Rcon.Ucoz 02:20 - 17 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » Sorin va rupe fesu (calculatorul sau cs???)
Sorin va rupe fesu
Sorinkm5Data: Luni, 02 Februarie 2009, 02:38 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 5
Status: Offline
sal am si eu o problema care ma depaseste total si numai stiu ce sa fac.De ceva vreme ma scoate din sv si din cs din senin,iese de tot si nu ii dau de cap deloc.
Indiferent ca joc sau nu daca este in cs in 5-10 min ma scoate fara sa dea nici o eroare nimic...te rog daca stii ce are sa imi dai un sfat


Sorin va rupe fesu
 
ScorpionData: Luni, 02 Februarie 2009, 11:12 | Mesajul # 2
Mini-Moderator
Grup: Manager
Mesaje: 336
Status: Offline
pai depinde 80% sar putea sa fie problema cu WINDOWS sa nu fie compatibil jocurilor deci jocurile merg da nu mult incearca sa instalezi iar WINDOWS si incearca versiunea MICROSOFT WINDOWS XP PROFESSIONAL VERSION 2002 SERVICE PACK 2 fara modificari
sau sar putea sa ai baduri pe HDD nu pot fi sigur
incearaca cu windows


i love my people :))))))
 
S3rGiuData: Luni, 02 Februarie 2009, 11:59 | Mesajul # 3
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
nuj man e probabil sa fie de la windows...din cauza lui am avut si eu ceva probleme cu cs....l-am reinstalat si a mers....dar inceark totusi sa reinstalezi cs k sa vezi k poate e din vina lui smile

CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)
 
Sorinkm5Data: Luni, 02 Februarie 2009, 12:01 | Mesajul # 4
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 5
Status: Offline
pai problema e ca am instalat win de vre-o 4 ori si nu face din prima ce drept dar dupa o ora doua incepe iar

Sorin va rupe fesu
 
rconData: Luni, 02 Februarie 2009, 18:39 | Mesajul # 5
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Sa vin si eu cu o parere :P Vezi sa nu ai cam mult praf in PC verifica sursa sa nu aiba praf sau la procesor ,

Se mai intampla sa se incinga procesorul din cauza prafului (deci nu se raceste la temperatura default "un exemplu 65%" )
si atunci cand nu isi face racirea poate sa iti inchida programul care ruleaza in momentul respectiv sau sa isi dea restart depinde .

smile Altceva nu imi trece prin cap acum poate mai revin si cu o noua idee wink

Apropo sau poate sa fie de la Placa Video depinde sant mai multe variante .. dintre care una este si cea a lui Scorpion


 
ScorpionData: Marti, 03 Februarie 2009, 15:16 | Mesajul # 6
Mini-Moderator
Grup: Manager
Mesaje: 336
Status: Offline
si daca continua cu blocatu poti sa il arunci sau sa il tii in acvariu sa inoate cu pestii plm ca si io am sa fac cu a meu ca se rst de la temperatura si am 4 culere in el dealea mari asta ee da cu apa cred ca merge mai bn wacko wacko wacko tongue tongue tongue merge rcon?? biggrin biggrin tongue tongue tongue wacko

i love my people :))))))
 
CiTa_ZaPacItAData: Marti, 03 Februarie 2009, 15:47 | Mesajul # 7
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 202
Status: Offline
cred k ideeea cu placa video e buna si mi`e mi se intampla aceeasi chestie imi iesea kand imi era lumea mai draga pana a cedat placa video de sa facut praf...am schimbat`o si de atunci n`am mai avut probleme ...asa k strange $$$$ si ia alta:))

Nu beau, NU fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta. asta pana ies din puscarie
 
S3rGiuData: Marti, 03 Februarie 2009, 15:53 | Mesajul # 8
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
il imprumutii si u cita =)))?

CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)
 
rconData: Marti, 03 Februarie 2009, 16:34 | Mesajul # 9
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Lol smile Scorpion pai ori te joci cs ori cu pesti :)) :P

 
S3rGiuData: Marti, 03 Februarie 2009, 16:49 | Mesajul # 10
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
poi poate face o salata de ct sau tero morti si q 2-3 pesti....crek iasa fantastik =)))=)))

CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)
 
rconData: Marti, 03 Februarie 2009, 17:02 | Mesajul # 11
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
biggrin pai atunci spor la treaba Scorpion tongue

 
ScorpionData: Marti, 03 Februarie 2009, 18:03 | Mesajul # 12
Mini-Moderator
Grup: Manager
Mesaje: 336
Status: Offline
da mah da si io ma pun tero si iau la tinta rechinii pestii caracatitele plm toate alea biggrin biggrin biggrin biggrin pai da cum si io am 4 culere inca dealea mari in pc si tot imi face figuri asa ca mai bine se joaca cu pestii tongue tongue tongue tongue tongue
SAU ITI DAU O IDEE CUMPARA ALT PC SI NU MAI AI NICI O GRIJA tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue ASTA TRE SA MEARGA NEAPARAT O solutie mai buna ca asta nu este tongue tongue tongue cool cool


i love my people :))))))
 
S3rGiuData: Marti, 03 Februarie 2009, 18:05 | Mesajul # 13
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
gata sorine ti-a dat scorpion rezolvarea....nu mai ai nevoie d alte pareri smile biggrin biggrin biggrin

CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)
 
ScorpionData: Marti, 03 Februarie 2009, 18:14 | Mesajul # 14
Mini-Moderator
Grup: Manager
Mesaje: 336
Status: Offline
un acvariu cu pesti dela la curent cu pesti electronici plm nu mai tre sa schimbi apa si cel mai important NU MOR PESTII tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue doar cand se ia curentu ii nasol booze booze booze booze booze booze booze booze hands

i love my people :))))))
 
S3rGiuData: Marti, 03 Februarie 2009, 18:21 | Mesajul # 15
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
strange $$$$ si isi ia si un generator d curent d rezerva.....aja nu mai ramane nici fara curent....no prb =))=))

CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » Sorin va rupe fesu (calculatorul sau cs???)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis