Rcon.Ucoz 07:15 - 02 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri Sloturi Server - Rcon.no-ip.org » Cershesc Szlotu` :brows: (Vreau Szlot :D)
Cershesc Szlotu` :brows:
FouThaiData: Miercuri, 25 Noiembrie 2009, 14:21 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 8
Status: Offline
1 Nick: "Fou Thai"
2 Id de messenger(yahoo) : tata_pe_mata
3 Locul in top: 10 (cred)
4 De cat timp jucati pe server(aici nu mintiti ca riscati sa primiti denied):Nu m-am uitat la ceas,sincer :P
5 Steam(OFF|ON):OFF
6 Id steam(optional) daca nu aveti puneti - Nu am,nu pun
7 De ce vreti slot(spuneti un motiv aici): Ca sa intru ca la mine acasa cand vreau,sa nu ma mai stresez cu refresh-uri pana vad 20/22(ca unu e rezervat)

9: Aveti neintelegeri scrieti in sectiunea "Discutii legate de Server" : N-am

10: Cititi Regulile Serverului in Sectiunea: "Regulile si Comenzile pentru Server ...::: R.c.o.n :::..." : Am citit in mare parte

Mesaj editat de FouThai - Miercuri, 25 Noiembrie 2009, 14:23
 
-=Andu=-Data: Miercuri, 25 Noiembrie 2009, 17:07 | Mesajul # 2
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 55
Status: Offline
si plata?...
 
pONEYData: Miercuri, 25 Noiembrie 2009, 18:31 | Mesajul # 3
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
imi pare rau dar eu nu pot fi deacord cu el.am mai avut probleme cu el.eu l-am prins la fraguri si la panda.si mai ales dupe cum zice si andu eu nu vad de ce eu sa platesc si el nu.imi pare rau fouthai dar nu sunt deacord.nu este dupe mine.las la atitudineaq lui X.

Added (25-Noiembrie-2009, 7:31 Pm)
---------------------------------------------
Hello, pONEY.

Reputation has been reduced [-1]. Reputation: -1

Added by: FouThai
Date: Miercuri, 25-Noiembrie-2009, 3:26 Pm

Comment: Ofticat,da banuri la aia care sunt mai buni ca el
imi pare rau mai baiatule dar daca tu te pui pe cel mai indepartat turn si te pui cu awp la fraguri si eu ma rog de tine sa te dai jos dar pe tine nu te intereseaza atunci nu am ce sa iti fac decat sa iti dau ban.vezi ca pt panda si fraguri excesive se da si destroy..urmeaza si ala data viitoare cand te mai prind la fraguri si mai ales daca nu intelegi cand te rog sa termini.tu chiar crezi ca ma intereseaza de repitatie.nu stiu de ai vrut tu sa dovedesti cu asta.vad ca nu vrei sa fim preteni.mai vb.....


rony si toby
 
-=Andu=-Data: Miercuri, 25 Noiembrie 2009, 18:49 | Mesajul # 4
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 55
Status: Offline
corect are dreptate poney
si nici nu stie sa vb frumos
ar rezolva mai multe da el prefera sa fie mai jmecher...
 
rconData: Miercuri, 25 Noiembrie 2009, 22:01 | Mesajul # 5
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
cu reputatia te-am rezolvat eu .. tongue smile

 
FouThaiData: Miercuri, 25 Noiembrie 2009, 22:45 | Mesajul # 6
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 8
Status: Offline
deci incep sa cred ca cei care intra cu coduri ca sa strice jocul au dreptate...numai pe magarii se merge aici. pONEY,am stat mult timp cu ban de la tine,daca imi amintesc,te ofticai ca arma ta nu tragea prin geam shi a mea da :)) Dupaia ai gasit repede motivu` ca`s pandar sau ce zici tu...magarie nene,nu-i corect...e doar un joc,dar e singurul joc care imi place shi ma mai oftic asa...plm
Apropo...nu prefer sa fiu yo mai jmeker,cum am demonstrat treaba asta? Sunt pamantean nu aerian ca altii care nu vad realitatea


Mesaj editat de FouThai - Miercuri, 25 Noiembrie 2009, 22:48
 
pONEYData: Miercuri, 25 Noiembrie 2009, 23:46 | Mesajul # 7
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
cand oi invata sa iti controlezi nervi si sa vb mai vb.pana atunci papa.

Added (26-Noiembrie-2009, 0:46 Am)
---------------------------------------------
si intelege ca nu ma intereseaza reputatia mai asta.termina cu -1 ca poti sa dai si -10 .asta nu ma intereseaza.parerea ta este nula aici.lasa-ne.


rony si toby
 
-=Andu=-Data: Joi, 26 Noiembrie 2009, 12:57 | Mesajul # 8
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 55
Status: Offline
Hello, -=Andu=-.

Reputation has been reduced [-1]. Reputation: 2

Added by: FouThai
Date: Miercuri, 25-Noiembrie-2009, 11:49 Pm

Comment: n-am bani,fura shi tu ca sa ai
.
.
.

ma fou thai esti cam disperat... copil crizat de 10 ani invata intai sa respecti lumea din jur ca sa poti sa fii si u respectat

 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri Sloturi Server - Rcon.no-ip.org » Cershesc Szlotu` :brows: (Vreau Szlot :D)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis