Rcon.Ucoz 11:06 - 30 Aprilie 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri Admin Server - Rcon.no-ip.org » Pentru Rcon Promit !!!!
Pentru Rcon Promit !!!!
kyorroData: Miercuri, 14 Ianuarie 2009, 13:54 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 12
Status: Offline
Rcon am citit toate regulile promit sa stau 7 ore pe zi sa dau kick la codati cei care injura dau ban numai cu Poze Promit :X Rcon te respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect ok prof

:)) ONI
 
oniData: Miercuri, 14 Ianuarie 2009, 14:07 | Mesajul # 2
Super-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 89
Status: Offline
Pro pro baiatu a promis .........Crek e bun sa ii dam o singura sansa sa vedem ce stie dak nu stie Ii scooatem si zicea ca vrea administrator In fine....... booze Rcon te respect respect respect respect macar sa dea Un examen de trecere de la jucator la admin cake macar il lasam 3 zile dak face cineva plangere asupra lui ii scoatem adminu ....ii scoti ca bosu pe server e RCON angel eek crek a citit deal deal deal hands fool haha cake holiday icecream ok scz ca am scris atat de MULT online2long yes

I am On1Xz :D
 
rconData: Miercuri, 14 Ianuarie 2009, 16:54 | Mesajul # 3
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
oni puteai sa spui f clar k e un prieten de-al tau nu sa il infloresti atat ! <_< si bineinteles eu decid cine primeste sau nu angry

 
oniData: Miercuri, 14 Ianuarie 2009, 21:53 | Mesajul # 4
Super-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 89
Status: Offline
ista ma Copiaza X( ca cik te respect Etc...

I am On1Xz :D
 
ScorpionData: Miercuri, 14 Ianuarie 2009, 22:02 | Mesajul # 5
Mini-Moderator
Grup: Manager
Mesaje: 336
Status: Offline
mah da cate prostii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mai is pe forum wacko wacko wacko wacko mai strege din ele tongue tongue tongue tongue

i love my people :))))))
 
Oana18Data: Joi, 15 Ianuarie 2009, 01:28 | Mesajul # 6
-Membru-
Grup: =Nesimtit=
Mesaje: 287
Status: Offline
biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin

sorgen über sorgen nicht zu viell, es kommt ja doch wie gott es will
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri Admin Server - Rcon.no-ip.org » Pentru Rcon Promit !!!!
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis