Rcon.Ucoz 12:58 - 18 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » unban si reclamatie admin (UNBAN)
unban si reclamatie admin
SandruData: Luni, 16 Martie 2009, 13:52 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 7
Status: Offline
nick: Sandru

ip: 81.196.176.34

Vreau unban pentru ca nu am folosit niciun fel de cod si adminu mia dat un fel de "fuckoff" fara nicio dovada!!!

Poze: http://www.dump.ro/fisiere/new-arhiv-winrar-rar/100674/eMQx9oj9tCUGqacc

Jucam pe harta fy_buzzkill acuma vreo 2 luni,jucam foarte bine si un jucator a inceput sa ma injure zicand ca am coade.Si nici nu pot bine sai raspund ca primesc ban si "DISTRUS".Cer sa se ia masuri impotriva acestui admin si sa citeasca intai regulamentu admin,fara sa dee ban asa fara nicio dovada.


Sandru
 
S3rGiuData: Luni, 16 Martie 2009, 14:17 | Mesajul # 2
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
poate ai putea pune si numele adminului aici....oriqm mai nimeni n-a dat destroy+ban qm zici u degeaba...

Added (2009-03-16, 3:17 Pm)
---------------------------------------------
aaa si sa mentionez....lasa dreaq vrajeala k aqm 2 luni nu era nici fuckoff pe sv si nici destroy deci nu baga aqm vrajeli qm k ai fi luat destroy sau fuckoff aqm 2 luni k nu te crede nimeni!


CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)
 
SandruData: Luni, 16 Martie 2009, 14:21 | Mesajul # 3
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 7
Status: Offline
mah,adminu se vede in poa care este
Si am zic "fuckoff" pentru ca mia dat quit,mia schimbat numele si nu imi mai mergea chatu.Nu stiu cum se numeste comanda asta si nici nu prea ma intereseaza.
Si am zic acum 2 luni pentru ca numi amintesc precis cand a luat.


Sandru
 
kytantonyData: Luni, 16 Martie 2009, 14:23 | Mesajul # 4
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 285
Status: Offline
mai frate va mai gasiti?.....auzi la asta ca acum 2 luni...lol....si ce-ai facut mah pana azi de 2 luni?au jucat pe alt server probabil tot cu coade si ai luat ban si acuma vrei la noi.....deci sa fie clar pui o dovada aici cum ca ai luat dejeaba dar eu sincer sa ma ierte doamne doamne dk eu am vazut pe cineva sa dea ban doar asa ptr ca ala era mai bun ca el sau ptr bunul plac...deci adminul cat am fost eu pe server si a fost admini nu am vazut nereguli decat poate un fire rocket sau dinastea din gluma dar si aceelea pe raspunderea noastra sau ptr faptul ca ala era afk sau panda si normal apoi sa ne injure jucatori dar cum am zis pe raspunderea noastra si ptr asta nu sa dat ban.... plus numele adminului ptr ca asa incep toti codati sa se scoata dupa 2 luni....nu?..vai de capul meu ca fac firicele albe incet incet...

veghez din lumea de dincolo....
 
SandruData: Luni, 16 Martie 2009, 14:26 | Mesajul # 5
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 7
Status: Offline
deja am zis ca nu a fost acuma 2 luni banu,am pus acolo la intamplare.
Si se vede clar in poze ca nu am niciun fel de wall
Si nu am facut cerere de unban pana acuma ca nu cunosteam serveru si imi era sila.
Deci,imi dati unban sau tresa mai astept mult????


Sandru
 
S3rGiuData: Luni, 16 Martie 2009, 14:27 | Mesajul # 6
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
adevarul e k adminu asta kre ti-a dat destroy adik [R]= X_ul= ar tr sa primeask unadmin...cum isi permite sa iti dea destroy si ban =)))=))))...asteptam sa vina sa vedem ce are d spus si probabil k o sa suporte consecintele apoi =)))))

CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)
 
kytantonyData: Luni, 16 Martie 2009, 14:28 | Mesajul # 7
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 285
Status: Offline
auleu frate topik inchis clar....a luat destroy de la X-ul...pai mai are rost sa zica cineva ceva?dk era unul dintre noi hai sa zicem ca mai avea rost sa vb desi X-ul si-a ales admini bine dupa niste criteri deci nu are rost sa ne indoim de unul dintre noi admin bye :bye:

auzi X-ule ca asta iti da o bila :)))))...pai se vde ca astia nu se uita pe forum mai la nik din moment ce nu stie cine e OWNER.....SI DUPA CUM AM MAI ZIS E BINE SA FACEM O LISTA UNDEVA CU NUMELE,IP SI MOTIVUL PTR CARE A LUAT BAN FIECARE JUCATOR....


veghez din lumea de dincolo....

Mesaj editat de kytantony - Luni, 16 Martie 2009, 14:30
 
S3rGiuData: Luni, 16 Martie 2009, 14:29 | Mesajul # 8
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
:))) aha....Close this threat

CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)
 
SandruData: Luni, 16 Martie 2009, 14:30 | Mesajul # 9
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 7
Status: Offline
mah,deci pana la urma iau unban???
Eu asta astept!!!
Nu ca ma intereseaza mult serveru asta dar as vrea sa mai joc pe el.


Sandru
 
Oana18Data: Luni, 16 Martie 2009, 14:31 | Mesajul # 10
-Membru-
Grup: =Nesimtit=
Mesaje: 287
Status: Offline
bai decei el cu prostia aia cu bile negre ma pis pe ele smile k de era asa le punea in aplicare dar il doaren pp smile si de aia nus interesata smile angry

sorgen über sorgen nicht zu viell, es kommt ja doch wie gott es will
 
kytantonyData: Luni, 16 Martie 2009, 14:33 | Mesajul # 11
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 285
Status: Offline
o sa iti raspunda X-ul ptr asta....dar X-ule am si eu o intrebare....cand se da destroy se face automat si poza? de unde are asta poza asta pana la urma? si din cate vad eu e pe redirect banul....deci mare atentie ca dk asta era codat trebuie dat ban si pe serverul principal

veghez din lumea de dincolo....
 
S3rGiuData: Luni, 16 Martie 2009, 14:36 | Mesajul # 12
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
poate asta era in plugin-ul destroy-ului ....kestia e tony k dak a luat pe redirect a luat si pe gg k e acelasi ip...cred eu...oriqm x i-a dat q un motiv ban si nu degeaba....

CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)
 
SandruData: Luni, 16 Martie 2009, 14:40 | Mesajul # 13
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 7
Status: Offline
care motiv este asta???
In poze se vede clar ca nu am wall si daca suspecta ca aveam aim,de ce nu mia facut un demo ceva???
Vreau sa vad si eu "MOTIVUL" asta pentru care mia dat ban.


Sandru
 
S3rGiuData: Luni, 16 Martie 2009, 14:41 | Mesajul # 14
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
o sa iti spuna si motivul el...si iti zic si eu k nu conteaza putea sa iti dea si degeaba ...face c vrea k e sv lui ...INTELEGI?...si d obicei nu face greseli

CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)
 
SandruData: Luni, 16 Martie 2009, 14:42 | Mesajul # 15
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 7
Status: Offline
O fi serverul lui dar vad ca nu prea se pricepe la adminat!!!
Adik daca eu eram codat ce sens avea sa vin aicia pe forum si sa fac cerere de unban??Daca era codat si am luat ban este doar vina mea si nu ma mai deranjam sa vin aicia sa fac cerere unban wink


Sandru
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » unban si reclamatie admin (UNBAN)
  • Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis