Rcon.Ucoz 23:21 - 29 Aprilie 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » pentru x_ul
pentru x_ul
LOVEData: Duminica, 08 Noiembrie 2009, 22:24 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 11
Status: Offline
-poate nu ati observat rcon isi face propriu adevar si ia decizii corecte doar cu cine vrea el si cand vrea el ceea ce denota ca nu are caracter, el ca om = gunoi, pardon micutul r = x_ul = un nimic, se da mare ca el inchide serverul ca nu stiu ce ca sa ia banii la prosti pe admine, unde s-a mai auzit sa se plateasca adminul?
PLATITORI DE ADMINE:1novice, dac, poney, andu care mai stau si pe server, cei ce nu platesc:groparu, taticu_udy, naikon, innocense, ksk-astia is desteptii
Asa ca rade de voi pe la spate cu prietenii si spune ca si-a gasit fraierii, hai sa va zic eu ca asa face, si tine serverul acasa nu plateste nimic ca tine serverul cum spune el la o firma, indruga prostii. Adevarul e ca rcon e un om de o certa valoare si de un adevar de nedescris si cu o mare onoare nu un mincinos, care nu are nici un pic de onoare in el si minte de ingheata si apele
Chestia e ca si-a gasit fraierii. Va doresc sa fi-ti lake si fraieri in continuare daca nu va duce mintea!!!


love is the answer
 
rconData: Duminica, 08 Noiembrie 2009, 22:34 | Mesajul # 2
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Poftim bai jepatule



 
pONEYData: Duminica, 08 Noiembrie 2009, 23:40 | Mesajul # 3
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
biggrin

rony si toby
 
mecla_2006Data: Luni, 09 Noiembrie 2009, 00:03 | Mesajul # 4
-Membru-
Grup: Manager
Mesaje: 63
Status: Offline
catre love

nu te mai da ma tu mare si tare ca nu plateste rcon serverul ptr ca il plateste te asigur eu care sunt vecin cu el...nu te mai da tu mare si tare si veziti de mucii tai intra pe alt server daca nu iti place asta..mai dute in ...

 
[R]InnocenseData: Luni, 09 Noiembrie 2009, 10:28 | Mesajul # 5
Mini-Moderator
Grup: Moderator
Mesaje: 131
Status: Offline
love trezeste-te la realitate ...ce te agiti atat pana la urma counterul este un joc si doar atat dar vad ca pe unii afecteaza in mai multe moduri ....

Trebuie sa-ti asumi riscuri pentru a-ti indeplini visele.
 
GroparuData: Luni, 09 Noiembrie 2009, 15:21 | Mesajul # 6
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 243
Status: Offline
probabil nu sti, dar eu am primit adminul in urma unui concurs si nu cred ca sunt mai destept ca nu platesc
sincer daca nu ash fi la facultate(in cluj ) si ash putea sa platesc ash face acest lucru pt ca nu ii ushor sa ti un server din propriul buzunar si pt ca rcon merita tot respectul(prin ce am scris mai sus NU SUNT LINGAU asha cu mi-au mai zis si altii,scriu ce-a ce cred indiferent daca asha avea admin sau nu si indiferent daca prin cea ce scriu supar pe cineva sau nu)


viitor Doctor Inginer Ion-Dorin Udrea

Mesaj editat de Groparu - Luni, 09 Noiembrie 2009, 15:24
 
rconData: Luni, 09 Noiembrie 2009, 16:39 | Mesajul # 7
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
lasati-l mai in pace k dupa ce k e un fatalau care se crede fata mai face si gura atat de mare in cat imi vine sa fac ceva in ea ...

in ziua de azi vad k mai toata lumea vrea sa fie fata smile (nu am nimik cu fetele sa nu se inteleaga gresit) ma refer la "fatalaii" de genul asta smile


 
[R]InnocenseData: Luni, 09 Noiembrie 2009, 18:29 | Mesajul # 8
Mini-Moderator
Grup: Moderator
Mesaje: 131
Status: Offline
:)))

Trebuie sa-ti asumi riscuri pentru a-ti indeplini visele.
 
Oana18Data: Luni, 09 Noiembrie 2009, 23:44 | Mesajul # 9
-Membru-
Grup: =Nesimtit=
Mesaje: 287
Status: Offline
Bai pe de o parte are dreptate baiatu sau fata aia love .. nu stiu dar k admin e cam naspa ... mai dai de un codat mai iti intrerupe jocu .. e stresant .. :P si mai trebe sa si platesti pt a fi admin .. nu stiu e cam naspa situatie ... normal noi ar trebui sa fim platiti admini pt k noi lucram !! ori si cum iti faci timp pt codat sal dai afara .. :P

sorgen über sorgen nicht zu viell, es kommt ja doch wie gott es will
 
rconData: Luni, 09 Noiembrie 2009, 23:58 | Mesajul # 10
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
biggrin da cine vre admin eu sau voi ???? !!!

pe mine ma plateste cineva ???? nu te asigur! toti banii care intra in cont se duc la intretinerea serverului .

cine vrea bine cine nu iara bine ....


 
mecla_2006Data: Marti, 10 Noiembrie 2009, 22:01 | Mesajul # 11
-Membru-
Grup: Manager
Mesaje: 63
Status: Offline
smile smile smile smile smile smile
 
nebunData: Marti, 10 Noiembrie 2009, 22:13 | Mesajul # 12
-Manager-
Grup: Manager
Mesaje: 189
Status: Offline
biggrin cool happy tongue biggrin happy


Considerat nebun, afemeiat, stricat, drogat,
M-ai etichetat reprezentant al subculturii…
Na, că ţi-a rămas puţin sloboz în colţu’ gurii...
 
rconData: Miercuri, 11 Noiembrie 2009, 00:28 | Mesajul # 13
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
pfffooaaa nebune dar ce "semnatura" ai biggrin

 
nebunData: Miercuri, 11 Noiembrie 2009, 12:16 | Mesajul # 14
-Manager-
Grup: Manager
Mesaje: 189
Status: Offline
brows deal first


Considerat nebun, afemeiat, stricat, drogat,
M-ai etichetat reprezentant al subculturii…
Na, că ţi-a rămas puţin sloboz în colţu’ gurii...
 
fasterData: Miercuri, 11 Noiembrie 2009, 14:16 | Mesajul # 15
Super-Membru
Grup: Moderator
Mesaje: 93
Status: Offline
hands Stau si ma uit si am uimesc in fiecare zi de ce lume invidioasa k unii reusesc sa o duca bine CORECT fara mismasuri, iar pentru asta numai respect pentru RCON.Din punctul meu de vedere penrtu rcon JOS PALARIA first first iar penru cei invidiosi ca cel kare a deschis subiectul asta bash bash bash cranky cranky


 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » pentru x_ul
  • Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis