Rcon.Ucoz 00:50 - 21 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » ban aiurea (ban permanent pt ca stateam spectator admin [R]KyTaNtOnY)
ban aiurea
Oana18Data: Vineri, 13 Martie 2009, 20:09 | Mesajul # 16
-Membru-
Grup: =Nesimtit=
Mesaje: 287
Status: Offline
bai . sti ceva ? asa e vb mea!! dak iti place iti place dak nu nu !! angry si io crezi k mai am nervi pt toti prosti sau ce ?
a da si io facut poze dar nu o intrat pe mess in fine deja mam saturat de atat balamuc da ? angry angry angry unu schimba harta cum vrea unu baga gg cand vrea !@! deci bai imi ajunge!! angry angry angry angry


sorgen über sorgen nicht zu viell, es kommt ja doch wie gott es will
 
kytantonyData: Vineri, 13 Martie 2009, 20:11 | Mesajul # 17
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 285
Status: Offline
hai ca esti tare....si cu varsta:))...si ptr ce sa iti fac poze draga ca vb cu tine si u nu asculti?ms ptr sfat...am sa il urmez ma jur pe luna....dar imi place ca nu zici nik ca nu i bagat toata conversatia...desi se vde clarca nu e toata...in fine mai COPILE nu imi pun mintea cu tine ca nu are rost....si eu folosesc dragutule comanda amx_say ca sa vada omul deci nu ma lua tu pe mine ca nu ai vazut....ca admini care sunt pe server asta stie cum lucrez eu ca admin mai COPILE...ti-ai gasit si u se pare ca serverul nostru e super tare fatza de al tau si ce ai zis?hai sa vin sa ii distrug pe astia.....am la activ mai COPILE multe banuri si nici o reclamatie si iaca te-ai gasit u admin pe alt server de respawn concurenta...pai zi asa mai tata ca asta spune tot....

si oana am zis ca inka 5 min de normal ptr ca asa au vrut baieti....... dupa ceam dat la vot ptima data cand u nu erai u ai intrat a doua oara cand am dat din nou la vot ca sa vada lumea ca se vrea normal sau nu ....deci oana nu inteleg cei cu supararea asta?
din consola oana dar u nu erai....:
No Swear killed NaGa with ak47
SkorpiON_ZEMUN killed Electro with ak47
Stil Abil dropped
Stil Abil has left the game
[R]KyTaNtOnY : inka 5 min de normal


veghez din lumea de dincolo....

Mesaj editat de kytantony - Vineri, 13 Martie 2009, 20:19
 
S3rGiuData: Vineri, 13 Martie 2009, 20:20 | Mesajul # 18
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
ia gata frate cu cearta....dak te lauzi k sti atatea despre admini si bla bla bla si te lauzi k ai admin pe un alt sv si nu iti convine comportamentul adminilor de aici(probabil k are un motiv comportamentul lu tony) te sfatuiesc sa iti strangi jucariile si sa pleci k nu sta sv in un singur om....sunt multi kre vor sa joace si nu pot de aia kre stau spec si merg sa fumeze o tigare!!!!app x CLOSE THIS THREATk nu vad kre ii e rostu...

CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)
 
kytantonyData: Vineri, 13 Martie 2009, 20:23 | Mesajul # 19
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 285
Status: Offline
stai asa sergiule ca baiatul nostru se misca repede ca mi-a dat si la reputatie minus....care e urmatorul?..ce noroc pe mine ca am fost eu ala se pare ca nu ti-ai nimerit prostul...

veghez din lumea de dincolo....
 
kndData: Vineri, 13 Martie 2009, 20:23 | Mesajul # 20
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 5
Status: Offline
oana fara sa fiu lipsit de respect iti sugerez un psiholog daca toate aceste chestii te lasa cu sechele.referitor la "COPILE" cred ca sunt nascut inaintea ta.eu care sunt un simplu jucator am venit cu dovezi tu ce ai facut doar ai dat din gura.tias sugera sa mai citesti odata asta si cu asta am incheiat:

13) -Nu te apuci si injuri pe server aiurea (Tu esti admin si trebuie sa dai un exemplu)

14) -Nu dai banip fara poze sau demo (banip numai in cazul in care este unu care se invarte si se vede k are coade pe fata in general cei cu: "speed" "aim" "rapid burst fire")

ultimul post pe aceasta tema...faceti ce credeti de cuviinta


te fac cand vrei
 
S3rGiuData: Vineri, 13 Martie 2009, 20:26 | Mesajul # 21
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
singurul lucru d facut e acela d i l-am sugerat lu x si atat :|

CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)
 
kytantonyData: Vineri, 13 Martie 2009, 20:29 | Mesajul # 22
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 285
Status: Offline
mda no comme esti cel mai bun...in fine nu imi bat eu capul cu asa ceva dar se pare ca ai cam intrat la apa dupa faza ca ti-am zis ca cica esti admin pe alt server....apropo nu trebuie sa faci reclama...poti trimite un mesaj privat cu numele la server sa vad eu ca esti admini acolo asa de curiozitate ca doar aia astepti sa intru acolo sa imi dai ban...apropo cum se face ca eu ti-am dat doar 60 de min dar nu ai mai intrat dc? iti zic eu d c ca ti-ai facut treaba ca sa starnesti cica ura intre noi ca doar vad ca oricum nu te intere serverul...deci X-ule ia o decizie cu mine sau cu asta ca deja ma dispera fazele astea de COPIL....dar se vde clar ca asta era cu un scop pe server...

veghez din lumea de dincolo....

Mesaj editat de kytantony - Vineri, 13 Martie 2009, 20:29
 
rconData: Vineri, 13 Martie 2009, 20:33 | Mesajul # 23
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Ok cu acest mesaj voi inchide si thread-ul !

1- Daca mai prind pe vreunu k schimba serverul de pe GunGame pe normal are direct UnAdmin ! (azi e prima data cand aflu k in lipsa mea schimbati cum vreti si ce vreti voi "adika pe Normal" ).
2- Dati unban omului k sa terminam odata discutiile astea .
3- Oano nu te mai infuria atata la mine k nu e prima data cand ITI REPET SA TERMINI CU IJURATURILE PE SERVER SI FORUM! nu mai ameninta k nu e frumos !
4- Serverul il fac eu Normal cand vreau EU deocamdata la numele Serverului scrie foarte clar ! "..::R.c.o.n::..[GunGame] nimik altceva !

Sper k m-am facut inteles !



 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » ban aiurea (ban permanent pt ca stateam spectator admin [R]KyTaNtOnY)
  • Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis