Rcon.Ucoz 09:16 - 18 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri Admin Server - Rcon.no-ip.org » eichman
eichman
eichmanData: Duminica, 12 Aprilie 2009, 02:15 | Mesajul # 1
-Membru-
Grup: Membru
Mesaje: 48
Status: Offline
1: Nick: --->daino
2: Id messenger: --->ra_helios
3: Locul in top: --->3
4: De cat timp joci: --->nu stiu exact, cca 9 luni
5: Steam: --->nu
6: Id steam: --->nu
7: De ce vrei admin: --->de obicei intru seara (noaptea mai bine zis) si din cand in cand mai sunt codati si nu prea sunt admini on.


...
 
Kinder_killazData: Duminica, 12 Aprilie 2009, 02:29 | Mesajul # 2
-Membru-
Grup: Membru
Mesaje: 42
Status: Offline
9 luni?!?!?!??!?! surprised Nici eu nu am atat....Contra...eu nu prea te am vazut

Kinder
 
eichmanData: Duminica, 12 Aprilie 2009, 02:32 | Mesajul # 3
-Membru-
Grup: Membru
Mesaje: 48
Status: Offline
am jucat la inceput cu eichman ca nickname si R-Xul poate isi aminteste cand mi-a facut primele poze :)...

...
 
S3rGiuData: Duminica, 12 Aprilie 2009, 08:34 | Mesajul # 4
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
Player Name: eichman First Seen: Nov 14, 2008 Last Seen: 63 Days Ago
Player Name: daino First Seen: Nov 16, 2008 Last Seen: Yesterday
nu k aj avea cv impotriva....te vedeam destul de des pe sv si jucai bn...aqm dak esti pe 3 probabil k joci la fel d des numai k nu prea suport minciuna cred k ma intelegi u dar totusi st 5 luni nu 9....oriqm am vazut k x te-a indemnat sa faci cererea deci probabil k o sa primesti admin...bft


CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)

Mesaj editat de S3rGiu - Duminica, 12 Aprilie 2009, 08:35
 
ScorpionData: Duminica, 12 Aprilie 2009, 09:51 | Mesajul # 5
Mini-Moderator
Grup: Manager
Mesaje: 336
Status: Offline
da daino se poate sa joace de 9 luni da io sa mor de lam vazut nici cu numele alalalt dry dry dry dry dry

i love my people :))))))
 
DeeJaYData: Duminica, 12 Aprilie 2009, 11:17 | Mesajul # 6
-Manager-
Grup: Membru
Mesaje: 171
Status: Offline
nici eu nuj de cat timp joaca..eu il stiu de cand joaca cu daino..si joaca bine..

Dimineata cand ma trezesc... ma trezesc cu frica
Ca gaborii ar putea sa vina sa ma ia la circa
Asta este lumea oamenilor cu multi bani...
 
S3rGiuData: Duminica, 12 Aprilie 2009, 16:47 | Mesajul # 7
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
da wa o juca q orice nick da sa nu minta k nu cred k avem nevoie d mincinosi

CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)
 
CiTa_ZaPacItAData: Duminica, 12 Aprilie 2009, 18:59 | Mesajul # 8
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 202
Status: Offline
pro:D joaca mai mult seara daia nu prea l`atzi vazut uni

Nu beau, NU fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta. asta pana ies din puscarie
 
rconData: Duminica, 12 Aprilie 2009, 19:12 | Mesajul # 9
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Quote
Sper k o sa citesti si regulile Serverului !!!

Trimite Datele de logare pe server k Admin in mesaj prv la "rcon"( si vezi cu regulile sa iti faci de cap ! )

Lasati mai omu smile k il stiu si io de mult timp pe server si serveru asta e de mai multa vreme cand il tineam de acasa tongue


 
S3rGiuData: Duminica, 12 Aprilie 2009, 19:15 | Mesajul # 10
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
nu am nik impotriva ma x-ule da makr zicea si el 5 luni k io asta am gasit pe gametraker k atat are jucat ......in fine bft...bun venit in comunitate

CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)
 
rconData: Duminica, 12 Aprilie 2009, 19:19 | Mesajul # 11
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
nu te lua mereu dupa "gametracker" pt k am re-updatat serverul acolo chiar de 4-5 luni orikum nu prea ma intereseaza la eichman prea mult faptul; k a jucat sau nu de atatea luni din moment ce si-a facut treaba cu anuntatul codatilor si + demo-uri facute ... si nu in ultimul rand k mai sta si noaptea smile deci e ceva bun

 
S3rGiuData: Duminica, 12 Aprilie 2009, 19:22 | Mesajul # 12
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
:)....oriqm la urma urmei po' sa dam noi 1000000000 d contra pt cererile facut k u decizi.....faci c crezi k e bn .....oriqm io am vrut doar sa verific si am zis k nu suport mincinosi nik mai mult...dar dak u zici k ai facut nuj c la sv k io kiar nuj c ai facut e ok si ii urez bft si sper sa fie un bun admin qm sunt majoritatea :).....app sa ne bagi si noua amx_transfer k ti-am mai zis d 100 d ori si ai zis k bagi si ai uitat :))....si mai esti zgarcit pt reputatia mea :))))

CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)

Mesaj editat de S3rGiu - Duminica, 12 Aprilie 2009, 19:24
 
eichmanData: Duminica, 12 Aprilie 2009, 23:54 | Mesajul # 13
-Membru-
Grup: Membru
Mesaje: 48
Status: Offline
Ii multumesc lui X pentru incredere si celorlalti pentru faptul ca ma considera un jucator de cs destul de bun tongue . In rest sper sa contribui la curatirea serverului de codati, acesta fiind si singurul motiv pentru care am facut cerere de admin (ma rog si faptul ca X-ul m-a indemnat sa o fac pentru ca eu nu ma gandeam la asta). Iar pentru cei care spun ca nu le plac mincinosii (Sergiu in special smile ) , le spun ca nici mie nu-mi plac si nici nu-mi place sa mint. Daca am mintit, am facut-o fara sa vreau (am si mentionat acolo ca nu-mi amintesc exact de cand joc pe server) si sigur m-am inselat in sens invers cu lunile decat credeti voi biggrin . Am zis si eu 9 luni ca sa nu vi se para prea exagerat, dar sigur joc de mai mult timp pe server tongue (imi amintesc ca prima data cand am intrat pe server inca Oana, care avea admin, nu stia cum se fac pozele, deci va imaginati cand se intampla asta biggrin ).

...
 
S3rGiuData: Duminica, 12 Aprilie 2009, 23:58 | Mesajul # 14
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
ma bucur k gandesti la fel k mn.....io doar am verificat pe gametracker si asta am gasit k nu aveam d unde sa stiu eu k joci u d atata timp pe sv dak asta scrie acolo si d asta am zis k esti mincinos...dak te simti ofensat probabil meriti nijte scz si eu ti le accord...oriqm ala era singurul motiv pt kre inclinam sa votez CONTRA in rest nu am niciun alt motiv...joci bn esti q bun simt deci esti ok ! smile si q ocazia asta fac 500 d posturi biggrin

CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)

Mesaj editat de S3rGiu - Luni, 13 Aprilie 2009, 00:02
 
eichmanData: Luni, 13 Aprilie 2009, 00:07 | Mesajul # 15
-Membru-
Grup: Membru
Mesaje: 48
Status: Offline
Merci pentru aprecieri Sergiu, aceleasi lucruri le cred eu despre tine wink si vreau sa iti spun ca reactia ta a fost una normala, o inteleg si n-ai de ce sa-ti ceri scuze pt ca nu m-am simtit lezat in nici un fel smile

...
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri Admin Server - Rcon.no-ip.org » eichman
  • Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis