Rcon.Ucoz 04:39 - 16 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » iar ban (acelasi ban dat de placere)
iar ban
CiTa_ZaPacItAData: Sambata, 31 Ianuarie 2009, 22:15 | Mesajul # 1
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 202
Status: Offline
am crezut k toti care intra pe acest server suntem tratatzi la fel si regulile sunt pentru toti nu, numai pentru 1 singur.
dar se pare ca sunt persoane ca [R]udy care din motive de el stiute cum da de mine pe server cum ma baneaza fara nici un motiv anume.
Am cazut la o intelegere si anume k eu sa nu castig de fiecare data chiar dak ar fi posibil, dar aceasta regula pe care voi atzi facut`o sa fie pentru toti jucatori nu pentru 1 singur ex. aldis,edu_guri timisoreana si multi alti care si ei castiga de multe ori la rand si nimeni nu spune nimic....
in seara asta am luat un joc am pierdut 3 si am fost dat afara...
dak joc la frage zice k e gungame k se joaca care castiga dak castig zice sa jucam la fraguri...
Am discutat despre treaba cu castigurile m`am tzinut de cuvant da voi vad k tot imi datzi ban cum apucati
dak e server gungame adik specificu jocului e primu care castiga ce sa faq aku e ca si cum as juca fotbal si ar trebui sa las echipa adversa sa castige........
dak serveru e cu castigator sa fie liber nu cu influente..si regulile egale pentru toti


Nu beau, NU fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta. asta pana ies din puscarie
 
udyData: Sambata, 31 Ianuarie 2009, 22:45 | Mesajul # 2
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 289
Status: Offline
asta e decizia mea si asta e
imi pare rau ca nuti convine dar.........
nu pot demonstra daca ai coade
dupa mine ai dar nu le pot demonstra
atat am avut de ziss


ioooooooo
 
CiTa_ZaPacItAData: Sambata, 31 Ianuarie 2009, 22:54 | Mesajul # 3
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 202
Status: Offline
unde ai mai auzit ma u sa ai cod si sa nu le poti demonstra din sute de ore jucate pe serveR?
ziceai k ai experientza in cs da nu prea se vede.......
dak tzi se pare k toti au cod (doar tzi se pare) dai la toti ban?
inca odata nu cred k motivu e cod......atunci da si la restu ban k si restu castiga intr`una nu numai eu
pentru singuru fapt k castig am ban...
pe un joc de gungame nu`ti trebuie prea multa stiinta in cs iti trebuie sa fi siret putzin...
dak pentru tine siret inseamna cod....asta ee...parerea ta placerea ta....
parerea mea e k nu mi`ai dat ban ptr cod si pentru altceva nu`ti convine tzie ca castig ca nush ce sa zic dar nu pentru cod...
de demonstrat gaseai o faza s`o demnonstrezi ...dar asta ee.....
inca odata se dovedeste k regula cu ban se da ptr poze sau demo e pusa pe degeaba.....sau se da ban fara poze sau demo dak se vede codu pe fatza
nush unde ai vazut u la mine asa zisu cod la mine...
pana akum ziceai k din cauza ca castig
pana la urma nai mai putut sa tzi in tine si ai zis pe fatza k din cauza la cod ..
e serveru vostru asta e ...nam ce face...dar nu e corect ce mi se face.....


Nu beau, NU fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta. asta pana ies din puscarie
 
S3rGiuData: Sambata, 31 Ianuarie 2009, 22:55 | Mesajul # 4
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
nuj c sa zic....voi doi se pare k aveti un conflict eu zic totusi sa incercati sa gasiti o solutie k sa fie bine pentru aman2....ce naiba doar santeti oameni in toata firea :)....sper sa rezolvati mik prb dintre voi biggrin

CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)
 
rconData: Sambata, 31 Ianuarie 2009, 23:03 | Mesajul # 5
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Nici eu nu am prea multe de spus dar sincer nu imi plac oamenii care sant disperati sa gastige intruna ... :|
Fratilor jocu asta e GunGame si asta inseamna k e creat pentru distractie nicidecum pentru a te enerva !
Deci inca odata Jucam sa ne simtim bine nu sa ne enervam !

Apropo daca udy vrea sa te debaneze nu am nici o treaba peste el nu ma bag , si daca o sa te debaneze ar fi bine sa incepi sa te simti si sa joci de DISTRACTIE nu de OBSESIA de a castiga , pentru k pt unii devine enervant !


 
CiTa_ZaPacItAData: Sambata, 31 Ianuarie 2009, 23:13 | Mesajul # 6
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 202
Status: Offline
are ochi numai pentru mine pe altzi nu`i vede..asta e... ..
mi`a parut bine...

Added (2009-02-01, 0:13 Am)
---------------------------------------------
cu ocazia asta a luat ban si sorin_va_rupe_fesu....si alex_unbelievable...k avem acelasi ip....


Nu beau, NU fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta. asta pana ies din puscarie
 
udyData: Sambata, 31 Ianuarie 2009, 23:21 | Mesajul # 7
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 289
Status: Offline
daca sunt suparati sa fie din cauza ta ca tiam mai dat ban si tot ai intrat
crezi tu oare ca srv sta in mine sau in tine????
niciodata caci jucatori vor fii mai mereu asa ca sorrry


ioooooooo
 
S3rGiuData: Sambata, 31 Ianuarie 2009, 23:25 | Mesajul # 8
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
man cita cred k are dreptate x ar tr sa renunti la ideea doar d a castiga...mai inceark sa te si distrezi....mai lupta sa faci un frag...sa intri in top....lasa nervi...asta e un joc d relaxare si pe mn unu kiar ma relaxeaza...dak castig bn dak nu...aleluia :)))....i castig 2-3 harti pe zi rar...sau kiar niciuna pe zi...dar ma simt bn k joc ;)....poate dak asculti c zice udy si rcon iei unban si o sa fie bn smile

CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)
 
CiTa_ZaPacItAData: Sambata, 31 Ianuarie 2009, 23:27 | Mesajul # 9
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 202
Status: Offline
tzi sa parut tzie k am zis k sta serveru in mine?? iar o iei cum iti convine...dar asta e placerea ta.......

Nu beau, NU fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta. asta pana ies din puscarie
 
ScorpionData: Duminica, 01 Februarie 2009, 11:41 | Mesajul # 10
Mini-Moderator
Grup: Manager
Mesaje: 336
Status: Offline
si care ii problema daca castiga????
io am castigat doar o data de cand joc pe serv si nici nu ma intereseaza cine castiga ce conteza asa de mult?????
care ii bun joaca si are ranku bun parerea mea tongue tongue tongue


i love my people :))))))
 
S3rGiuData: Duminica, 01 Februarie 2009, 12:37 | Mesajul # 11
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
hy udy io zic sa ii mai dai 1 sansa....eu unu cred k merita...si in plus mai st si alti care fac la fel....e unu edu_guri kre cred k a castiga 5 harti la rand si mai e unu timiroseana...kre iar la fel castiga mereu....k sa fi corect fata d cita parerea mea e sa le dai ban si alora sau sa ii dai unban lui :)....parerea mea biggrin

CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)
 
rconData: Duminica, 01 Februarie 2009, 12:43 | Mesajul # 12
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
La faza asta udy decide eu doar astept parerea lui smile

 
ScorpionData: Duminica, 01 Februarie 2009, 15:22 | Mesajul # 13
Mini-Moderator
Grup: Manager
Mesaje: 336
Status: Offline
daca tot nu ii mai da unban scoatei slotu ca oricum nu il mai foloseste dry dry dry dry dry

i love my people :))))))
 
S3rGiuData: Duminica, 01 Februarie 2009, 15:52 | Mesajul # 14
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
aja e numai udy decide.....nimeni nu se baga peste decizia lui si toata lumea spera sa fie una buna....pentru toti

CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)
 
udyData: Duminica, 01 Februarie 2009, 21:22 | Mesajul # 15
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 289
Status: Offline
ca sa se intelega o data ptr totdeauna
1.nu am nimik cu cita
2.numi face nici o placere sa dau banuri
3.pe srv de gungame nu se joaca lptr fraguri ci ptr a ne simti bine
4.daca ai fii admin si ar trebui sa stai sa te uiti pe toti cum ar fi?????
5.crezi ca noi nu vrem sa castigam si sa facem fraguri?????ba da si putem dar avem alte indatoriri
6.cel mai mult ma deranjeaza ca tu joci doar ptr fraguri
7.faci ce faci si si castigi .cum???iti explic eu cum
8.ai luat pe unu si stai sa mori si uite asa scorul tau este de 37 cu 36
9.daca te prind in offside sa stii ca vei avea ban si nu o sa til scoata nimeni
10.[size=17]deci UNBAN ptr ultima oara

Added (2009-02-01, 10:22 Pm)
---------------------------------------------
aaaaa si vreau ip


ioooooooo
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » iar ban (acelasi ban dat de placere)
  • Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis