Rcon.Ucoz 19:01 - 29 Aprilie 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » catre rcon
catre rcon
mecla_2006Data: Sambata, 05 Decembrie 2009, 02:25 | Mesajul # 1
-Membru-
Grup: Manager
Mesaje: 63
Status: Offline
rcon astept si eu motivul ptr care imi luasi adminu....deci azi cand jucaram te suparasi pe mine ca iti dadui lama din aer...atunci la ce ai mai bagat u gravitatia amice???astept sa vedem ce motive ai u frate...desi eu stateam cel mai mult pe server sii scoteam codatiii...si uite tu cum ma rasplatesti...in fine faci ce vrei e serverul tau
 
rconData: Sambata, 05 Decembrie 2009, 12:16 | Mesajul # 2
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Ce lama ??!!!!! ce ofticat ???!!!! <_<

Ce motiv pt care ti-am luat adminul ??? !!!!! <_<

Fac ce vreau ! si in plus nu sant singurul care te crede codat , adika: (SPEED FOARTE PUTIN REGLAT + AIM!!!)

Aseara te alergam cu lama (Naikon) era spectator pe mine si a vazut si el faza :
erai in fata mea la 1 metru am alergat 20 secunde pana cand am observat k deja ajunsesei la 3 metri in fata mea !!!!!!
ia spune tu acum ce sa inteleg k tu aveai LAMA mai usoara sau erai mai usor tu (in Joc) ???!!! .... ba ma lasi !!!!

Deci : daca in alea 20 secunde de alergat erai la aceeasi distanta "adika 1 metru" sincer nu aveam nimik dar mai las-o in plm de treaba in 20 sec iti iei 3 metrii distanta fat de mine (Amandoi eram cu lama in mana) .


 
mecla_2006Data: Sambata, 05 Decembrie 2009, 15:04 | Mesajul # 3
-Membru-
Grup: Manager
Mesaje: 63
Status: Offline
bai frate vino ma tu la mine si stai 5 min sa vezi cum joc si apoi sa vb, ca asa faci u daca unu joaca mai bn apoi hop asta e codat ....si naikon nu a zis nmk deoarece am vb cu el la tel si a zis frate nu ai nmk.....eu te astept cand vrei u la mine sa vezi ca nu am nmk si ca ma invinovatesti degeaba amice....
 
NaikonData: Sambata, 05 Decembrie 2009, 20:46 | Mesajul # 4
Super=Manager
Grup: Moderator
Mesaje: 92
Status: Offline
Motivul ca te-a luat cu lama nu intra in discutie...ar fii deplasat sa iei adminul pt ca te-a luat din aer ...si vad ca nu acesta a fost motivul ...intradevar am vazut figura cu luatul inaine in timp ce mergeati...se pare ca ceva nu e in ordine ...aici marturisesc ca e ceva care poate fii speed sau o problema de la calculator...decizia oricum ii apartine lui rcon.... Eu am spus ce am vazut...:P

 
mecla_2006Data: Sambata, 05 Decembrie 2009, 21:11 | Mesajul # 5
-Membru-
Grup: Manager
Mesaje: 63
Status: Offline
deci a fost rcon la mine si sa convins frate ca nu am nmk ..asa ca naikon nu mai manca ....
 
nebunData: Duminica, 06 Decembrie 2009, 09:57 | Mesajul # 6
-Manager-
Grup: Manager
Mesaje: 189
Status: Offline
nu vati gandit ca putea sa fi o secunda lag wink ?


Considerat nebun, afemeiat, stricat, drogat,
M-ai etichetat reprezentant al subculturii…
Na, că ţi-a rămas puţin sloboz în colţu’ gurii...
 
NaikonData: Marti, 08 Decembrie 2009, 04:01 | Mesajul # 7
Super=Manager
Grup: Moderator
Mesaje: 92
Status: Offline
hai ca esti prost si la ce concluzie ati ajuns ...vreau sa aud(vad)......parca era din cauza calculatorului ...din ce am auzit....asa ca nu mananc nimic sunt doar putin inteligent... :p



Mesaj editat de Naikon - Marti, 08 Decembrie 2009, 04:01
 
nebunData: Marti, 08 Decembrie 2009, 15:07 | Mesajul # 8
-Manager-
Grup: Manager
Mesaje: 189
Status: Offline
pe cine ai facut prost pe mine daca da am sa te rog sa-ti masori cuvintele totusi avem cativa ani pe umeri nu crezi? wink


Considerat nebun, afemeiat, stricat, drogat,
M-ai etichetat reprezentant al subculturii…
Na, că ţi-a rămas puţin sloboz în colţu’ gurii...
 
rconData: Marti, 08 Decembrie 2009, 16:32 | Mesajul # 9
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
biggrin nu pe tine nebune pe mecla biggrin

 
NaikonData: Marti, 08 Decembrie 2009, 19:03 | Mesajul # 10
Super=Manager
Grup: Moderator
Mesaje: 92
Status: Offline
Nebune misto avatarul da trage frate mai putin ca nu mai vezi de fum...... bangin

 
nebunData: Marti, 08 Decembrie 2009, 19:09 | Mesajul # 11
-Manager-
Grup: Manager
Mesaje: 189
Status: Offline
aaaaaaa din cauza fumuli vorba ta naikon =)) scuze ptr offtopik


Considerat nebun, afemeiat, stricat, drogat,
M-ai etichetat reprezentant al subculturii…
Na, că ţi-a rămas puţin sloboz în colţu’ gurii...
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » catre rcon
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis