Rcon.Ucoz 00:14 - 06 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Intrebari si Raspunsuri » Intrebari (Diverse) » Pentru sefu rcon (need help again :))))
Pentru sefu rcon
fasterData: Vineri, 26 Iunie 2009, 16:43 | Mesajul # 1
Super-Membru
Grup: Moderator
Mesaje: 93
Status: Offline
Mane ma ajuti si pe mine sau sa-mi explici daca se poate face un sever pe ambele protocoale adika 47-48 DAR pe linux.Ca pana acum nu am reusit decat pe un singur protocol,nu reusesc pe ambele.
Ma ajuti???plzzzzzzz notworthy :notworthy:





Mesaj editat de faster - Vineri, 26 Iunie 2009, 20:40
 
Oana18Data: Sambata, 27 Iunie 2009, 12:50 | Mesajul # 2
-Membru-
Grup: =Nesimtit=
Mesaje: 287
Status: Offline
cati ani are asta mah ? cool cool cool

sorgen über sorgen nicht zu viell, es kommt ja doch wie gott es will
 
fasterData: Joi, 02 Iulie 2009, 22:38 | Mesajul # 3
Super-Membru
Grup: Moderator
Mesaje: 93
Status: Offline
Auzi oana:eu zic sa-ti vezi de treaba ta si sa nu te mai bagi in seama aiurea,k nu ti-a cerut nimeni pararea,kand o sa am nevoie de pareri am la cine apela,asa k te rog sa stai in banca ta fara suparare.
Acum rugaminte pentru RCON:da-mi si mie id tau plzzz sau baga tu id meu :big_stanga k vreau sa vb ceva imp cu tine,si aici nu pot ca se baga lumea aiurea.Imi dai te rog??? 10x 10x 10x 10x



 
tonyData: Vineri, 03 Iulie 2009, 06:49 | Mesajul # 4
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 19
Status: Offline
na Oano ti-a inchis asta gura :))
 
aldisData: Joi, 09 Iulie 2009, 15:26 | Mesajul # 5
Super-Membru
Grup: Blocati
Mesaje: 86
Status: Offline
Of ce Aveti Ma Cu fata La Intrebat Pe baiat cati ani are poate cine stie vreo combinatie intre iei ..... Prea Dur Esti Faster iei Cs`ul prea In serios
RESPECT


Counetr Strike Is Mi Life
 
fasterData: Joi, 09 Iulie 2009, 16:35 | Mesajul # 6
Super-Membru
Grup: Moderator
Mesaje: 93
Status: Offline
La varsta care o am eu nu prea as zice k iau in serios cs-ul , e mai mult un hobby serios vb biggrin , eu nu am nimika cu nimeni ,nu sunt eu omul sa ma cert( daca ma intelege oana )
Eu vad k rcon nu vrea sa-mi raspunda la mesaje :P atunci va intreb pe voi dk stiti:unde modific faza aia dupa ce iti alegi echipa zice " serverul foloseste amxmod nustiu ce,apasa orice numar " unde modific sa scriu si eu altceva cum e la voi pe serv???
Iar nush dc la mine nu merge media playerul ala pe serv,adiak se aude dar foarte rar si nu mereu.
V-as multumi dk mi-ar raspunde careva.

Cu respect Faster Guy



 
rconData: Joi, 09 Iulie 2009, 17:16 | Mesajul # 7
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Quote
unde modific faza aia dupa ce iti alegi echipa zice " serverul foloseste amxmod nustiu ce,apasa orice numar " unde modific sa scriu si eu altceva cum e la voi pe serv???

Rezolvare:
-- Se modifica foarte usor in cfg-ul gungame dupa bunul plac.

Quote
Iar nush dc la mine nu merge media playerul ala pe serv,adiak se aude dar foarte rar si nu mereu.

Rezolvare:
-- Aici nu inteleg nimik te rog fi mai explicit.


 
Oana18Data: Joi, 09 Iulie 2009, 19:07 | Mesajul # 8
-Membru-
Grup: =Nesimtit=
Mesaje: 287
Status: Offline
la ce poza ai la avantar .. !! zici k ai 15 ani .. intrebasem si io .. :P fudge fudge fudge fudge fudge

sorgen über sorgen nicht zu viell, es kommt ja doch wie gott es will
 
fasterData: Joi, 09 Iulie 2009, 20:16 | Mesajul # 9
Super-Membru
Grup: Moderator
Mesaje: 93
Status: Offline
La tine knad intri pe server se aude ffffff clar melodiiele.iar la mine nu merg nici macar daca dau eu comanda /listen angry >( >(. Eu folosesc pluginul amp.amxx , nush daca este asta ce trebuie.

Am tot kautat in cfg gungame-ului unde sa modific dar vb aia "sa ma bata mama" nu am gasit sad
Iar pentru oana:credema k sunt batran dar e bine sa te crezi "copil" mereu daca vrei sa traiesti mult :P tongue :p tongue





Mesaj editat de faster - Joi, 09 Iulie 2009, 20:19
 
[R]InnocenseData: Joi, 09 Iulie 2009, 20:20 | Mesajul # 10
Mini-Moderator
Grup: Moderator
Mesaje: 131
Status: Offline
batran?? inseamna ca ai mintit la profil biggrin

Trebuie sa-ti asumi riscuri pentru a-ti indeplini visele.
 
rconData: Joi, 09 Iulie 2009, 21:43 | Mesajul # 11
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
sorry pentru gungame trebuie sa intri in "\amxmodx\data\lang" tongue smile .. am fost un pic neatent la ce ai scris sorry tongue

iar la melodii daca te referi la cele de tipul "Radio" "AICI sau AICI


 
fasterData: Joi, 09 Iulie 2009, 23:57 | Mesajul # 12
Super-Membru
Grup: Moderator
Mesaje: 93
Status: Offline
Am modificat si in gungame.text si tin sa specific k am modificat doar ce e esential (am laut exemplu serverul tau ) si kand sa intru pe serv imi dadea mesajele alea ml_notfound.Imi poti da un linck undeva de iunde sa iau un gungame.text in care sa pot modifica sa nu mai am probleme??

Cu respect , pentru rcon



 
Oana18Data: Vineri, 10 Iulie 2009, 00:16 | Mesajul # 13
-Membru-
Grup: =Nesimtit=
Mesaje: 287
Status: Offline
ah ah ah ah ah a da batran mult noroc atunci dry cool cool biggrin biggrin

sorgen über sorgen nicht zu viell, es kommt ja doch wie gott es will
 
rconData: Vineri, 10 Iulie 2009, 09:40 | Mesajul # 14
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Uite aici
Atasare: gungame.txt (72.2 Kb)


 
fasterData: Vineri, 10 Iulie 2009, 11:10 | Mesajul # 15
Super-Membru
Grup: Moderator
Mesaje: 93
Status: Offline
Am copiat exact ce mi-ai dat tu ,dar nu inteleg dece imi da ml_not fount la tot,chiar nu am modificat nica,am inceract daor cu ce mi-ai dat tu sa vad dk macar merge.O fi ca nu am versiunea de gungame corecta??Dar din cate stiu eu o am pe ultima sau era ultima 2.1c


 
Forum » Intrebari si Raspunsuri » Intrebari (Diverse) » Pentru sefu rcon (need help again :))))
  • Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis