Rcon.Ucoz 11:39 - 16 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » reclam Lamaru (de ce kick si ban???)
reclam Lamaru
harukaData: Joi, 10 Septembrie 2009, 13:23 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 4
Status: Offline
nu am cod!! de ce ma baneaza???? de ce am primit ban??? adica nu stie sa faca poze sau ce?? e simplu amx_ss ... face abuz de admin!! ca nu am aim si nici wall!! joc de un an gungame si am si admin pe un alt server de gungame si stiu ce inseamna sa fii codat! cine dracu i-a dat admin! sunt foarte suparata ca nu e drept... sunt o multime de codati si cand joaca ei nu intra nici un admin... si acum... si lamaru, daca ai crezut ca mai joc cu blind te inseli ca mi l-a scos cine mi-a dat... fa poze ca ai vazut ca nu joc cu aim sau cu hackuri!!!
 
LamaruData: Joi, 10 Septembrie 2009, 14:33 | Mesajul # 2
-Membru-
Grup: Membru
Mesaje: 45
Status: Offline
Auzi mai TARATURA , invata sa vorbesti prima data corect si civilizat , si lasa pe cei in masura sa ia masuri in legatura cu problemele tale ! Nu acuza daca nu sti pe cine sa acuzi, daca eu sunt online nu inseamna ca eu ti-am dat ban !

Added (10-Septembrie-2009, 3:33 Pm)
---------------------------------------------
de ce nu postezi si nickul cu care intri pe server sa vedem cine si ce are cu tine ...


run, run, run for life ... Game ON IBM T43p TANKPAD :D
 
harukaData: Joi, 10 Septembrie 2009, 15:12 | Mesajul # 3
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 4
Status: Offline
stai putin ca eu nu te-am jignit! nick-ul meu pe server e haruka si eu doar pe tine te stiu ca admin... si pe naikon si Dac, dar azi cand am fost banata te-am vazut online pe tine si am presupus ca tu esti de vina! si daca am gresit,imi cer scuze iar tot ce am spus mai sus era din cauza ca am fost nervoasa... totusi as vrea sa stiu de ce am fost banata...
 
LamaruData: Vineri, 11 Septembrie 2009, 07:32 | Mesajul # 4
-Membru-
Grup: Membru
Mesaje: 45
Status: Offline
Draga mea, nu stiu daca ai observat dar cind vad un codat il atentionez sa-si scoata coadele , poate ai observat pe server, in cazul in care face pe prostu ii dau slay pina iese el singur si in cazuri extreme primeste ban. In concluzie am observat si chiar am patito si eu primind ban de la server ;)) probabil din cauza erorilor.

Deci, Pace si ne vedem la joc wink . Orice problema se poate rezolva pasnic !

ps. acest joc este doar un joc pe care il poate practica orice om indiferent de varsta si se numeste FUN in timpul liber sau se mai poate numi si Hobby, nu cred ca e cazul sa fi nervoasa din cauza unui joc


run, run, run for life ... Game ON IBM T43p TANKPAD :D
 
1NoViC3Data: Vineri, 11 Septembrie 2009, 18:31 | Mesajul # 5
Super-Membru
Grup: Manager
Mesaje: 93
Status: Offline
Poate ti dat alt admin..insa e putin probabil intrucit niciun alt admin nu a postat. Deci s-ar putea sa-l fie luat "deaiurea". Oricum lasa si tu ip - ul

PS Avem si noi citeva fete care joaca CS si pe alea le banati fratilor.. biggrin


hello !!

Mesaj editat de 1NoViC3 - Vineri, 11 Septembrie 2009, 18:38
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » reclam Lamaru (de ce kick si ban???)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis