Rcon.Ucoz 05:45 - 03 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » Plata Server
Plata Server
rconData: Luni, 21 Decembrie 2009, 18:13 | Mesajul # 1
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Tin sa va anunt k mai sant 2 zile pana la plata lunara a serverului si inca nu este indeajuns ! deja eu am pus din buzunarul meu o suma si ar mai fi nevoie de vreo 20 si ceva - 30 Ron eu unul nu mai pun nimik ... luna trecuta am pus la fel 1 mil gata cine vrea sa ramana serverul in picioare sa puna bani cine nu la fel de bine eu unul sant indiferent <_<

 
fasterData: Luni, 21 Decembrie 2009, 18:37 | Mesajul # 2
Super-Membru
Grup: Moderator
Mesaje: 93
Status: Offline
Ar fi mare pakat dk s-ar destrama acest server / site angry pacat de el k este super sad


 
piedoneData: Luni, 21 Decembrie 2009, 18:47 | Mesajul # 3
Mini-Manager
Grup: Membru
Mesaje: 126
Status: Offline
daca imi ziceti si mie al cui este serveru si cat costa intretinerea acestui sever/luna am sa incerc sa va ajut si eu....ar fi pacat sa se duca un asemenea server

UNI OAMENI AU DREPTU SA FIE PROSTI DAR UNI ABUZEAZA DE ACEST PRIVILEGIU :))
 
1NoViC3Data: Marti, 22 Decembrie 2009, 10:19 | Mesajul # 4
Super-Membru
Grup: Manager
Mesaje: 93
Status: Offline
azi ajung eu la brd.. smile hai ca mai merge pina la anu in ianuarie
tongue

ok resolved


hello !!

Mesaj editat de 1NoViC3 - Marti, 22 Decembrie 2009, 16:28
 
pONEYData: Marti, 22 Decembrie 2009, 23:15 | Mesajul # 5
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
in vreo 2-3 zile depun si eu 25 ron tot prin brd.pune de la tine si ii iei de la banca pana la sfarsitul saptamanii.

rony si toby
 
pONEYData: Marti, 22 Decembrie 2009, 23:17 | Mesajul # 6
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
de fiecare data cand nu se strang indeajuns bani sa faci cate un thread ca acesta si se va rezolva,pe mine poti conta.

rony si toby
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » Plata Server
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis