Rcon.Ucoz 00:44 - 17 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » Incident
Incident
AbnerData: Duminica, 19 Aprilie 2009, 16:14 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 76
Status: Offline
Salut,

Va contactez in legatura cu cele intamplate cu 2pac si DeeJay * Ovi. DeeJay a spus pe server ca nu am vrut sa vorbesc cu el cu toate ca eu vorbeam si cu 2pac si cu yo_yo despre cele intamplate. Am incercat fac copy/paste la cele scrise in consola, insa nu se putea copia pe desktop intr-un fisier text.

Toata faza cu 2pac a fost in felul urmator: Cand l-am vazut ca a intrat pe server am zis ca ce-i cu nick-ul ala injurios si el a zis ca intra cu ce nick vrea, dupa care am zis ca mi se pare un nickname de handicapati. El atunci m-a injurat si eu i-am mai zis cateva, dar cu siguranta nu l-am injurat pentru ca eu nu injur niciodata. A urmat harta aia cu doua nivele, cu trambuline si mult verde la nivelul inferior, nu stiu cum ii zice, si acolo m-a luat de 2-3 cu cutitul si pe altii la rand, sarind de vreo 2-3 ori mai mult decat normal. Sarea de la distanta foarte mare fix pe mine si i-am zis "2pac iara esti prost si intri cu coduri" sau ceva de genul la care el nu a zis nimic. yo_yo l-a acuzat si el dupa care a aparut DeeJay * Ovi si 2pac o tot tinea cu a lui ca pe harta respectiva se poate sari. Ei bine eu nu stiu asta si daca chiar se poate, si aici tin sa mentionez ca si DeeJay * Ovi a zis ceva de genul "2pac prietenie ca prietenie da cum dracu sari asa", cred ca am facut o greaseala usor de inteles. DeeJay * Ovi mi-a spus apoi, dupa ce yo_yo, 2pac si cu mine vorbeam de zori despre problema cu /say ca sa poata sa vada toata lumea, ca eu nu vreau sa vorbesc cu el. El era pe spectator si nu stiu cum de vedea toata lumea de vorbeam, pentru s-au mai bagat si altii cu zambete si etc si numa el nu vedea.

Ideea este ca eu nu ma tin de prostii si sunt serios. Si vreau ca si cei din jurul meu sa fie seriosi. Joc de ceva vreme pe server si am si rank care sa demonstreaza ca nu-s oricine. Mi se pare foarte bine ca pe server nu ai voie sa injuri, dar fiind permis un asemenea nickname saboteaza insasi ideea de ordine si disciplina. Aici este o lacuna care voi, adminii, trebuie sa o rezolvati. Nu am ban. Nu s-a intamplat nimic. Am vrut doar sa clarific problema ca sa ma asigur ca s-a inteles cum trebuie.

Added (2009-04-19, 5:14 Pm)
---------------------------------------------
Ahhhh si am uitat sa va zic ce ma dispera la 2pac. Nickul individului este 2pac_fuck_your_wife. Ei bine eu sunt casatorit si stiu foarte bine ca nu se refera la mine, dar ma enerveaza, ma ofenseaza si nu cred ca este normal. Este ca si cum as intra cu un nickname adminii_sunt_prosti si sa pretind ca este doar un nickname oarecare.
_


Arata-ti respectul pentru ceilalti utilizatori folosind un limbaj corect.
 
deCartierData: Duminica, 19 Aprilie 2009, 16:28 | Mesajul # 2
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 198
Status: Offline
faza cu saritu nu e cod pentru ca s-a mai spus de 100 de ori ca nu e singurul care sare
am vazut mai multi sarid asa tare printre care si eu sar asa pe unele mape
deci nu e cod
despre aim iar eu de cate ori m-am uitat pe el ,si m-am uitat de multe ori nu avea aim wall iar are poze facute de mn si de X si de DeeJaY*Ovy deci nu cred ca e codat pana akm nu a fost prins:P
cu numele pt mn e indiferent si cred ca poate juca cum doreste doar sa nu aiba semne din cate stiu eu :P
oricum cei cu neveste nu trebuie s luati in considerare numele altora de pe sv ca doar nu la scris "special"pt voi


 
dnyData: Duminica, 19 Aprilie 2009, 17:36 | Mesajul # 3
Mini-Manager
Grup: Membru
Mesaje: 120
Status: Offline
Fuck din cate stiu eu ca mai stiu engleza cat de cat inseamna f.t si e o prostie ca e in engleza e partea a doua ... deci io zic ca nu ar avea voie cu un nick desta...

StaY High All The Time
 
2pac_on_fireData: Duminica, 19 Aprilie 2009, 18:23 | Mesajul # 4
Mini-Manager
Grup: Membru
Mesaje: 146
Status: Offline
si faza cu saritu ...pe harta gg_33_longjump toti puteti sari ...(longjump pe engleza insemnand >>>saritura lunga ) toate chestia asta cu sariturile nu e de la mine sau de la cs-u meu..e de la harta..nam configuri speciale..sau bunnyhop modificat..lol...

SI cu injurile..tu ai sarit repede la mine cu ..2pac esti handicapat si dinastea..eu nam zis nimic de tine..si nu mai minti ca tu nu mai injurat ..ca eu nu injur pe nimeni fara motiv....dar tu cautai cearta..stii proverbu..DACA TACEAI FILOZOF RAMANEAI cry .... asa ca shht.... happy

si abner cand mai intri pe server mai termina cu injurile la adresa mea...ca eu nam zis nimic de tine/familia ta/mama ta ..etc dry

>>> angry 2pac power angry <<<


"I am crazy, but you know what else: I don't give a fuck."

Mesaj editat de 2pac_with_a_glock - Luni, 20 Aprilie 2009, 10:00
 
DeeJaYData: Duminica, 19 Aprilie 2009, 23:00 | Mesajul # 5
-Manager-
Grup: Membru
Mesaje: 171
Status: Offline
deci unu la mana iam zis lu 2pac "2pac pretenie pretenie dar cum faci de sari asa?"si in secunda 2 iam facut poze..am pozele poate mentiona si 2pac ca iam facut..dar in primul rand am pozele care le pot arata oricui vrea,bun.
doi la mana:prt abner:pe harta aztec..eram spec..2pac mia zis ca lai injurat..team intreabat"dc lai injurat,si ai vb urat?"poate ca tu scriai dar eu nu am vaz nimik ca si cum tu ai fi scris..si tiam zis "odata daca mai vb urat si injuri si te vad eu ai ban 100de la mine"pentru ca eo vorbeam acolo de zor..si vbeam singur ca numi raspundea nimeni..sau ma rog imi raspundeai ..dar nu vedeam eo..dar la altii vedeam cand scriau..in fn!

sper ca teai lamurit cu sariturile lu 2pac..si inca cv...2pac ma anuntat de multe ori cand nu eram pe srv ca e codat pe srv si sa intru sa rezolv..si nu mia vb niciodata urat si nici nu lam vazut sa vb urat pe srv sau alte destea...

si abner..nu vreau sa ma cert cu nimeni..nu tiam vorbit urat;)nu team jignit !!! si asa vreau sa se vorbeasca si pe srv..daca noi adminii nu va jignim pe voi jucatorii..nici voi nu ne jigniti pe noi adminii si nici voi intre voi ca jucatori..

si inca cv..yo_yo cand la vazut ca sare asa pe 2 pac a zis "esti codat anputit"mia iesit pe pozele lu 2pac vorbele astea..

deci eu zik sa terminam povestea asta abner..si sa ne respectam;)cu toate ca eu poate am vb singur atunci sau poate nu..eu vorbeam cu tine...si daca am vaz ca nu imi rsp nimeni..tiam zis ce am zis si mai sus !!!

v`am salutat..

Added (2009-04-20, 0:00 Am)
---------------------------------------------
si chiar nu am vazut ce scriai abner;)ca puteam purta o conv normala cum am purtat mereu cu toata lumea..poate sa confirme oricine..la cine am facut poze..la cn am rugat sa schimbe nikul...pe toti iam rugat si leam vb frumos nu iam luat cu delea"bai boule schimba niku ca numi place mie "...atat timp cand ne respectam reciproc..este bine pentru toata lumea !!!..


Dimineata cand ma trezesc... ma trezesc cu frica
Ca gaborii ar putea sa vina sa ma ia la circa
Asta este lumea oamenilor cu multi bani...
 
kytantonyData: Luni, 20 Aprilie 2009, 10:06 | Mesajul # 6
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 285
Status: Offline
moamaaa cei aici mah atatatea explicati????

veghez din lumea de dincolo....
 
deCartierData: Luni, 20 Aprilie 2009, 10:10 | Mesajul # 7
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 198
Status: Offline
:))
se scrie mult kyta ca sa nu mai citesti si u =)))


 
DeeJaYData: Luni, 20 Aprilie 2009, 10:13 | Mesajul # 8
-Manager-
Grup: Membru
Mesaje: 171
Status: Offline
pai ..dau explicatii kyta ca nu vezi oamenii..........:-j

Dimineata cand ma trezesc... ma trezesc cu frica
Ca gaborii ar putea sa vina sa ma ia la circa
Asta este lumea oamenilor cu multi bani...
 
udyData: Luni, 20 Aprilie 2009, 13:20 | Mesajul # 9
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 289
Status: Offline
ptr 2pac daca citesti iti spun o singura data
decii fii atent
te rog frumos sati schimbi numele sa gasesti alt server da????
cu speranta ca mam facut inteles iti multumesc anticipat
=======================
ps si fara prostiii te rog


ioooooooo
 
2pac_on_fireData: Luni, 20 Aprilie 2009, 13:50 | Mesajul # 10
Mini-Manager
Grup: Membru
Mesaje: 146
Status: Offline
cum adik?sa gasesc alt server? dry

"I am crazy, but you know what else: I don't give a fuck."

Mesaj editat de 2pac_with_a_glock - Luni, 20 Aprilie 2009, 14:36
 
eichmanData: Luni, 20 Aprilie 2009, 15:15 | Mesajul # 11
-Membru-
Grup: Membru
Mesaje: 48
Status: Offline
Parerea mea, ca cei care prin nickurile lor pot aduce jigniri celorlalti jucatori de pe server (fie cu voie, fie fara voie) ar trebui rugati sa-si schimbe nickul, indiferent in ce limba io fi nickul (bineinteles daca intelege careva limba respectiva biggrin ). Nimic personal cu 2Pac in rest, doar ca intr-adevar nickul sau putea fi interpretat ca fiind o jignire de unii jucatori de pe server.

...
 
2pac_on_fireData: Luni, 20 Aprilie 2009, 15:40 | Mesajul # 12
Mini-Manager
Grup: Membru
Mesaje: 146
Status: Offline
lam schimbat de dragul adminilor :P

"I am crazy, but you know what else: I don't give a fuck."
 
deCartierData: Luni, 20 Aprilie 2009, 15:58 | Mesajul # 13
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 198
Status: Offline
bn ai facut:P
ask mult 2pac ?:))


 
udyData: Luni, 20 Aprilie 2009, 16:12 | Mesajul # 14
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 289
Status: Offline
asa tata sunt mandru de tine
deci se poate
bv


ioooooooo
 
rconData: Luni, 20 Aprilie 2009, 16:16 | Mesajul # 15
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
smile

 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » Incident
  • Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis