Rcon.Ucoz 10:02 - 17 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Intrebari si Raspunsuri » Diverse ce va duce capu :) » LA MULTI ANI UDY!!!!!!!!!!! (BUCURIE)
LA MULTI ANI UDY!!!!!!!!!!!
Ce doriti la un om care a trecut prin multe in viata si azi e ziua lui?
1. MULTA SANATATE [ 1 ] [7.14%]
2. MULTI MULTI BANI!!!! [ 0 ] [0.00%]
3. BUCURIA SI MANDRIA DE A FI TATA [ 0 ] [0.00%]
4. O VIATA LUNGA PLINA DE SURPRIZE MEREU PLACUTE [ 1 ] [7.14%]
5. ALL INCLUSIVE(ADIK TOATE RASPUNSURILE DE MAI SUS) [ 12 ] [85.71%]
Totalul răspunsurilor : 14
kytantonyData: Marti, 21 Aprilie 2009, 08:53 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 285
Status: Offline
La Multi anisori Taticule....cine urmeaza dupa tine sa fie tatic apropo????....se pare ca am gresit la pool asta si nu poate da nimeni replay..scz

veghez din lumea de dincolo....

Mesaj editat de kytantony - Marti, 21 Aprilie 2009, 11:27
 
rconData: Marti, 21 Aprilie 2009, 14:08 | Mesajul # 2
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
ti-am deschis aici pt comenturi alta data debifeaza prima casuta cu "poll only"

si inca ceva degeaba k tot eu am fost primu care i-am zis lu udy la multi ani azi noapte tongue smile


 
udyData: Marti, 21 Aprilie 2009, 14:14 | Mesajul # 3
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 289
Status: Offline
in sfarsit pot sa scriu si eu
va multumesc tuturor care azi sunteti lanaga mine (si la propriu si la figurat)va doresc si eu de asemenea multa sanatate si putere de munca si chiar nu ma asteptam sa imi deschideti acest pool
ma simt bine cand vad ca am prieteni asa fara nici o obligatie
pe nu i cunosc pe altii da dar oricum sunt fericit ca sunteti lanaga mine si sper sa fim in continuare asa apropiati ca dusmani sunt destui

=====================================================
nu mai am cuvinte console hands hands hands hands hands hands hands hands hands hands hands hands hands hands hands hands hands hands hands hands hands hands hands hands hands hands hands hands hands hands hands hands hands hands hands hands


ioooooooo
 
rconData: Marti, 21 Aprilie 2009, 14:22 | Mesajul # 4
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
pai nu esti tu tatic tongue smile

holiday pepsi serenade snack


 
[R]InnocenseData: Marti, 21 Aprilie 2009, 14:27 | Mesajul # 5
Mini-Moderator
Grup: Moderator
Mesaje: 131
Status: Offline
la multi ani udy :*:*

Trebuie sa-ti asumi riscuri pentru a-ti indeplini visele.
 
kytantonyData: Marti, 21 Aprilie 2009, 14:46 | Mesajul # 6
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 285
Status: Offline
ms x-ule ptr ajutor.....acuma serios mah...ma omori cu poza aia...plm iar in bat femeia sa facem ........ no comeee....sa revenim....aaaaa tatikule vezi ca te costa mah ce am facut...nu scapi asa usor...ia baga bani in cont:www.nie-la-vale.brrr.com sa beau si eu o bere mah ptr efort

veghez din lumea de dincolo....
 
rconData: Marti, 21 Aprilie 2009, 15:33 | Mesajul # 7
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
da ce are domne poza mea tongue smile e ceva normal tongue :D

 
ScorpionData: Marti, 21 Aprilie 2009, 18:09 | Mesajul # 8
Mini-Moderator
Grup: Manager
Mesaje: 336
Status: Offline
cool cool cool cool cool cool cool cool cool

i love my people :))))))
 
Prof_JuDoKData: Miercuri, 22 Aprilie 2009, 04:40 | Mesajul # 9
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 460
Status: Offline
[b][size=10]La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi Ani La Multi AniUdy [/size][/b]

☻/
/▌
/ \



Mesaj editat de Prof_JuDoK - Miercuri, 22 Aprilie 2009, 04:42
 
Forum » Intrebari si Raspunsuri » Diverse ce va duce capu :) » LA MULTI ANI UDY!!!!!!!!!!! (BUCURIE)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis