Rcon.Ucoz 18:44 - 15 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Diverse - Counter Strike » Tutoriale Counter-Strike » Informatii Amx pluginuri cs (Informatii:)
Informatii Amx pluginuri cs
rconData: Duminica, 12 Octombrie 2008, 19:35 | Mesajul # 1
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
webmod_pass.amxx -ar trebui sa fie treaba cu webu iti arata cati jucatori sant onlain ranku lor te ajuta la dawladarea mai rapida de pe server a sunetelor hartilor .

bad_camper.amxx -ar fi un capermetru nu te lasa sa campezi iei slap dac campezi un numar de secunde

head_shot_locational_announcer.amxx -asta iti arata ce distanta ai dat hedshoatul

roundsound.amxx -cata o melodie la sfarsitul rundei

sillyc4.amxx _asta cred ca e ceva cu bomba dar nu stiu ce

amx_super.amxx -asta e un plugin ce contine mai multe pluginuri care iti trebuiesc pe amx uitate in sma.

admin_check.amxx -asta iti arata admini de pe server cu simpla comanda in chat /admin

spec.amxx -asta cred ca te lasa sa te pui spectator chiar daca esti in viata

full_server_idler_kicker.amxx - da kick la afk si la spectatori

amxx_piss_cs_cz.amxx -asta cred ca e ala de faci piiiipii pe jucatori

amxx_fuckoff.amxx -un plugin foarte folositor pentru pedepsit codati

admin_gag.amxx - face ca un jucator dupa ce a primit comanda asta nu mai poate spune nimik un fel de llama

amx_ip.amxx -arata ip celui care se conecteaza pe server si contine si comenzile amx_showip si amx_ipban

amxx_sst.amxx -daca e vb de amx_ss asta face poze prin simpla comanda amx_ss niku unui jucator pentru a putea verifica daca e codat sau nu

no_retry.amxx - nu iti da voie sa mai intri pe server daca day retry


 
Forum » Diverse - Counter Strike » Tutoriale Counter-Strike » Informatii Amx pluginuri cs (Informatii:)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis