Rcon.Ucoz 15:54 - 03 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » catre rcon
catre rcon
mecla_2006Data: Marti, 15 Decembrie 2009, 01:39 | Mesajul # 1
-Membru-
Grup: Manager
Mesaje: 63
Status: Offline
Ma x-le crede-ma frate ca nu ma incalzea adminu tau dar totusi nu imi placea ca eu stau pana dim la 4 5 si scoteam codatii ca nu avea cine in rest nu imi trebuia....dar mie nu imi place sa fiu acuzat de tine pe nedrept..imi zici ca am coade la cutit si apoi la arme...e serverul tau faci ce vrei iei adminu cui vrei nu am nmk impotriva....dar e rusine coaie atunci cand acuzi si nu e adevarat....nu am nmk cu tine nu o sa iti port pica deloc....akum poti sa imi faci poze ce vrei daca o sa mai intru pe serverul tau ca m-ai simtit jignit....atat am vrut sa iti spun
 
yo_yoData: Marti, 15 Decembrie 2009, 10:15 | Mesajul # 2
Mini-Manager
Grup: Manager
Mesaje: 140
Status: Offline
macla lasa mane .. ca poate r-x a avut o perioada mai naspa (adica prosr dispus ) si na facuto cu rautate ..o sa te inteleaga .. si iti da admin iarasi ...
ca u esti adminu de noapte :)) ..trebuie sa il crezi mecla ... toti avem perioade cind nu suntem bine dispusi ....bafta mecla ..si sper sa primesti admin iarasi ...


cs
 
rconData: Marti, 15 Decembrie 2009, 16:59 | Mesajul # 3
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
"ca m-ai simtit jignit" ??? !!!!!!!!! cu ce p... te-am jignit eu ma ?? !!!! hai k intreci masura !!!!

 
mecla_2006Data: Marti, 15 Decembrie 2009, 17:36 | Mesajul # 4
-Membru-
Grup: Manager
Mesaje: 63
Status: Offline
da frate jignit ptr ca u ma acuzi ca am coade si alte alea..in plm ar fi fost rusine eu admin cu coade...las-o asa frate... oftica e oftica
 
rconData: Marti, 15 Decembrie 2009, 17:50 | Mesajul # 5
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Deci pe bune esti chiar copil !! eu cred k tu nu intelegi k "OFTICAT" nu isi are locul in ceea ce vreau eu sa spun / sa fac , ti-am mai spus si iti mai repet pentru ultima data nu ma oftic , ma enervezi cand vad anumite chestii la tine .... atata tot !!!, Sper sa intelegi !.

 
mecla_2006Data: Marti, 15 Decembrie 2009, 18:31 | Mesajul # 6
-Membru-
Grup: Manager
Mesaje: 63
Status: Offline
mai amice faci ce vrei ti-am zis nu ma supar ca nu am dc...dar intelge un lucru decat sa ma cert cu tine ptr un joc mai bn nu mai joc si asta e . sad
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » catre rcon
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis