Rcon.Ucoz 02:32 - 08 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » yoo
yoo
yoocatalinData: Joi, 02 Aprilie 2009, 11:16 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Blocati
Mesaje: 4
Status: Offline
vreau si yoo unban

Added (2009-04-02, 12:16 Pm)
---------------------------------------------
vreau si yoo unban!!! yoo,ip 85.121.119.178 mi la dat degeaba!!!! prea nu s mai suporta adminii astia am pozelee ma joc d 4 luni p servaruu asta si sa gasit intro seara sa dea el ban.sau vroia sa n arate k e nou p site faza asta cu pozele si cu unban!!! marii bulangii,nu l mai ajungi cu scara la nas la adminiii astia!!!


yoocatalin
 
kytantonyData: Joi, 02 Aprilie 2009, 11:17 | Mesajul # 2
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 285
Status: Offline
pai omule cine ti-a dat ban in primul rand?
si ca tot veni vb nu mai face atata scandal cu pozele ptr ca aimul nu se prea vede in poze...iar ptr wall avem o comanda care nu ai sanse sa o pacalesti...deci zi si motivul si tine ti-a dat ban...dk tot vrei sa faci o cerere


veghez din lumea de dincolo....

Mesaj editat de kytantony - Joi, 02 Aprilie 2009, 11:20
 
rconData: Joi, 02 Aprilie 2009, 19:53 | Mesajul # 3
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
vreau numele adminului care ti-a dat banul si pozele le poti atasa aici fara atata zarva !

 
yoocatalinData: Joi, 02 Aprilie 2009, 23:31 | Mesajul # 4
Mini-Membru
Grup: Blocati
Mesaje: 4
Status: Offline
nu am coduri nu joc cu coduri nici nu o sa joc vreodata cu codurii asa k sa nu mai aud d codurii!! va respect p totii da lutimi si mie banuu ala k vreau sa ma mai joc si yoo mai bag odata pozele facute d admin. va mltumesc!!

yoocatalin
 
rconData: Joi, 02 Aprilie 2009, 23:35 | Mesajul # 5
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
ok dar trebuia sa le pui aici in forum sub mesajul pe care vrei sa il scri

 
NaikonData: Vineri, 03 Aprilie 2009, 00:15 | Mesajul # 6
Super=Manager
Grup: Moderator
Mesaje: 92
Status: Offline
deci nu stii cine ti-a dat ban nu????? ... iti spun eu cine ...eu ti-am dat si ai zis ca nu gasesti pozele sub nici o forma...si ti-am spus sa le postezi pe forum cand le gasesti deci pt faza cu "bulangii si nou pe site" mai stam de vb pe server ....



Mesaj editat de Naikon - Vineri, 03 Aprilie 2009, 00:23
 
udyData: Vineri, 03 Aprilie 2009, 08:23 | Mesajul # 7
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 289
Status: Offline
loooool

ioooooooo
 
ScorpionData: Vineri, 03 Aprilie 2009, 13:56 | Mesajul # 8
Mini-Moderator
Grup: Manager
Mesaje: 336
Status: Offline
astai faina treaba nu le gaseste bash bash bash bash bash butcher butcher butcher clap

i love my people :))))))
 
kytantonyData: Vineri, 03 Aprilie 2009, 14:39 | Mesajul # 9
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 285
Status: Offline
sa rezolvat ptr jucatorul yoo prob..a gasit pozele si erau in regula asa a scris si spus X-ul deci poate juca...deocamdata biggrin ...naikon e pe tine baiete..urat ai vb totusi...

veghez din lumea de dincolo....
 
yoocatalinData: Sambata, 04 Aprilie 2009, 00:59 | Mesajul # 10
Mini-Membru
Grup: Blocati
Mesaje: 4
Status: Offline
naikon tata nu vreau sa t superi p mine da chiar imi place servaruu si am stat vreo saptamana p bara k nu a mers nici foruumuu.. totusi va multumesc frumos.da eram si yoo suparat scz din nou

yoocatalin
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » yoo
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis