Rcon.Ucoz 07:14 - 16 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » ban dat aiurea de un copil idiot :) (~x()
ban dat aiurea de un copil idiot :)
ApuSSince1988Data: Marti, 09 Iunie 2009, 18:46 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 7
Status: Offline
1) da kick`uri consecutive aiurea la player ~zuzi~...:)
2) dupa da ban la player zuzi fara motiv smile
3) in gatu ma-tii de copil.. pe cand jucam eu cs..erai proiectu` lu tac`tu si lu ma`ta spoit pe plapuma..
si ca fapt divers ..in general adminii unui server sunt unii care le au in cs..nu toti inaptii smile cazul tau ..
si inainte de a da ban sau kick ..avertizezi player respectiv in privinta la ceea ce te deranjeaza...dar esti idiot
mai ai si nici taticu ` ..tatic in ce? in dat` in cap pe net..`..rasa ma-tii..cu altii admini n`au fost probleme..si nici eu nici ~zuzi~ n`au avut probleme..s`a gasit un mucos sa `si arate muschii..vai de steaua ta...cu admini ca tine se duce pe pula server asta de cs...si pacat ca era interesant si avea planse noi
 
nEmEsIsData: Marti, 09 Iunie 2009, 18:49 | Mesajul # 2
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 21
Status: Offline
ba ia mai date dreku cu limbaju asta de aici dute shi vorbeste acolo an puscarie deunde ai venit copil fara cei sapte ani de acasa vai de steaua ta ma copile ce rost are topicu asta adminu cutare tia dat kikuri pentru ca aveai semne la nik asta era ba copil prost crescut ia jet de aici cu tot cu limbaju asta de puscarie care al ai
 
ApuSSince1988Data: Marti, 09 Iunie 2009, 18:58 | Mesajul # 3
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 7
Status: Offline
ba idiotule..taci dracu` si invatza sa scrii inainte..treci pe la scoala si dupa stai si te joaca cs`..amarule smile
si nu te mai da tu papagal cu pene atat pe net in gatu` ma-tii .....
ce cs ai jucat ma tu la viata ta ma? in caz de era probleme cu nick`ul se da avertizare..sau llama sau orice alta comanda...nu dai kick`uri ca si un cretin fara sa zici nimik..lesinatilor..auzi tu..si ce regula..citeam pe forum..cika n`ai voie sa castigi de mai multe ori la rand..da unde s`a mai pomenit asta ma ? daca esti bun castigi de cate ori se poate? sau alta tampenie dai ban cuiva ca simti cu ca e codat..*asta tinand cont ca cika esti jucator experimentat* ia`mi calu` si du-te tare de ratat..mai invatati ba REGULI cs...invatati sa jucati CS..si dupa veniti sa discutati..copii facuti la eprubeta..

Added (2009-06-09, 7:58 Pm)
---------------------------------------------
si apropo prietene..fa-ti o prietena..fa=ti ceva..ca altfel o sa ramai frustrat toata viata :)) poza ta explica multe..defapt..n`are rost sa ma agit sa mai vorbesc cu tine..

 
nebunData: Marti, 09 Iunie 2009, 18:58 | Mesajul # 4
-Manager-
Grup: Manager
Mesaje: 189
Status: Offline
mai omule dute si fa ceva cu limbaju asta si atitudinea asta dute la gataia copil prost crescut anvata sa vorbesti civilizat si dupa aia vino sa vorbesti cu noi


Considerat nebun, afemeiat, stricat, drogat,
M-ai etichetat reprezentant al subculturii…
Na, că ţi-a rămas puţin sloboz în colţu’ gurii...
 
ApuSSince1988Data: Marti, 09 Iunie 2009, 19:00 | Mesajul # 5
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 7
Status: Offline
alta sluga..cu si despre ratati ca taticu` vorbesc cum vreau eu...:) invatati-l cum sa joace si cum trenuie sa se poarte ca si admin..
 
nebunData: Marti, 09 Iunie 2009, 19:08 | Mesajul # 6
-Manager-
Grup: Manager
Mesaje: 189
Status: Offline
Quote
alta sluga..cu si despre ratati ca taticu` vorbesc cum vreau eu...:)
auzi ratat esti tu nesimtit copil fara educatie



Considerat nebun, afemeiat, stricat, drogat,
M-ai etichetat reprezentant al subculturii…
Na, că ţi-a rămas puţin sloboz în colţu’ gurii...
 
ApuSSince1988Data: Marti, 09 Iunie 2009, 19:13 | Mesajul # 7
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 7
Status: Offline
la 21 de ani nu`s copil :)) sincer...

Added (2009-06-09, 8:13 Pm)
---------------------------------------------
vine omu` si vrea sa joace cs linistit cu prietena lui si se gaseste un nepot cracanat..sa dea ban el aiurea..ba voi sunteti zdraveni la cap?

 
udyData: Marti, 09 Iunie 2009, 19:15 | Mesajul # 8
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 289
Status: Offline
ai o p....ani astia...si daca ma chinuiam aveam un copil de seama ta
dar iesea la fel de prost ca tine asa ca mam abtinut ca era retardat ca tine


ioooooooo
 
ApuSSince1988Data: Marti, 09 Iunie 2009, 19:17 | Mesajul # 9
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 7
Status: Offline
nepoate..:)) abtine-te..faccem un pariu pe admin tau ca am 21 de ani?:))..asa ca taci in pla mea...de inapt..dai ban si la fete..ca esti tu inapt in cs` smile nu e vina nimanui ca nu te descurci smile persevereaza :))
 
udyData: Marti, 09 Iunie 2009, 19:19 | Mesajul # 10
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 289
Status: Offline
la cat esti de prost banuiesc ca te doare
taci dreaq si dute pe unde ai iesit


ioooooooo
 
ApuSSince1988Data: Marti, 09 Iunie 2009, 19:27 | Mesajul # 11
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 7
Status: Offline
n`am mai jucat de juma` de an.....dar totusi mai stiu ceva cs..si ce trebuie sa faca un admin....asa ca....n`are rost..la banu` dat mie....n`am nimik de comentat..dar la zuzi ai dat aiurea..si din nefericire pt tine cocalarule..e prietena mea..:)

Added (2009-06-09, 8:21 Pm)
---------------------------------------------
zi ma nepoate te tzine? ai explicat la player respectiv de ce dai kick`? macar sa`i trimiti mesaj privat sa schimbe nick sau ceva..in caz de erau probleme.,te strangeau chilotii.si te deranja?

Added (2009-06-09, 8:27 Pm)
---------------------------------------------
hai ca v`am salutat cu respect si`mi cer scuze ca i`am deranjat pe unii si jignit..iar cat despre "taticu`" ..mai coace-te un piq..:)

 
udyData: Marti, 09 Iunie 2009, 19:29 | Mesajul # 12
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 289
Status: Offline
am scris sasi schimbe semnele de la nik ca ia ban
am scris mare sa vedeti dar voi ........nimik
asa ca ban
intreaba pe toata lumea sa vezi si gata cu commenturil ca esti un copil prost


ioooooooo
 
ApuSSince1988Data: Marti, 09 Iunie 2009, 19:31 | Mesajul # 13
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 7
Status: Offline
dumnezeule esmeraldo...mi`a aratat print screen de la kick`uri si nu scria nimik...si apropo..find a job find a girlfiend..START A LIFE..si n`am timp sa`ti fac traducerea :))
haide ca m-am distrat cu tine..esti pilaf atat ca si admin atat ca si om..
 
2pac_on_fireData: Marti, 09 Iunie 2009, 19:48 | Mesajul # 14
Mini-Manager
Grup: Membru
Mesaje: 146
Status: Offline
Nu va puneti mintea cu ratati dinastia..numa va enervati degeaba...

SFAT>Inchideti topicu+ ban user....

Quote
find a girlfiend..START A LIFE

repeti acelasi lucru in fiecare REPLY...acceptati singur sfatu...iati o prietena..domnu Labar Sef..

astept commentul tau idiot ...


"I am crazy, but you know what else: I don't give a fuck."

Mesaj editat de 2pac_on_fire - Marti, 09 Iunie 2009, 19:53
 
GroparuData: Marti, 09 Iunie 2009, 19:55 | Mesajul # 15
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 243
Status: Offline
mah pe unii va credeam mai destepti
dc va coborati la nivelul acestui individ,folosind acelashi limbaj vulgar,limbaj de mahala
dati dovada de intelepciune si lasati-l pe el in mediul lui


viitor Doctor Inginer Ion-Dorin Udrea
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » ban dat aiurea de un copil idiot :) (~x()
  • Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis