Rcon.Ucoz 09:14 - 04 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri Admin Server - Rcon.no-ip.org » cerere admin
cerere admin
MzQ1111Data: Vineri, 07 August 2009, 21:59 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 9
Status: Offline
: Nick: MzQ
2: Id messenger: llovemzq
3: Locul in top: nu joc pentru top joc pentru fan distractie
4: De cat timp joci: 6.....7 luni
5: Steam: off
6: Id steam:
7: De ce vrei admin: ca sa curat servaru de codati ca so cam luato in cap

Added (07-August-2009, 10:59 Pm)
---------------------------------------------
mda un raspuns se poate sa mi se dea mi se da admin da sau nu macar un raspuns scur da ...............sau nu dry


hepati ca va dau =))))
 
CriminaluData: Marti, 11 August 2009, 11:56 | Mesajul # 2
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 16
Status: Offline
Contra!! nu esti bun ca admin nu sti sa vb cu playeri ....

petrutki
 
MzQ1111Data: Marti, 11 August 2009, 12:16 | Mesajul # 3
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 9
Status: Offline
bine mai ficior cum zici tu si mai scutestema de discuti dinastea tie nu tio cerut nimeni parerea clar si nu ma omor dupa admin numa sa mi se dea un raspuns ca de aproape 2 saptamani am facut cererea si astept un raspuns da nu de la oameni ca tine clar........si decide x daca imi da admin sau nu da sa dea un raspuns scurt da sau nu si am incheiat discutia

hepati ca va dau =))))
 
rconData: Marti, 11 August 2009, 18:59 | Mesajul # 4
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
dar tu cine esti mai exact ??? fratele sau tony ??

 
MzQ1111Data: Marti, 11 August 2009, 20:51 | Mesajul # 5
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 9
Status: Offline
da is frateso lu toni si am jucat mult pe servar si lam ajutat si pe fratemio sa admineze .........si imi place servaru si de aia vreau admin ca cam toata ziua stau pe servar si vad ca cu admini stai cam prost adica nu prea au timp sa stea pe servar ca au si ei problemele lor

hepati ca va dau =))))
 
tonyData: Joi, 13 August 2009, 09:46 | Mesajul # 6
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 19
Status: Offline
eu nu mai am nici o treaba cu tine sau cu serverul tau...dk vezi ca e cineva pe server cu numele meu inseamna ca e 100% fratelo meu.....tot el joaca decand ai scos banul si dk e cineva competent ca admin el e bun cel putin la comenzi si la cum se face treaba ca admin...si criminalule sau cum cum ti se zice nu stiu zau tu ce admin ai fost dar ma cam indoiesc de tine ca ai fost ceva bun din moment ce nu mai esti...eu macar nu mai sunt admin aici ptr ca no au fost ceva neintelegeri copilaresti...asa ca las tu vrajeala cu contra ca nu stie sa vb cu playeri..da?..ms mult...
 
MzQ1111Data: Joi, 13 August 2009, 11:53 | Mesajul # 7
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 9
Status: Offline
si sa fie clar ca nu ma omor pentru admin daca vrea sa mi se dea ie bine daca nu iara i bine......vam pupat

hepati ca va dau =))))
 
rconData: Joi, 13 August 2009, 18:14 | Mesajul # 8
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
intr-o seara sa imi dati si mie web sa vad si eu care e fratele tau tony ..

 
MzQ1111Data: Joi, 13 August 2009, 21:40 | Mesajul # 9
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 9
Status: Offline
cu cea mai mare placere omule..tot id ala il ai???zi ora si data si il vezi si pe fratelo meu dk nu ma crezi pe mine(tony)...scriu cu id lui fratelo ca id meu e inka blocat...

Added (13-August-2009, 10:40 Pm)
---------------------------------------------
ute x am pus si poza sa vezi cares io si carei fratemio deci ios cata cel din poza biggrin


hepati ca va dau =))))
 
tonyData: Marti, 18 August 2009, 07:58 | Mesajul # 10
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 19
Status: Offline
mai fratelo se pare ca nu mai raspunde nimeni pe aici....lasa ca te joci cu codati ca no ata ete....ieri cat am fost si eu un pic pe server,in afara de X-ul nici un admin...mda...
 
MzQ1111Data: Marti, 18 August 2009, 08:39 | Mesajul # 11
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 9
Status: Offline
da ce crezi fratelo ca ma omor ca sa-mi dea admin nu fratelo face ce vrea cum vrea nu ma mai intereseaza am vrut sa fac un bine pentru servar sa nu mai intre toata ziua codati da vad ca nul intereseaza.......

hepati ca va dau =))))
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri Admin Server - Rcon.no-ip.org » cerere admin
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis