Rcon.Ucoz 01:08 - 27 Aprilie 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » pONEY (Ban dat de ofticati!)
pONEY
Sok0Data: Joi, 11 Februarie 2010, 11:51 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 1
Status: Offline
Va salut!Mai devreme mi-am luat ban(destroy) de la poney deoarece ma crede codat.E treaba lui ce crede dar nu este adevarat!
Daca aveam o diferenta mare fata de ceilalti eram codat?
Mecla a mai jucat cu mine si stie ca nu am coduri si oricum stiu sa joc destul de bine pe servere GG
Va rog sa-mi scoateti bann-ul ca nu am facut nimic:P

ScreenShot

http://i45.tinypic.com/2i25ut1.jpg

Ps:uitati-va si voi unde eram!Pai cum sa nu fac fraguri la greu acolo si cu arma aceea P

"NU am stiu de limita de peste 100 de fraguri"

Mesaj editat de Sok0 - Joi, 11 Februarie 2010, 13:44
 
[R]InnocenseData: Joi, 11 Februarie 2010, 14:38 | Mesajul # 2
Mini-Moderator
Grup: Moderator
Mesaje: 131
Status: Offline
cum sa nu faci fraguri ?? intra pe google si afla ce inseamna un joc gun game.. si apoi vino sa faci reclamatii aiurea ! daca vrei fraguri dute pe un server clasic !!

Trebuie sa-ti asumi riscuri pentru a-ti indeplini visele.
 
-=Andu=-Data: Joi, 11 Februarie 2010, 15:47 | Mesajul # 3
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 55
Status: Offline
bai soko nici macar nu ai cs-ul bun
inainte sa faci plangeri impotriva adminilor care isi fac treaba invata ce inseamna gun game si citeste regurile serverului
 
pONEYData: Joi, 11 Februarie 2010, 15:56 | Mesajul # 4
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
bai frate lasa-ne .sunt atatea servere de cs unde poti face fraguri.asta nu este clasic.omul face cate 20 de fraguri pe level si imi spune ca de ce i-am dat ban.nu pt coade ci pt fraguri.citeste intai regulile serverului si apoi comenteaza.asa ca hai sa incheiem discutia.nu are rost.

rony si toby
 
pONEYData: Joi, 11 Februarie 2010, 15:57 | Mesajul # 5
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
am uitat sa iti multumesc pt ca ai recunoscut ca ai facut fraguri cu gramada :)))

rony si toby
 
piedoneData: Joi, 11 Februarie 2010, 16:04 | Mesajul # 6
Mini-Manager
Grup: Membru
Mesaje: 126
Status: Offline
chiar am fost pe server cand a luat destroy si poney tot a anuntat sa nu se mai joace la fraguri......eu chiar m-am enervat si am injurat fragarii.......asa ca lasa tampeniile si acepta decizia luata de admin
P.S. Scuze pt injuratura fool


UNI OAMENI AU DREPTU SA FIE PROSTI DAR UNI ABUZEAZA DE ACEST PRIVILEGIU :))
 
rconData: Joi, 11 Februarie 2010, 16:56 | Mesajul # 7
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Nesimtire !

asta e cuvantul meu pt tine Sok0.. Fragar adunat din colturi ....


 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » pONEY (Ban dat de ofticati!)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis