | FragMe * Ro (DC am luat ban .......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis