Rcon.Ucoz 13:00 - 17 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Intrebari si Raspunsuri » Diverse ce va duce capu :) » GiGi Becali (Pro sau Contra?:))))
GiGi Becali
dnyData: Luni, 06 Aprilie 2009, 08:54 | Mesajul # 16
Mini-Manager
Grup: Membru
Mesaje: 120
Status: Offline
Contra cum sa`l aresteze sa`i dea drumu:O FREE BECALI

StaY High All The Time
 
Prof_JuDoKData: Luni, 06 Aprilie 2009, 08:57 | Mesajul # 17
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 460
Status: Offline
dNy e Becalist :)))))))))))

☻/
/▌
/ \

 
kytantonyData: Luni, 06 Aprilie 2009, 10:04 | Mesajul # 18
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 285
Status: Offline
cum se zice dny?..release the beast!!!! :))

Added (2009-04-06, 11:04 Am)
---------------------------------------------
si ce mah dk a facut biserici inseamna ca maine poate face ce vrea?hai sa omoram nu numai pe cs ca e misto asa dk avem acoperire ca suntem ingeri....si ce mah dk aia sunt fosti hoti gata sunt saigur vinovati?eu stiu ca oricine e nevinovat pana la proba contrarie....


veghez din lumea de dincolo....
 
nebunData: Marti, 07 Aprilie 2009, 13:11 | Mesajul # 19
-Manager-
Grup: Manager
Mesaje: 189
Status: Offline
mare nedreptate i sa facut lu gigi da aici sunt alte chesti an joc mai ales justtitia corupta din romania adica hoti care iau luat masina lu gigi sunt an libertate shi el saracu sta an arest mi se pare o mare nedreptate deci sunt [size=18] CONTRA


Considerat nebun, afemeiat, stricat, drogat,
M-ai etichetat reprezentant al subculturii…
Na, că ţi-a rămas puţin sloboz în colţu’ gurii...


Mesaj editat de nebun - Marti, 07 Aprilie 2009, 13:12
 
kytantonyData: Marti, 07 Aprilie 2009, 13:25 | Mesajul # 20
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 285
Status: Offline
da de unde sti u mai ca exact iei iau furat masina poate au fost alti?doar ptr ca sunt hoti de masina?...ma nu cumva tu ai violat pe elodia?stai asa ca pun politia pe tine ca doar eu sunt becali si ma crede lumea...ma lasi...lasa mah nu iti fa griji ca politia nu face asemenea scandal fara dovezi mari..dk scapa inseamna ca e pe pl cu pile..ca in rest sa moara acoo..auzi frate asta presedinte sa ne becalizeze pe toti asa a zis in direct la pto tv...sa il fac in nasuk ...asta e dupa ceausescu(ca si ala avea 4 clase) al doilea dictator...si intreaba pe cei de varsta lui udy cum era pe vremea aia..

TOPIK INCHIS DIN PUNCTUL MEU DE VEDERE


veghez din lumea de dincolo....
 
nebunData: Marti, 07 Aprilie 2009, 13:29 | Mesajul # 21
-Manager-
Grup: Manager
Mesaje: 189
Status: Offline
an primu rand ai ghicit chestia cu elodia eu sunt violatoru shi al doilea rand sunt shigur ca asta e o conspiratie venita din politica


Considerat nebun, afemeiat, stricat, drogat,
M-ai etichetat reprezentant al subculturii…
Na, că ţi-a rămas puţin sloboz în colţu’ gurii...
 
CiTa_ZaPacItAData: Marti, 07 Aprilie 2009, 13:29 | Mesajul # 22
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 202
Status: Offline
e clar totzi suntem contra si kyta e pro ce s`o mai lungim:))

Nu beau, NU fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta. asta pana ies din puscarie
 
DahakaData: Marti, 07 Aprilie 2009, 13:54 | Mesajul # 23
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 1
Status: Offline
Bai deci Becali Free !!! si gata asta e tot deci sant Contra

Mesaj editat de Dahaka - Marti, 07 Aprilie 2009, 13:55
 
kytantonyData: Marti, 07 Aprilie 2009, 13:56 | Mesajul # 24
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 285
Status: Offline
bine mah si D-umnezeu e mana dreapta a lui becali...si eu sunt agent FBI( Femeal Body Inspection )......ce le stiti voi mah pe toate cu politica..mda

veghez din lumea de dincolo....
 
nebunData: Marti, 07 Aprilie 2009, 13:58 | Mesajul # 25
-Manager-
Grup: Manager
Mesaje: 189
Status: Offline
ati spun ca le am cu politica stiu cand acum doi ani cand traia taicamiu nu aveam decat un televizor shi tacamiu cum era paralizat an pat sad sad cry cry nu se uita decat la politica visam noaptea numa politica


Considerat nebun, afemeiat, stricat, drogat,
M-ai etichetat reprezentant al subculturii…
Na, că ţi-a rămas puţin sloboz în colţu’ gurii...
 
kytantonyData: Marti, 07 Aprilie 2009, 14:09 | Mesajul # 26
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 285
Status: Offline
nebunule dk mai zici ca te uitai si la OTV mai lamurit din start cum stai cu politica...

veghez din lumea de dincolo....
 
rconData: Marti, 07 Aprilie 2009, 16:40 | Mesajul # 27
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Ori ce ati spune voi aici despre Becali precum k e bine ce s-a intamplat eu voi fi intotdeauna IMPOTRIVA si CONTRA o fi gresit omu k oricine mai greseste in viatza "nu e nimeni usa de Biserica" dar i-a puneti-va voi in locul lui daca va fura cineva masina si il gasiti nu i dati o mama de bataie ???!!! nu cred k nu ! , daca era sa fi tras in aia 2 care i-au luat masina nu trebuia sa aibe si urme "cicatrice" ??? ...sigur k ar trebui dar nu le-a vazt nimeni cel putin eu de nici o culoare , ... "aia 2" faptasii nu trebuiau sa fie bagati sub ancheta penala sub 29 de zile iar Gigi Becali judecat in libertate ??!! BA DA NORMAL ASA E LEGEA !!! dar nimik nu se mai respecta in ziua de azi si in ROMANIA !!! si multe altele dar ma dor mainile sa mai scriuDECI LEGEA ROMANIEI ESTE UNDEVA JOS!

 
rconData: Marti, 07 Aprilie 2009, 16:44 | Mesajul # 28
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Apropo cand lumea "sinistratii" aveau nevoie de un sprijin financiar unde au fost Marii Politicieni si Statul Roman ??? ... Nicaieri ...tot Domnu Gigi Becali a avut grija de ai ..case, bani, mancare ..etc

 
Forum » Intrebari si Raspunsuri » Diverse ce va duce capu :) » GiGi Becali (Pro sau Contra?:))))
  • Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis