Rcon.Ucoz 23:04 - 16 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » Reclamatie admin
Reclamatie admin
fasterData: Luni, 25 Mai 2009, 10:11 | Mesajul # 1
Super-Membru
Grup: Moderator
Mesaje: 93
Status: Offline
Azi dimineata 25.05.2009 jucam pe serverul dumneavoastra,la un moment dat intar un admin [r]taticu nu mai stiu exact si incepe sa imi dea numai kick-uri fara nici un motiv intemeiat,el a zis sa-mi schimb nickul k nu-i place lui (acesta e nickul meu :::::The Faster Guy::::: ).Am si eu server de cs dar eu nu le impun playerilor sa-si schime numele k asa vreau eu.Va rog frum sa vb cu acest admin care nu abuzeaza de putere

Multumesc anticipat :::::The Faster Guy:::::



 
kytantonyData: Luni, 25 Mai 2009, 11:00 | Mesajul # 2
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 285
Status: Offline
mda...probabil ca sa inteles guy-homo :))...deci imi pare rau ...trebuia sa schimbi numele ce dracu...dk esti om normal si nu un copil..

veghez din lumea de dincolo....
 
2pac_on_fireData: Luni, 25 Mai 2009, 11:04 | Mesajul # 3
Mini-Manager
Grup: Membru
Mesaje: 146
Status: Offline
nu-i bine sa te importrivesti sistemului biggrin si eu am avut problema asta ....si a trebuit sa-mi schimb nick-u ...si iti sugerez sa faci la fel wink

vorba lu kyta ..probabil a inteles in loc de GUY=>GAY sau probabil din cauza ca aveai prea multe puncte ( :::::::::::::::::::: )


"I am crazy, but you know what else: I don't give a fuck."

Mesaj editat de 2pac_on_fire - Luni, 25 Mai 2009, 11:05
 
fasterData: Luni, 25 Mai 2009, 12:07 | Mesajul # 4
Super-Membru
Grup: Moderator
Mesaje: 93
Status: Offline
Prietene,daca vrei sa-ti pastrezi jukatori pe server nu le interzici tu cum sa-si puna numele,atat timp cat nu e indecent.Iar cat The Faster Guy nu inseamna homo sau ce ai ami zis tu.Cum am mai zis si eu am server de cs si nu le interzic asa ceva,,in plus de asta eu nu am vazut nicaieri nici o regula unde interzice sa ai puncte ( ::::: ) la nume.

PS:cat timp adminul ala e pe serv eu unu nu mai intru,sory dar .....asa ceva e greu de explicat



 
deCartierData: Luni, 25 Mai 2009, 12:12 | Mesajul # 5
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 198
Status: Offline
daca nu intri atata timp cat e acel admin la acest sv inseamna ca ai o viata de asteptat ca acel admin nu pleaca de aici :P

 
2pac_on_fireData: Luni, 25 Mai 2009, 12:47 | Mesajul # 6
Mini-Manager
Grup: Membru
Mesaje: 146
Status: Offline
",in plus de asta eu nu am vazut nicaieri nici o regula unde interzice sa ai puncte ( ::::: ) la nume. "

eu stiu ca ai voie doar 2-3 simboluri la nick.....asculta sfatu meu daca vrei sa mai joci pe server fara probleme ...scoate-ti punctele din nume si totul va fi ok...... wink


"I am crazy, but you know what else: I don't give a fuck."

Mesaj editat de 2pac_on_fire - Luni, 25 Mai 2009, 12:52
 
udyData: Luni, 25 Mai 2009, 13:32 | Mesajul # 7
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 289
Status: Offline
asa e si eu tiam zis sa scoti semnele si atata tot
dat daca tu maiei cu de ce ba sa le schimb e treaba ta
scoate semnele alea si vei juca linistit cat vrei tu


ioooooooo
 
fasterData: Luni, 25 Mai 2009, 15:18 | Mesajul # 8
Super-Membru
Grup: Moderator
Mesaje: 93
Status: Offline
Ia priveste aici de cand joc eu cu acest nick http://www.gametracker.com/server/89.38.183.203:27015/player/%3A%3A%3A%3A%3AThe%20Faster%20Guy%3A%3A%3A%3A%3A/( scuze k am pus asa adresa dar nu emrge altfel ) si tu vi si-mi ceri sa-l schimb???Niciodata.
Asa k am inteles ideea k nu mai pot uka pe serv,dar stai lin k nu ma deranj,joc incontinuare pe al meu k e mult mai populat k asta tongue



 
udyData: Luni, 25 Mai 2009, 20:14 | Mesajul # 9
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 289
Status: Offline
cum vrei si cum doresti

ioooooooo
 
2pac_on_fireData: Luni, 25 Mai 2009, 20:40 | Mesajul # 10
Mini-Manager
Grup: Membru
Mesaje: 146
Status: Offline
Crezi ca conteaza de cand joci cu nick asta...atata timp cat regulile serverului interzic mai multe de 3 simboluri nu ai ce face..ori iti schimbi nicku ..ori taci..pleci si nu te mai intorci... tongue

fara suparare...... wink

offtopic: serveru tau cu ce e populat? cu boti?


"I am crazy, but you know what else: I don't give a fuck."

Mesaj editat de 2pac_on_fire - Luni, 25 Mai 2009, 20:42
 
nebunData: Luni, 25 Mai 2009, 20:45 | Mesajul # 11
-Manager-
Grup: Manager
Mesaje: 189
Status: Offline
ce tupeu au uni frate cand adminu tias spus ceva tu trebe sa faci ce tia zis daca nuti convine dute pe server la tine ala "populat" :-@


Considerat nebun, afemeiat, stricat, drogat,
M-ai etichetat reprezentant al subculturii…
Na, că ţi-a rămas puţin sloboz în colţu’ gurii...
 
udyData: Luni, 25 Mai 2009, 21:28 | Mesajul # 12
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 289
Status: Offline
copiiiiii ce sai faci biggrin tongue

ioooooooo
 
DeeJaYData: Luni, 25 Mai 2009, 21:44 | Mesajul # 13
-Manager-
Grup: Membru
Mesaje: 171
Status: Offline
ba faster asta sau cum tio zice
scurt si la obiect : schimbi nikul joci ! nu schimbi nikul poti sa parastesti servarul ! ce atatea explicatii peste explicatii daca la tine jocul CS se reduce la nicK atunci scz..dar nu ai ce cauta in jocul asta numit CS...


Dimineata cand ma trezesc... ma trezesc cu frica
Ca gaborii ar putea sa vina sa ma ia la circa
Asta este lumea oamenilor cu multi bani...
 
fasterData: Luni, 25 Mai 2009, 22:29 | Mesajul # 14
Super-Membru
Grup: Moderator
Mesaje: 93
Status: Offline
Mai pusti fara viitor DeeJaY mai taci dreaq de amarat k tu nu sti cum te cheama cu buletinul in mana dar mai si vb de cs,kand ma juakm eu cs nici nu erai pe teava tu asa k mai bine taci naibi din gura.
PS:iar in legatura de server ok o sa schimb numele k imi palce serv si vreau sa joc de pe el,k m-am saturat de al meu, cu toate k e mai plin decat al vostru asa k sa se oftice ala kare zice k e plin de boti.
Scuzatima dk am jicnit pe cineva dar ma enerveaza nicte pusti d-astia de 6-7 ani kare se dau amre cunoscatori

Mult respect :::::The Faster Guy:::::



 
2pac_on_fireData: Marti, 26 Mai 2009, 05:39 | Mesajul # 15
Mini-Manager
Grup: Membru
Mesaje: 146
Status: Offline
" Mai pusti fara viitor DeeJaY mai taci dreaq de amarat k tu nu sti cum te cheama cu buletinul in mana dar mai si vb de cs,kand ma juakm eu cs nici nu erai pe teava tu asa k mai bine taci naibi din gura. "

dupa fraza asta ..nush daca o sa mai joci pe server =))

P.S>>>cand juca DeeJaY counter strike...tu erai cu putza in nisip.... biggrin biggrin biggrin tongue


"I am crazy, but you know what else: I don't give a fuck."
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » Reclamatie admin
  • Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis