Rcon.Ucoz 10:02 - 17 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Intrebari si Raspunsuri » Diverse ce va duce capu :) » GiGi Becali (Pro sau Contra?:))))
GiGi Becali
CiTa_ZaPacItAData: Vineri, 03 Aprilie 2009, 21:22 | Mesajul # 1
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 202
Status: Offline
Sunteti de acord cu arestarea lui?:))
Nu`s fanu lui dA mie 1 mi se pare o facatura pusa la cale de altzi....


Nu beau, NU fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta. asta pana ies din puscarie


Mesaj editat de CiTa_ZaPacItA - Vineri, 03 Aprilie 2009, 21:23
 
kytantonyData: Vineri, 03 Aprilie 2009, 21:38 | Mesajul # 2
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 285
Status: Offline
sunt pro frate ptr ca nu te lasa dus de nas de fatza lui de ingeras...cica a facut donati...pai si ce deaia poti omora pe cineva apoi ca ex?...hai cita sa iti dau un mil de lei ca maine iti dau cutit asa ca sunt un om bun ;)...deci e f bine ce sa intamplat ca el singur sa dat mare e a facut cu aia.....o fi si el vreun pui de leu si si nu stim noi...ma lasiii...deci PRO...si lasa-ma mai frate cu prefacuta...dk vreisa afli ceva uitate pe singurul post care nu e nici contra nici pro....e protv..restul sunt bine platiti sa faca show....se contrazi uni pe alti fac spectatol etc...deci frate protv e cel mai tare dk vrei sa afli ceva

veghez din lumea de dincolo....
 
CiTa_ZaPacItAData: Vineri, 03 Aprilie 2009, 21:49 | Mesajul # 3
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 202
Status: Offline
ma n`am nimik cu el k nu`l iubesc:)) da dak vroia sa`l aresteze il aresta akuma 3 luni kand sa intamplat fapta nu akuma kand se auzise de scandalu cu frasu lu basescu cu manariiile lui k la prins si dak a bagat show asta a disparut showurile cu frasu lu base daia zic k mi se pare mana cuiva k asa mi`e indiferent de becali k totzi trb sa respecte legea:)) dak nu ii bagam in cs si ii impuscam:))

Nu beau, NU fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta. asta pana ies din puscarie
 
kytantonyData: Vineri, 03 Aprilie 2009, 22:02 | Mesajul # 4
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 285
Status: Offline
mai frate de aceea ti-am spus sa urmareti stirile acolo ptr ca acolo sa zic ca in 3 luni politia nu a stat a adunat probe si a ascultat telefoane....deci nu are cum sa fie mana lui altcineva...plus ca sa mai zic ca de ce a venit asa direct fara citatie...dar unde plm ai auzit u asa ceva ca un presupus criminal sau hot sa fie citat prima data printro scrisoare si apoi sa vina poloitia dupa el dk nu vine...ce la popovici ia dat citatie?a venit si la luat direct...e o mare diferenta in a fi suspect de ceva si de a fi sigur de ceva ptr ca dk venea citatie atunci jiji vb cu baieti su punea totul la cale cum sa se vb la proces...deci mi se pare f f f mnormal si corect ca la luat prins surprindere...nu sa putut pune la cale nik ptr ca nu a fost timp...sa mai zic ca de ce sa dus cu 30 de mascati?...ai vazut ce a fost acolo cand la luat?deabia au ajuns cei 30 de mascati...deci te rog uitate la stiri bune ca sa afli adevarul nu acolo unde se ascund unele lucruri si vb niste oameni care urmaresc jocuri politice...toata lumea zice ca e mana lui base...dar dk e mana lui altineva si vrea sa ii arate la base ce pateste dupa ce nu mai e presedinte...deci speculati fac pana miane dimi dk vrei crede-ma ca ma stiu...ptr ca sunt la fac de inginerie economica....ce e la dosar conteaza nu ce zice lumea...dk eu as zice ca u esti codat la X-ul(gluma) corect ar fi sa ceara probe nu sa adculte vb..deci mai lasa-ma cu ce zic astia la tv frate happy de explicatie?

veghez din lumea de dincolo....

Mesaj editat de kytantony - Vineri, 03 Aprilie 2009, 22:02
 
CiTa_ZaPacItAData: Vineri, 03 Aprilie 2009, 22:06 | Mesajul # 5
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 202
Status: Offline
pai protv de cand cu show lu giovani becali la sport.ro e total contra becali deci e clar sa nu`i tzina partea:)))
da io tot la facatura raman:))


Nu beau, NU fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta. asta pana ies din puscarie
 
kytantonyData: Vineri, 03 Aprilie 2009, 22:14 | Mesajul # 6
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 285
Status: Offline
pai nu e mah nici contra nici pro astia...zic doar ce se intampla..

veghez din lumea de dincolo....
 
rconData: Sambata, 04 Aprilie 2009, 00:20 | Mesajul # 7
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
parerea mea e k au facut o foarte mare greseala si asta o sa se vada mai trz deci sant CONTRA

kakanarii aia 2 care l-au dat in judecata nu aveau ei tupeu sa faca asta si nici bani pt asa ceva deci in spatele lor se ascunde o umbra .... parerea mea si vb aia "iti dau 20 mii de lei ..." smile


 
DeeJaYData: Sambata, 04 Aprilie 2009, 09:10 | Mesajul # 8
-Manager-
Grup: Membru
Mesaje: 171
Status: Offline
parerea mea este ca l`au bagat la puscarie ca sa incerce sa il prinda cu alte afaceri de ale lui mai mari...oricum au fost jalnici politia romana..lau luat de acasa park era cel mai mare infractor dn lume..si altii care omoara oameni unu dupa altu nu`mi mai salta asa..

Added (2009-04-04, 10:10 Am)
---------------------------------------------
oricum eo il admir pa omu asta asa nebun si prost cum e el..are o groaza de bani..a stiut sa faca o groaza de bani..si il duce mintea


Dimineata cand ma trezesc... ma trezesc cu frica
Ca gaborii ar putea sa vina sa ma ia la circa
Asta este lumea oamenilor cu multi bani...
 
udyData: Sambata, 04 Aprilie 2009, 09:45 | Mesajul # 9
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 289
Status: Offline
dal draq de hahalera
==================
dar asa ceva nu se face de parca era al capone ce draq ma i nene traim in romania deci totui posibil
asta este politia romana


ioooooooo

Mesaj editat de udy - Sambata, 04 Aprilie 2009, 09:46
 
Prof_JuDoKData: Sambata, 04 Aprilie 2009, 10:33 | Mesajul # 10
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 460
Status: Offline
Quote (rcon)
parerea mea e k au facut o foarte mare greseala si asta o sa se vada mai trz deci sant CONTRA
kakanarii aia 2 care l-au dat in judecata nu aveau ei tupeu sa faca asta si nici bani pt asa ceva deci in spatele lor se ascunde o umbra .... parerea mea si vb aia "iti dau 20 mii de lei ..."

umbra de care zici u e un mafiot destul d cunoscut " Sandu Geamnu " el i-a furat ji masina lui ji poate el e ji in spatele arestarii wink


☻/
/▌
/ \

 
kytantonyData: Sambata, 04 Aprilie 2009, 10:49 | Mesajul # 11
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 285
Status: Offline
ba da ma lasi...te-ai uitat si u la otv si crezi tot ce zic aia mah?mai dezamagit profu....dk zic ca ovy e gay u crezi tot ce auzi mah omule?...vai de plm ca mai dezamagit de tot...

veghez din lumea de dincolo....
 
CiTa_ZaPacItAData: Sambata, 04 Aprilie 2009, 12:16 | Mesajul # 12
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 202
Status: Offline
kyta lasa ma otv k asta se vede cu ochiu liber k e manarie ce draq:)) adik te duci cu 30 mascatzi si mai chemi si presa? ptr ce a chemat presa? sa arate ce buna e justitia romana iauite ce infractor am arestat vaiiiiiiiii
in fine din moment ce la bagat la bulau nu cred k mai scapa becali...il infunda:) norocu lui sa scape sapunu:))


Nu beau, NU fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta. asta pana ies din puscarie
 
rconData: Sambata, 04 Aprilie 2009, 21:45 | Mesajul # 13
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Tot ceea ce vedeti si tot ceea ce se intampla este numai pt a scapa fratele lui Basescu si multi altii de Presa adika sa nu mai stie tot Romanu ce se mai intampla cu "altii" (Fratele Basescu si inca cativa) Parerea mea si asta e adevarul gol golutz wink smile Santeti Lamuriti Acum ?? smile

 
DeeJaYData: Sambata, 04 Aprilie 2009, 22:25 | Mesajul # 14
-Manager-
Grup: Membru
Mesaje: 171
Status: Offline
scapa cita ...eo bag mana`n foc ca scapa:)...omu ii ingroapa in bani paia..si il mai duce si mintea..si il ajuta dumnezeu la cate biserici a facut:)))

Dimineata cand ma trezesc... ma trezesc cu frica
Ca gaborii ar putea sa vina sa ma ia la circa
Asta este lumea oamenilor cu multi bani...
 
Prof_JuDoKData: Duminica, 05 Aprilie 2009, 01:21 | Mesajul # 15
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 460
Status: Offline
Quote
ba da ma lasi...te-ai uitat si u la otv si crezi tot ce zic aia mah?mai dezamagit profu....dk zic ca ovy e gay u crezi tot ce auzi mah omule?...vai de plm ca mai dezamagit de tot...

Vezi k Sandu sta q mn in cartier deci ..... nu sunt vb aruncate in vant daca vrei iti zic ji p cine a acuzat Becali , sunt niste amici d ai mei asa k.....nu am motive sa asc c zic aia d la otv in fine nu ma intereseaza Becali tongue tongue eu sa fiu sanatos smile


☻/
/▌
/ \

 
Forum » Intrebari si Raspunsuri » Diverse ce va duce capu :) » GiGi Becali (Pro sau Contra?:))))
  • Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis