Rcon.Ucoz 08:54 - 16 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » reclamatie admini (...)
reclamatie admini
harukaData: Luni, 07 Septembrie 2009, 14:36 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 4
Status: Offline
azi cand intru am blind! nu joc cu coduri si niciodata nu am jucat... era lamaru online dar nu mi-a scos blindul si a si iesit!! de ce?? nush cine mi-a dat blind dar rog sa mi-l scoata!!
 
LamaruData: Joi, 10 Septembrie 2009, 08:21 | Mesajul # 2
-Membru-
Grup: Membru
Mesaje: 45
Status: Offline
salut, nu stiu de tine, ... poate mai am si eu treaba si de aceea ies asa brusc smile so, ne vedem la joc daca is online iti scot eu blinduiala .

run, run, run for life ... Game ON IBM T43p TANKPAD :D
 
rconData: Joi, 10 Septembrie 2009, 18:24 | Mesajul # 3
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
blindul ramane de la alt jukator care a avut blind si a iesit fara sa i fie scos blindul , iar in cazul tau tu ai avut ghinionul de a intra pe server imediat dupa jucatorul care a fost blinduit ,... deci in concluzie un jucator care a iesit cu blind imediat urmatorul jucator care intra pe server primeste blind automat pana il scoate un admin , sau poate astepta sa se schimbe harta ... i se poate intampla la oricine fie el jucator fie admin.

 
harukaData: Vineri, 11 Septembrie 2009, 02:04 | Mesajul # 4
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 4
Status: Offline
ok mersi smile
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » reclamatie admini (...)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis