Rcon.Ucoz 13:16 - 18 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » cerere unbam-lascarica
cerere unbam-lascarica
lascaricaData: Marti, 03 Noiembrie 2009, 15:43 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 2
Status: Offline
Nick: lascarica
Ip:188.26.181.136
Motiv:-
Admin:poney
pozele sunt http://img43.imageshack.us/gal.php?g=fysnow0000jh.png
Atasare: 5434304.bmp (3.75 Mb)
 
-=Andu=-Data: Marti, 03 Noiembrie 2009, 15:59 | Mesajul # 2
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 55
Status: Offline
poate nu ai prezentat pozele sau ai stat la fraguri ca nu a dat degeaba
 
pONEYData: Marti, 03 Noiembrie 2009, 18:27 | Mesajul # 3
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
te-am rugat sa imi dai pozele si tu te-ai jucat in continuare...ok.....sa terminat harta si peorma te-am rugat pe harta noua...iarasi nu m-ai bagat in seama nu este prima data cand iti fac poze si nu mi le dai si mai ales ca esti un fragar incurabilll...te asigur ca daca cineva scoate banul o sa ai altul de la mine...

Added (03-Noiembrie-2009, 7:27 Pm)
---------------------------------------------
nu mai am degand sa mai lasa fragari pe server...nu vreti sa intelegi treaba voastra nu am dat nici un ban fara motiv intemeiat si toata lumea pana si rcon stie ca eu ma rog ca prodtul de voi sa nu mai faceti una sau alta cate 30 min si voi .......daca iti scoate altcineva banul bine daca nu asta e...eu unu m-am pus pe rele in legatura cu fragarii...


rony si toby
 
rconData: Marti, 03 Noiembrie 2009, 21:29 | Mesajul # 4
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
smile admin

 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » cerere unbam-lascarica
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis