Rcon.Ucoz 20:45 - 29 Aprilie 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » Plangere impotriva adminului KSK
Plangere impotriva adminului KSK
mecla_2006Data: Sambata, 07 Noiembrie 2009, 23:02 | Mesajul # 1
-Membru-
Grup: Manager
Mesaje: 63
Status: Offline
Reclamatie catre ksk :

1 - o harta se schimba la inceput nu la jumatatea hartii
2 - ce ar insemna ca toti adminii sa schimbe harta cand vor ei???
3 - din cate stiu exista niste reguli pentru admini!!

 
rconData: Sambata, 07 Noiembrie 2009, 23:16 | Mesajul # 2
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
deci daca e adevarat ne suparam rau ...

Exista niste reguli si cred k nu le-am scris degeaba!!!

Astept sa vad ce si cum .... angry


 
pONEYData: Duminica, 08 Noiembrie 2009, 11:10 | Mesajul # 3
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
rcon nu este prima data cand te iei dupe mecla si sti asta....sunt probleme mereu cand intra el.mereu se cearta pe harta.nimeni nu se ia de el ca toata lumea stie ca este pr tau dar las-o dreaq de vrajeala ca nu il mai suportam...daca intru de 10 sec pe harta incepe sa ma injure ca de ce nu ii dau afara pe aia.si mai multe

Added (08-Noiembrie-2009, 12:10 Pm)
---------------------------------------------
am fost si eu pe harta in timp ce dadea ksk harta la vot si mecla nu are dreptate pt ca a dat o harta la vot si nu le-a comvenit harta la jucatori apoi a dat alta si eu eram la deagle...e normal sa dureze umpic fiind al doi-lea votmap....si mai ales ca odata merge lista de harti de 3 nu merge.am scris cateva chesti si pe home....tu mai bine intreaba jucatorii si ceilalti admini pt ca mecla are ceva de comentat de cand ma stiu eu...rcon nu mai lua decizii asa pripite doar ca ti-a spus mecla...


rony si toby
 
[R]InnocenseData: Duminica, 08 Noiembrie 2009, 11:19 | Mesajul # 4
Mini-Moderator
Grup: Moderator
Mesaje: 131
Status: Offline
of of asa fac toti cand raman fara admin .... nu va-ti invatat ..nu suntem niciunul bun daca au ramas ei fara....

Trebuie sa-ti asumi riscuri pentru a-ti indeplini visele.
 
-=Andu=-Data: Duminica, 08 Noiembrie 2009, 11:33 | Mesajul # 5
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 55
Status: Offline
mai debea so mai calmat treaba pe server ca incepe din nou
toti adminii ne facem treaba si de fiecare data cand prindem un codat/fragar aplicam regurile serverului asa ca prea mare scandal
 
rconData: Duminica, 08 Noiembrie 2009, 11:34 | Mesajul # 6
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Deci sa inteleaga "tot poporu" nu iau decizii pana nu am dovezi clare , nu se pune problema k domne ala e prietenul meu stati linistiti m-am luat si de Naikon intr-o seara (Naikon fiind un prieten de mici copii) deci eu m-am enervat pentru un singur lucru si acela este k m-a sunat Mecla si mi-a spus k intr-o seara acum 1 saptamana cam asa ceva KSK a intrat pe server in stare de ebrietate si a inceput sa dea banuri in stanga si in dreapta iar a 2-a zi intreba jucatorii cui i-a dat ban k nu mai stie , deci treaba cu harta nu prea are legatura eu doar vreau sa stiu ce e adevarat si ce nu atata tot .

 
pONEYData: Duminica, 08 Noiembrie 2009, 11:44 | Mesajul # 7
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
nici eu nu ma cert cu nimeni..imi spu doar opinia..eu vb de treaba cu votemap pt ca am fost de fata si am vazut ca pt asta a inceput scandalul....eu inteleg ca este greu si pt tine dar totusi nu obesrvi sunt mereu aceleasi motive....daca tot zice mecla ca este bun mai dai odata add sa vedem ce face el...ultima data era in pom...treaba ta ...eu unul face ce scrie in regulament si gata...dar sa nu se mai mintample ca mecla sa creze o disputa pe server....

rony si toby
 
[R]InnocenseData: Duminica, 08 Noiembrie 2009, 12:04 | Mesajul # 8
Mini-Moderator
Grup: Moderator
Mesaje: 131
Status: Offline
traiesc sa o aud si pe asta ..de unde era sa stie mecla in ce stare era ksk ??? sau o fi scris ksk pe server ca e baut ??

Trebuie sa-ti asumi riscuri pentru a-ti indeplini visele.
 
rconData: Duminica, 08 Noiembrie 2009, 13:32 | Mesajul # 9
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
da din cate mi-a confirmat mecla ksk a spus singur pe server k e "un pic ametit" acum nu stiu cine minte si cine nu .........sincer nu mai stiu ce sa cred ... cred k pana la urma ma f... pe el de server si il inchid k deja nu mai suport atata "kakanarie" in loc sa fie un joc de "FUN" e ceva mai k la "OTV" dupa cum se spune smile

 
[R]InnocenseData: Duminica, 08 Noiembrie 2009, 13:59 | Mesajul # 10
Mini-Moderator
Grup: Moderator
Mesaje: 131
Status: Offline
pai daca nu s-ar mai face atata scandal ar fi super....si poate mai terminam si cu astea..ca nu s-a intamplat cine stie ce ca sa facem asa....

Trebuie sa-ti asumi riscuri pentru a-ti indeplini visele.
 
rconData: Duminica, 08 Noiembrie 2009, 22:14 | Mesajul # 11
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
mai jepat avortat mai ai si tupeu sa comentezi dupa aimu care il aveai ???? !!!!! ... PS: commenturi pe hi5 poate acolo iti este locul cu "aia mici" si drept k dovada vrei sa iti arat factura mai lesinatule ??? pai tu crezi k imi convine sa tin serverul de acasa ?? HA! taci si mesteca la iarba ....
.. nu santeti in stare sa jukati corect .

dute si plange-te la mamica ta si spune-ma .
Hai marsh in gura matii de boschete tu si restul jepatilor de codari care mai santeti.

Apropo ... HAI TE-AM FLECMAT!


 
LOVEData: Duminica, 08 Noiembrie 2009, 22:33 | Mesajul # 12
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 11
Status: Offline
cuculet mai degraba maicata facea la WC decat sa te fi facut pe tine ca prost ai mai iesit aurolacule veneai si cu un demo, poze ca is codata nu da din gura aiurea gunoi ambulant dute si vorbeste cu copchii tai asa, iauzi la el aveam aim!. TREZESTETE, si serverul il tii acasa nu mai manca atata kkt ca il tii nu stiu unde tantalaule nici macar sa minti nu stii. ce factura sa arati? daca aveai factura aratai prostalane

love is the answer
 
NaikonData: Marti, 17 Noiembrie 2009, 17:56 | Mesajul # 13
Super=Manager
Grup: Moderator
Mesaje: 92
Status: Offline
io cred ca iar incep sa imi bag p**a in mata...fa sau ba boschetare/o.

 
nebunData: Marti, 17 Noiembrie 2009, 18:46 | Mesajul # 14
-Manager-
Grup: Manager
Mesaje: 189
Status: Offline
exzact biggrin


Considerat nebun, afemeiat, stricat, drogat,
M-ai etichetat reprezentant al subculturii…
Na, că ţi-a rămas puţin sloboz în colţu’ gurii...
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » Plangere impotriva adminului KSK
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis