Rcon.Ucoz 23:08 - 29 Aprilie 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » reclamatie yo_yo
reclamatie yo_yo
yo_yoData: Marti, 08 Decembrie 2009, 17:45 | Mesajul # 1
Mini-Manager
Grup: Manager
Mesaje: 140
Status: Offline
bula ..tiam facut poze prima ora si nu leai dat ..ai intrat la joc iarasi ..tiam mai facut o data cam 14 sa16 poze cv de gen ...si iarasi nu leai dat .....ai stat spec putin si ai zis ca nu se vede nimic ca sunt pozele negre ....si ai intrat iarasi la joc ..si atunci am dat comanda ..ca sa paca multe poze .....ai iesit ... ai intrat ..si pe urma am dat ban ....ce este asea grav ..sa dai pozele ....nerre albe ce conteaza cum sunt ..le dai si gata ...si dupa toata tevatura care ai facuto cu pozele ..le dadeai le opreai iar le dadeai iar le opreai .....si tiam zis faci misto sau ce ... si pe urma ai primit ban ........

voi jucatori aveti mereu dreptate si i..si noi admini nau dreptate ..


cs
 
NaikonData: Marti, 08 Decembrie 2009, 18:59 | Mesajul # 2
Super=Manager
Grup: Moderator
Mesaje: 92
Status: Offline
Deci din ce inteleg eu aici e ca omul a fost codat...a iesit sa isi scoata coadele si a intrat curat apoi yo_yo ia facut iar poze....si iar poze....iar bula a pus pe forum binenteles pozele curate.... parerea mea...

Ps: treaba cu pozele negre e invechita tati...scoateti si voi una noua...intelegi bula ...ceva mai credibil....




Mesaj editat de Naikon - Marti, 08 Decembrie 2009, 19:00
 
yo_yoData: Joi, 10 Decembrie 2009, 01:55 | Mesajul # 3
Mini-Manager
Grup: Manager
Mesaje: 140
Status: Offline
DA ASEA ESTE .. DE CE NA BAGAT ID -UL MEU ATUNCI .. SI FOARTE FRUMOS DADEA .. ALEA 21 DE POZE CARE LEAM FACU ...
CE LA DERANJAT CA AM FACUT 21 DE POZE ...

CUM AM MAI ZIS POZELE SE POT MODIFICA FOARTE USOR .....
DE ASTA ESTE ...AM FURATO AM FURATO ......

NU MAI COMENTEZ NIMIC ..SI CU ASTA AM TERMINAT


cs
 
BulaData: Joi, 10 Decembrie 2009, 23:44 | Mesajul # 4
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 12
Status: Offline
Jesus omule. Te simti mai bine daca inventezi povesti? Ce rost are sa minti mai? Pentru cine nu intelege imi pare rau. Aveti acolo toata consola din care se vede clar ce s-a intamplat. Mi-a spus sa scot scriptul, L-am intrebat ce script, Mi-a facut o groaza de poze, Am iesit sa nu umpu HD, Am incercat sa reintru si nu am mai putut ca eram BANAT. ATAT! Nimic altceva. Nu mi-a dat ID, Nu mi-a cerut pozele, Nu nimic din ce zice el. TOT ce zici tu Yo-Yo sunt numai minciuni, nu mi-ai cerut nici o poza, nu mi-ai dat nici un ID. Sa-ti fie rusine pentru ce afirmi. Cat despre modificatul pozelor, se vede clar ca nu e modficata nici una, sunt pozele reale, 21 de poze pe care era culmea sa le modific toate, care din pacate nu am putut sa ti le dau tie deoarece am avut ban dupa 15 secunde cand am incercat sa reintru. yo_yo MINCIUNA ARE PICIOARE SCURTE!
 
mecla_2006Data: Vineri, 11 Decembrie 2009, 17:00 | Mesajul # 5
-Membru-
Grup: Manager
Mesaje: 63
Status: Offline
mai bula mai termina-te ma cu vrajeala de 2 bani....ai pus pe forum doar ce ti-a convenit.... angry
 
BulaData: Vineri, 11 Decembrie 2009, 19:06 | Mesajul # 6
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 12
Status: Offline
mai mecla mai termina-te cu parerile de 2 bani
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » reclamatie yo_yo
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis