Rcon.Ucoz 12:03 - 18 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » unban si reclamatie admin (UNBAN)
unban si reclamatie admin
S3rGiuData: Luni, 16 Martie 2009, 14:45 | Mesajul # 16
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
nuj frate astepti sa vina el sa te lamureasca si q asta-basta....oriqm a avut un motiv si sigur a fost intemeiat !

CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)
 
rconData: Luni, 16 Martie 2009, 18:08 | Mesajul # 17
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
mdea .. sandrule bla ,bla ,bla "daca aveam si daca nu aveam wall nu mai veneam aici sa fac cerere de unban " vb spuse si copiate de toti cei care sant banati (codati) , pai sa vedem cum e :

1 va luati frumos un ban apoi va uitati cine stie cand va aduceti aminte sa vedeti poza sau pozele vedeti k nu apare nimik (adika aimu care nu are cum sa se vada 99% in toate cazurile ) cu wallu dezactivat normal k nu am ce vedea io in pozele facute .
2 apoi veniti aici cu niste foarte mari pretentii k "domne vreau motiv pentru care am luat ban" angry hai sa fim seriosi k nu jukam de ieri counter strike 1,6
3 Stai linistit k am facut probe eu si cu adminul Naikon el era codat Full si fara nume de admin iar eu i-am facut demo si 5 poze din care nu a iesit decat niste numere cele care iti arata distanta pana la adversar dar care pot fi scoase oricand si deci e CLAR k nu mai iese nimik in poze , ce sa mai zic de demo k acolo nu a iesit chiar NIMIK deci totul se poate confirma !

Si atunci sa mai fac eu poze la unu care are un scor de 70-4 ???? sau la unu care i fuge tinta imediat dupa ce omoara pe primul ??? sau la acela care se observa clar k merge mai repede k restul (SPEED setat la cel mai mic ) ????

Astept raspuns !


 
SandruData: Luni, 16 Martie 2009, 19:48 | Mesajul # 18
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 7
Status: Offline
mda....astepti raspuns???uitel:
Deci eu intro seara am descoperit serveru asta si mia placut pan a cand intro zi am primit ban.Acuma nu ca fac mare tragedie,mai sunt mii de servere pe care pot juca.Puteti sa inchideti topic dar vreau sa zic ca nu aveam niciun motiv sa joc cu coade pentru ca nu am de ce.
bft all


Sandru
 
rconData: Luni, 16 Martie 2009, 20:48 | Mesajul # 19
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
si orikum eu nu stiu ce ban ai u k in lista de banuri date pe server nu exista ip-ul tau ... deci ??? ...

 
S3rGiuData: Luni, 16 Martie 2009, 20:50 | Mesajul # 20
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
park ar fi primu kre face asta....nici nu inceark sa intre pe sv sa vada dak poate si vine sa faca reclamatie :|

CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)
 
kytantonyData: Luni, 16 Martie 2009, 22:17 | Mesajul # 21
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 285
Status: Offline
dk ati citit bine sau mi se pare mie asta vrea sa fie scos banul ptr altcineva....ca foloseste la un moment dat cuv de parca nu zice de el....dar in fine ce a zis X-ul e pur adevar...

veghez din lumea de dincolo....
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » unban si reclamatie admin (UNBAN)
  • Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis