Rcon.Ucoz 12:39 - 25 Aprilie 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Diverse - Counter Strike » Tutoriale Counter-Strike » Tutorial Instalare Counter-Strike (Pentru NOBI!) (Informatii)
Tutorial Instalare Counter-Strike (Pentru NOBI!)
rconData: Joi, 05 Martie 2009, 21:58 | Mesajul # 1
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
In primu rand:

1 -Downloadam Kitul Counter-Strike1.6 > DE AICI <

2- Downloadam Patch-ul pentru Counter-Strike1.6 cu care putem vorbi si vedea ce scriu altii pe server > TOT DE AICI <

3- Instalam Kitul Counter-Strike1.6 unde vrem Exemplu Partitia: "D:\Counter-Strike1.6\"

4- Instalam Patch-ul Counter Strike 1.6 [>RECOMANDAT<] peste joc direct in "D:\Counter-Strike1.6\" ... deci nu instalati Patch-u in folder de exemplu: "D:\Counter-Strike1.6\cstrike" !!! nu v-a merge !!!

5- Acum avem o iconita pe Desktop pe care executam comanda "dublu click" intram apoi in "setings" si aici ne configuram cs-ul dupa bunul plac . . . dupa ce am terminat cu toate avem in stanga un meniu la care vom alege "Find Servers" , se v-a deschide o noua fereastra in care vom alege "Favorites" iar mai jos avem "Add Server" apasam click pe buton si adaugam: rcon.no-ip.org, dupa care apasam pe butonul "OK" . Acum putem da renumitul "dublu click" pe serverul care ne-a aparut in fereastra si ne putem juka linistiti pe Serverul : ..::R.c.o.n::..[GunGame] ..... Bafta la Castiguri ! .....

Acest tutorial este facut pentru toti cei care nu reusesc o instalare corecta a unui Kit Counter-Strike1,6.
Sper k am fost pe intelesul fiecaruia ... Acum sper sa nu mai aud k "Domne cum instalez cs-ul ..sau cum instalez Patch-ul"


 
dnyData: Vineri, 06 Martie 2009, 10:41 | Mesajul # 2
Mini-Manager
Grup: Membru
Mesaje: 120
Status: Offline
Deci sa terminat=))))))))deci nush cat de prost ar trebui sa fie vreunu sa nu inteleaga...felicitari x...ai mai desteptat niste prosti:))

StaY High All The Time
 
Prof_JuDoKData: Vineri, 06 Martie 2009, 11:07 | Mesajul # 3
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 460
Status: Offline
aia asa e =))) multi n00bi stiu acum sa inst CS =))))))) wacko wacko

☻/
/▌
/ \

 
deCartierData: Vineri, 06 Martie 2009, 13:24 | Mesajul # 4
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 198
Status: Offline
da dar mai gesesti poate si care nu stiu nici asa =)))))

 
Prof_JuDoKData: Vineri, 06 Martie 2009, 15:06 | Mesajul # 5
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 460
Status: Offline
poi atunci sa se apuce d alta meserie wacko wacko wacko sa lase CS-ul sa se apuce d mario wacko wacko wacko

☻/
/▌
/ \

 
rconData: Vineri, 06 Martie 2009, 17:02 | Mesajul # 6
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
smile pai sa mai aud pe vreunu k domne cum fac tongue

 
S3rGiuData: Marti, 10 Martie 2009, 01:45 | Mesajul # 7
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
ce mario ma....gata vedeti k eu st singurul pe forum mario....si faceti glm pe seama mea :)))))....oriqm mai mult de att nu putea explica x :P...se....se pricepe ce sa ii faci :>:>

CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)
 
Forum » Diverse - Counter Strike » Tutoriale Counter-Strike » Tutorial Instalare Counter-Strike (Pentru NOBI!) (Informatii)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis