Rcon.Ucoz 10:58 - 06 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum » Intrebari si Raspunsuri » Intrebari (Diverse) » Verry-Chip (Informatii)
Verry-Chip
rconData: Vineri, 30 Ianuarie 2009, 21:39 | Mesajul # 1
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline



 
Oana18Data: Vineri, 30 Ianuarie 2009, 23:14 | Mesajul # 2
-Membru-
Grup: =Nesimtit=
Mesaje: 287
Status: Offline
auzi .. acuma serios deci am auzit si io ceva zvonuri dar nam crezut !! angry >( angry >( angry >( sai ff pe astea in gura cu legile lor !! asstea cred k dak Amstaffy meu are chip... imi baga si mie chipp ? angry >( angry sai ia naiba contraa !! a da sii prin acest chip esti tot timpu urmarit nu uitati viatza e grea fiecare mai face cate ceva din afaceri chestii minui .. deci !! CONTRAA !!! angry >( angry >( angry >( deal :deal: deal :deal: deal CHIP LA CAINE NU LA OAMENI!!

sorgen über sorgen nicht zu viell, es kommt ja doch wie gott es will

Mesaj editat de Oana18 - Vineri, 30 Ianuarie 2009, 23:16
 
CiTa_ZaPacItAData: Vineri, 30 Ianuarie 2009, 23:29 | Mesajul # 3
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 202
Status: Offline
o sa fie asa ceva da pe viitor indelungat peste 15 ani incolo.....cred k prin 2030 toti vom si hackeritzi cu cate un cip ...incet incet devenim niste pentium
:)))
evoluam:)


Nu beau, NU fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta. asta pana ies din puscarie
 
Oana18Data: Vineri, 30 Ianuarie 2009, 23:37 | Mesajul # 4
-Membru-
Grup: =Nesimtit=
Mesaje: 287
Status: Offline
nu acuma serios deci io cand miam cumparat catelu meu .. iam bagat si chip .. chipu e in caz k il pierd pe catel .. mil gaseste ori unde ar fi :P si ia gandestete la un om ? :)) esti urmanit tot timpu :))

sorgen über sorgen nicht zu viell, es kommt ja doch wie gott es will
 
CiTa_ZaPacItAData: Vineri, 30 Ianuarie 2009, 23:40 | Mesajul # 5
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 202
Status: Offline
pai e bine sa ne bagi cip in ..... si voua in.... si kand plekam de akas dak le folosim sa vada parteneru(a) =)))
sa fim fideli:)))


Nu beau, NU fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta. asta pana ies din puscarie
 
ScorpionData: Sambata, 31 Ianuarie 2009, 11:14 | Mesajul # 6
Mini-Moderator
Grup: Manager
Mesaje: 336
Status: Offline
biggrin biggrin faina treaba da de aia cu pasaportu ati auzit??? ca ne baga cipuri pt recunoastere si are un cod cu cifre si ultimeme 3 sunt 666 dry dry dry auzi ca vine apocalipsa daca ne baga dealea : tongue tongue tongue

Added (2009-01-31, 12:14 Pm)
---------------------------------------------
tongue tongue interesant da numa ca romanii nu prea au ce cheltui tongue tongue booze booze booze hands hands


i love my people :))))))
 
eu-cel-micData: Sambata, 31 Ianuarie 2009, 12:19 | Mesajul # 7
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 7
Status: Offline
mijto ff fain:))

eu de eu:))
 
lucaData: Sambata, 31 Ianuarie 2009, 14:47 | Mesajul # 8
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 8
Status: Offline
e misto rau site-ul dar tare as vrea si eu un slot.....cu ocazia asta o sa aduc si playeri dar mai mult as vrea sa joc

Added (2009-01-31, 3:47 Pm)
---------------------------------------------
fff tare....


cs is my live;)
 
rconData: Sambata, 31 Ianuarie 2009, 15:37 | Mesajul # 9
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Mdea .... parerea mea e sa isi bage ei frumusel cipu asta direct in cur ..sa stiu si io cand se caca pe ei sa i avertizez k le pute capu !

Nu stiu cati ar fi de acord dar eu unul nu sant de nici o culoare , chiar sa fie si "cur,cubeu" k tot sant si voi fi intotdeauna impotriva gesturilor de CRETINI ce sant !

Rezultat: Adika dupa cum vine vorba noi in viitor vom fi comandati de jegosii astia (smf in gura lor cu toti cocoseii mei)

...si acum care striga cucuriguu tongue smile


 
ScorpionData: Sambata, 31 Ianuarie 2009, 16:34 | Mesajul # 10
Mini-Moderator
Grup: Manager
Mesaje: 336
Status: Offline
uh,uh i kill them!! CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU CUCURIGU tongue tongue booze booze booze booze booze booze booze booze deal deal

i love my people :))))))
 
CiTa_ZaPacItAData: Sambata, 31 Ianuarie 2009, 16:44 | Mesajul # 11
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 202
Status: Offline
deci astia vor sa ne bage wall :)))) eek eek eek eek eek eek eek eek eek

Nu beau, NU fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta. asta pana ies din puscarie
 
rconData: Sambata, 31 Ianuarie 2009, 18:02 | Mesajul # 12
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
biggrin Nu wall ci acu in vena smile

Apropo CUCURIGU smile


 
Oana18Data: Sambata, 31 Ianuarie 2009, 18:35 | Mesajul # 13
-Membru-
Grup: =Nesimtit=
Mesaje: 287
Status: Offline
bai ai vazut filmu ala vechi cu negru ala din blackmans? :)) cand iau implantat la negru ala un chip in masea haha haha haha haha haha haha si ala era afacerist :)) si .. astea cine ia implantat chipu putea sa si auda ce vb el :)) era fbi pe capu lui :)) laugh laugh laugh laugh laugh laugh lol lol lol na asa vom fi si noi :)) dar noi cu chip in mana :))) cu booobuu in manaa :))

sorgen über sorgen nicht zu viell, es kommt ja doch wie gott es will
 
rconData: Sambata, 31 Ianuarie 2009, 18:41 | Mesajul # 14
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
biggrin

 
ScorpionData: Sambata, 31 Ianuarie 2009, 21:09 | Mesajul # 15
Mini-Moderator
Grup: Manager
Mesaje: 336
Status: Offline
da ne urmareste interpulu FBI CIA S.W.A.T. alea alea si prin satelit si ne baga pe YOUTUBE si ne fac vedete pe toti wacko %) wacko %) wacko %) booze :booze: booze :booze: booze :booze: booze deal :deal: deal :deal:
merge??? io zic ca nu hands :hands: hands :hands: haha hands haha
CUCURIGU!!!!!


i love my people :))))))

Mesaj editat de Scorpion - Sambata, 31 Ianuarie 2009, 21:11
 
Forum » Intrebari si Raspunsuri » Intrebari (Diverse) » Verry-Chip (Informatii)
  • Pagina 1 din 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis