Rcon.Ucoz 11:47 - 04 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri Admin Server - Rcon.no-ip.org » deCartier (......)
deCartier
deCartierData: Sambata, 30 Mai 2009, 17:28 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 198
Status: Offline
Salut all
dupa cum stiti eu nu mai am admin si daca se poate as dori sa imi recapat adminu pentru a 3 oara
astept parerile voastre si bineinteles a lui X daca e de acord si cu un raspuns la intrebarea:"Dc nu mai am admin?care a fost motivul?"
si daca mai primesc adminu?
ms mult
va astept cu pareri:P
deCartier

a si inca ceva

nume:[R]deCartier
rank: nu ma intereseaza sa stie destul de bn
timp jucat pe sv: de un an si ceva
dc vreau admin:pentru a face tot ce am facut prima data ca admin si a 2 oara ca admin adika sa ajut sv si curatire de codati

si nu ma avut cred eu veci vreo reclamatie pe numele meu
Va multumesc:)




Mesaj editat de deCartier - Sambata, 30 Mai 2009, 17:32
 
:Lunetistu_Mp3:Data: Sambata, 30 Mai 2009, 17:29 | Mesajul # 2
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 14
Status: Offline
E a 3a oara? uite ca te respect la fel ca pe ceilalti iti dau PRO cool mult noroc

Oricine merita o a doua Sansa!
 
2pac_on_fireData: Sambata, 30 Mai 2009, 17:49 | Mesajul # 3
Mini-Manager
Grup: Membru
Mesaje: 146
Status: Offline
PRO smile smile

"I am crazy, but you know what else: I don't give a fuck."
 
nebunData: Sambata, 30 Mai 2009, 17:52 | Mesajul # 4
-Manager-
Grup: Manager
Mesaje: 189
Status: Offline
just PRO...


Considerat nebun, afemeiat, stricat, drogat,
M-ai etichetat reprezentant al subculturii…
Na, că ţi-a rămas puţin sloboz în colţu’ gurii...
 
AbnerData: Sambata, 30 Mai 2009, 19:11 | Mesajul # 5
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 76
Status: Offline
Sunt PRO. Esti activ pe forum si pe server.

Arata-ti respectul pentru ceilalti utilizatori folosind un limbaj corect.
 
sofoData: Sambata, 30 Mai 2009, 20:15 | Mesajul # 6
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 39
Status: Offline
pro de cartier esti de treaba meriti biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin

sofo
 
DeeJaYData: Sambata, 30 Mai 2009, 20:47 | Mesajul # 7
-Manager-
Grup: Membru
Mesaje: 171
Status: Offline
pro cartier..:D

Dimineata cand ma trezesc... ma trezesc cu frica
Ca gaborii ar putea sa vina sa ma ia la circa
Asta este lumea oamenilor cu multi bani...
 
eichmanData: Duminica, 31 Mai 2009, 00:35 | Mesajul # 8
-Membru-
Grup: Membru
Mesaje: 48
Status: Offline
PRO

...
 
rconData: Duminica, 31 Mai 2009, 00:55 | Mesajul # 9
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
cartier si cu reclama data mass pe messenger cu serverul lui S3rgiu cum e ??? puteai barim sa ma debifezi din lista mass-ului
iti dai seama k ai facut reclama la serverul dusmanului meu cel care ma injura pe maill si mess ...etc si totodata cel care a vrut sa imi saboteze serverul (mai greu) explica-mi si mie te-ai aliat cu el si nu stiu eu ???? !!!! ... sau incercati sa imi copiati serverul si dupa ce nu va merge va intoarceti inapoi la mine cum a incercat si sergiu ??
angry

Nu prea va mai inteleg ... <_<


 
aldisData: Duminica, 31 Mai 2009, 01:24 | Mesajul # 10
Super-Membru
Grup: Blocati
Mesaje: 86
Status: Offline
Asta da Intrebare de Mai SUS ...eu sunt Pro il stiu e baiat bun acuma ramane ca Rcon Sa Decida;) RESPECT

Counetr Strike Is Mi Life
 
deCartierData: Duminica, 31 Mai 2009, 07:55 | Mesajul # 11
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 198
Status: Offline
mda
reclama pe mess nu fac la sv lui numia fac si la altte situri daca te uiti si dc sa nu il ajut pe baiat pentru ca nu a avut prb cu mn si ma inteleg cu el bn
si din admini dep e sv asta cred ca doar u ce nu te intelegi cu el in rest majoritatea da
sv lui merge daca e pana acolo nu e prb
e baiat destept el si se descurca
eu joc pe acest sv si ma vad adminisi de multe ori nu exista si apar codati
si sa inteleg ca motivul pt care mi-ai luat u adminu a fost ca am dat acel mesaj pe mess
lol:)) man daca asta e motivul
k faci cum vrei
ciao!
si nu cred ca ar trebuie sa ai invidie pe un fost admin daca is iface sv chiar daca a invatat de pe la tn unele lucruri!:)
si cred ca sunteti de acord cu mn si restu admninilor NU?? biggrin


 
GroparuData: Duminica, 31 Mai 2009, 10:54 | Mesajul # 12
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 243
Status: Offline
daca ii adevarat ce zice rcon eu sunt contra pt ca nu ii un lucru sanatos si pt ca noi trebuie sa promovam serverul nostru nu alt server

viitor Doctor Inginer Ion-Dorin Udrea
 
:Lunetistu_Mp3:Data: Duminica, 31 Mai 2009, 11:46 | Mesajul # 13
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 14
Status: Offline
deCartier dak e adevarat ce zice Rcon nu am decat sati dau un Contra sper sa nu fie asa wink happy

Oricine merita o a doua Sansa!
 
MaxWellData: Duminica, 31 Mai 2009, 12:08 | Mesajul # 14
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 2
Status: Offline
Rcon de ce esti asa greu de cap si nu intelegi ca nu am avut nicio intentie sa iti sabotez eu serverul si ce alte lucruri mai spui tu acolo ..legat de intoarcerea mea pe server asta nu stiu de unde ai scos'o:nu am avut intentia sa ma reintorc pe server..am jucat o data vreo 2 zile cu un alt nume sa vad ce mai e pe acolo pana mi-ai dat u ban...in fine...sa te copiez..nu stiu de unde ai scos-o pe asta...nu ma intereseaza sa te copiez pe tine...legat de serverul meu sa sti ca merge foarte bine deci nu am probleme...ca admin nu sunt interesat sa fiu pe rcon din nou...atunci am vrut admin pentru ca nu mai avusesem niciodata dar acum crede-ma mai am vreo 3 si nu mai am nevoie de vreunu...legat de injurii eu cred ca ar trebui sa ingropam securea ..din cate stiu mi-am cerut scuze pentru alea si am dat dovada de putina maturitate...si eu meritam niste scuze dar ..in fine..incearca sa scapi de conceptiile alea prostesti pe care le ai in cap si da dovada ca esti un om matur ca pana la urma asa este normal...si am o rugaminte daca se poate deblocheaza-mi ip ca sa pot posta de cate ori sunt implicat in ceva chiar daca nu are o mare importanta...Multumesc!

S3RG!u

Mesaj editat de MaxWell - Duminica, 31 Mai 2009, 12:11
 
rconData: Duminica, 31 Mai 2009, 12:44 | Mesajul # 15
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
deCartier tu nu intelegi anumite lucruri si nici nu cred k o sa le intelegi ...

Si Sergiule nu imi spune tui mie k nu ai incercat sa ma sabotezi k stiu foarte Sigur si sant informat foarte bine de treaaba asta orikum nu mai stau sa explic si defapt daca stai sa te gandesti tu foarte bine ar trebui sa iti dai seama k sant cateva persoane cu care ai avut contact despre chestia asta , iar referitor la injuraturile pe care le-am primit din partea ta nu au fost deloc un gest de "om matur" deci daca stiai sa vb la momentul potrivit nu cred k se ajungea la injuraturi , orikum puteai foarte frumos sa imi spui "domne am si eu un serversi vreau sa il promovez" era foarte simplu si poate ne intelegeam altfel .


 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri Admin Server - Rcon.no-ip.org » deCartier (......)
  • Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis