Rcon.Ucoz 05:34 - 18 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri Admin Server - Rcon.no-ip.org » O simpla cerere de admin
O simpla cerere de admin
JaCkaLData: Marti, 03 Februarie 2009, 22:27 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 13
Status: Offline
1: Nick: --->JaCkaL
2: Id messenger: -->gaby_ascu@yahoo.com
3: Locul in top: --->Pai la gungame nu prea este relevant topul ci mai degraba cate gungamuri castigi:eu castig in general vre 4 pe zi
4: De cat timp joci: --->joc de vreo 2 zile cu acest nick dar am jucat si cu alt nick(fara nici un cod)
5: Steam: --->Off
6: Id steam: --->nu am dar am Counter in care nu merge nici un cod
7: De ce vrei admin: --->Nu joc de prea mult timp pe server dar deja am depista vreo 5 cheateri care u intrat pe server si din pacate nu era nici un admin.Eu in general joc counter mai mult si as putea ajuta serverul.Am 3 ani experienta de amx si admin mode.Daca nu imi veti da admin va rog macar un slot sa imi dati deoarece serverul este foarte popular si intru cam greu pe server. VA MULTUMESC ANTICIPAT SI VREAU SA VA SPUN CA ATI FACUT UN SERVER FOARTE REUSIT SI UN FORUM SI MAI REUSIT!!!


DOn't Cheat,kill fair
 
S3rGiuData: Marti, 03 Februarie 2009, 23:00 | Mesajul # 2
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
da st impresionat de cerere si e ca la carte....dar poti sa imi zici si mie knd au fost cheateri aia .....k io d obicei stau mai tt timpul pe sv...si dak nu st eu st ceilalti adminii k suntem o gramada....sa-mi zici si mie k io nuj... k d obicei fac "curatenie"

CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)
 
GroparuData: Marti, 03 Februarie 2009, 23:33 | Mesajul # 3
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 243
Status: Offline
ba io zic ca ii relevant si topu findca intri sa zicem spre sfarsitu mapei si te da la grenada si castigi mapa dar tu ai scor negativ deci io zic ca ii relevant si topu ala

viitor Doctor Inginer Ion-Dorin Udrea
 
S3rGiuData: Marti, 03 Februarie 2009, 23:36 | Mesajul # 4
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
st toate topurile gropare.....dak esti in top esti bun....asta conteaza cel mai mult...nu cont c top(exceptand topul prostiei :))) _) k asta kiar e cel mai tare :))))

CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)
 
JaCkaLData: Miercuri, 04 Februarie 2009, 07:56 | Mesajul # 5
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 13
Status: Offline
uite sa stii ca pana acum am intrat de vreo doua ori pe la sfarsit si nam castigat niciodat...pana acum am castigat doar mape la care am intrat de la inceput.Legat de codari Mario a fost un moment cand nu erai nici tu pe server si niciun admin si imediat a bagat unu aim si dupa ce sa schimbat mapa ala na mai intrat...eu presupun ca a luat ban.

Da vad ca X-ul nu-si da cu parerea despre cerere.Sper sa ma onoreze si el cu un coment macar micutz acolo ca pana la urma el ia decizia ce-a mare!!!



DOn't Cheat,kill fair
 
udyData: Miercuri, 04 Februarie 2009, 08:05 | Mesajul # 6
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 289
Status: Offline
momentan nu mai sunt locuri libere
cu prima ocazie vei fi anuntat


ioooooooo
 
ScorpionData: Miercuri, 04 Februarie 2009, 10:50 | Mesajul # 7
Mini-Moderator
Grup: Manager
Mesaje: 336
Status: Offline
mah daca veri parerea lui asteapta ca el face ce vrea si daca nu mai sunt locuri libere at asteapta pana se elibereaza sau vrei sa il ajuti pe rcon la serv si dai bani sa mai bage niste sloturi

i love my people :))))))

Mesaj editat de Scorpion - Miercuri, 04 Februarie 2009, 10:51
 
S3rGiuData: Miercuri, 04 Februarie 2009, 11:49 | Mesajul # 8
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
man nu am nik q tn si q nici un alt player dar st multi playeri qm am spus peste tot kre joak d cv timp bun si nici macar slot nu au si st jucatorii consatanti ai serverului.....

CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)
 
GroparuData: Miercuri, 04 Februarie 2009, 12:48 | Mesajul # 9
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 243
Status: Offline
JaCkaL folosesti cumva XTCS?

viitor Doctor Inginer Ion-Dorin Udrea
 
S3rGiuData: Miercuri, 04 Februarie 2009, 14:09 | Mesajul # 10
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
ce are cs asta aja importanta gropare....k azidimineata i-am facut eu la unu uscatu poze k avea 70 q 10 si i-am cerut pozele si avea cs asta kre zici u........i-am zis sa isi ia cs dp forum k aja st regulile si a zis k el nu isi ia cs k nu poate sa joace q el.....i-am zis k are d ales ori ban ori isi ia cs si a zis k nu il ia ....i-am dat ban 1000 d min nu pt k nu avea cs ci pt k nu a vrut sa coopereze si sa ma asculte k astea st regulile si trebuie respectate......ceilalti admini udy,rcon si restu dak am gresit spuneti-mi!!!

CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)
 
Oana18Data: Miercuri, 04 Februarie 2009, 14:11 | Mesajul # 11
-Membru-
Grup: =Nesimtit=
Mesaje: 287
Status: Offline
jackal ?!! haha deci io am jucat azi pe serv cu el :)) deci e varza tot cu scor de 40 la 39 ave :)) si tocmai il intrebasem ce frag e ala cu aceasi nr de death :))

sorgen über sorgen nicht zu viell, es kommt ja doch wie gott es will
 
S3rGiuData: Miercuri, 04 Februarie 2009, 14:17 | Mesajul # 12
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
oana...oana....oana qm ii lovesti u pe toti in soarta aja rau =)))))))=))))

CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)
 
JaCkaLData: Miercuri, 04 Februarie 2009, 14:22 | Mesajul # 13
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 13
Status: Offline
pai oana asa e da cine a castigat fun gamu.daca vrei sa jucam la scor tu imi dai serveru si io intru oricand esti tu disponibila.La gungame nu prea conteaza scoru conteaza cine catiga gungamu.Sin plus pe gun gamu acest trebuie sa omori pe cineva si dupaia trebuie sa mori imediat sati de-a urmatoarea arma.Io pe principiu asta merg.Dar ti-am spus cand vrei sa jucam un cs normal imi spui si io intru pe srv care mi-l dai.In general pot doar seara dupa 9-10.

DOn't Cheat,kill fair
 
S3rGiuData: Miercuri, 04 Februarie 2009, 14:25 | Mesajul # 14
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
bai pai si tu vrei admin k sa intri dupa 9-10 seara....ba u cel ptn 5-6 ore tr sa stai pe sv zilnic....nu la 10 seara blahblah blahblah blahblah blahblah cranky cranky cranky cranky

CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)
 
JaCkaLData: Miercuri, 04 Februarie 2009, 14:28 | Mesajul # 15
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 13
Status: Offline
nu frate io ma refeream sa jucam pe un server simplu dupa 9 seara.ca pana atunci stau pe gungame ca pe la 9 incep sa ma pliktisesc.Daca e cu zice Oana sa se ia in cont si scoru sar putea baga o varianta de gungame care dupa 2 kiluri sa-ti de-a urm arma nu sa treabuiasca sa mori.

DOn't Cheat,kill fair
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri Admin Server - Rcon.no-ip.org » O simpla cerere de admin
  • Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis