Rcon.Ucoz 13:15 - 18 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » unban please
unban please
JaCkaLData: Marti, 03 Februarie 2009, 14:10 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 13
Status: Offline
Salut!!!Azi am descoperit serverul vostru si mi-a placut foarte mult.In a doua mapa care a fost bagat am iesit castigator.Mare mi-a fost surpriza cand s-a terminat plansa am vazut added to ban list.Nustiu sigur cine era admin dar nu mi-a facut poze nu nimik.Am citi si chestia cu counterul si nu am nici o "setare mai specala".A jucat si in PGL cu acelasi cs fara cfg fara nimik doar cu defaults.Sper ca veti putea remedia problema doarece imi place mult serverul.Ip meu este 80.96.13.174.Va multumesc anticipat.

DOn't Cheat,kill fair
 
ScorpionData: Marti, 03 Februarie 2009, 14:24 | Mesajul # 2
Mini-Moderator
Grup: Manager
Mesaje: 336
Status: Offline
aha bn io tiam dat ban si o sa iti dau unban vroiam sa iti fac poze da ai iesit si nu am mai apuncat deci poti sa joci tongue tongue tongue wacko wacko

i love my people :))))))
 
JaCkaLData: Marti, 03 Februarie 2009, 15:10 | Mesajul # 3
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 13
Status: Offline
Multumesc mult.Daca vrei sa-mi faci poze sau ceva nici o problema ti le dau.MS.Sper ca mi-ai scos banu ca abia astept sa joc!!!Inca odata mersi pentru intelegere!!!Pentru poze sunt disponibil orcicand!!!!MS

DOn't Cheat,kill fair
 
ScorpionData: Marti, 03 Februarie 2009, 15:13 | Mesajul # 4
Mini-Moderator
Grup: Manager
Mesaje: 336
Status: Offline
bn joaca si daca nu poti intra intra pe scorpion_32001 sa vb si dai un buzz

i love my people :))))))
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » unban please
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis