Rcon.Ucoz 04:06 - 20 Aprilie 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » data: 20/01/2010 ora: 20:48:17 (unban)
data: 20/01/2010 ora: 20:48:17
tralalaData: Joi, 21 Ianuarie 2010, 02:32 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 4
Status: Offline
Player: tralala
Ip :89.34.79.13

Cer debanare din motiv : nu am dat pozele la timp pt ca am crezut ca e o eroare si ma scos din joc

Optional: am atasat pozele rog adminul pONEY sa le vada si sa dea unban

Pozele sant:

Atasare: fy_azkill0000.bmp (2.64 Mb) · fy_azkill0001.bmp (2.64 Mb)


Mesaj editat de tralala - Joi, 21 Ianuarie 2010, 02:36
 
pONEYData: Joi, 21 Ianuarie 2010, 10:15 | Mesajul # 2
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
frate lasa vrajeala,te-am urmarit foarte atent si aveai wall si nici macar nu sti sa joci cu el,deaceea ai luat destroy direct si mai am si eu o intrbare la tine:de ce ti-a luat 7 ore sa postezi pozele pe site?daca vreaq cineva sa scoata banul este liber sa o faca eu unul nu o fac pt ca sunt 100 la 100 ca avea wall altfel nu ii dadeam direct destroy.dar la astia care se vede clar ca au coduri eu unul le dau destroy direct,daca le fac poze ies si apar ca si aceasta dupe cateva ore ca uite pozele.Banul ramane.

rony si toby
 
tralalaData: Joi, 21 Ianuarie 2010, 14:03 | Mesajul # 3
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 4
Status: Offline
salut! ma indoiesc de priceperea ta daca spui ca am wall,am peste 30 de ani si nu am jucat niciodata cu coduri.
motivul pt care am dat pozele asa tarziu este ca nu am vazut cand miai dat distoy(cred ca daca ma puneai spectator vedeam ca tre sa dau poze) si am vazut tarziu ca sunt banat cand am vrut sa intru la joc iara si atunci am cautat poze si am postat pe forum .in alata ordine de idei daca aveam cod nu cred ca ma mai agitam atat sa vreau sa scoti banu . concluzia mea este ca daca in pozele astea se vede ca am wall pozele la jucatori sa fac degeaba . rog a scoate banu sa pot dovedi ca joc fara cod. stima
 
nebunData: Joi, 21 Ianuarie 2010, 14:05 | Mesajul # 4
-Manager-
Grup: Manager
Mesaje: 189
Status: Offline
ba lasa vrajeala cand ti se face poze automat serveru te baga spectator angry wink


Considerat nebun, afemeiat, stricat, drogat,
M-ai etichetat reprezentant al subculturii…
Na, că ţi-a rămas puţin sloboz în colţu’ gurii...
 
tralalaData: Joi, 21 Ianuarie 2010, 14:46 | Mesajul # 5
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 4
Status: Offline
cred ca nu ai citit ce a scris poney "ai luat destroy direct" daca pozele nu sunt concludente si pot aduce alte dovezi poate ami spune cineva sau se mai uita la poze si alti admini
 
yo_yoData: Vineri, 22 Ianuarie 2010, 08:06 | Mesajul # 6
Mini-Manager
Grup: Manager
Mesaje: 140
Status: Offline
PAI SI CE DACA DACA AI LUAT DESTROY TOT SPEC RAMII ...SUNT UNI ADMINI CU EXPERIENTA .. SI VB DEASTE SUNTEM PLICTISITI ..

CUM AI VAZUT TIRZIU CA AI FOST BANAT CIND TE DA AFARA DUPA UN SERVAR DAI RECONECT IMIEDIAT...SI NAVEA CUM SA NUTI APARA ..CA ESTI BANAT


cs
 
pONEYData: Vineri, 22 Ianuarie 2010, 17:49 | Mesajul # 7
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
frate iti mai dau o sansa,data viitoare o sa iti fac poze,daca nu o sa le prezinti imediat o sa ai destroy plus ban direct nu o sa ti-l mai scoata nimeni.fac asta pt a termina discutia.

rony si toby
 
pONEYData: Vineri, 22 Ianuarie 2010, 17:52 | Mesajul # 8
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
] amx_unban 89.34.79.13
[AMXX] Ip-ul "89.34.79.13" a fost inlaturat din lista de ban-uri


rony si toby
 
tralalaData: Vineri, 22 Ianuarie 2010, 19:08 | Mesajul # 9
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 4
Status: Offline
multumesc pt intelegere .
 
yo_yoData: Sambata, 23 Ianuarie 2010, 11:54 | Mesajul # 10
Mini-Manager
Grup: Manager
Mesaje: 140
Status: Offline
SA INCHIDA CINEVA TOPICUL ASTA

cs
 
rconData: Sambata, 23 Ianuarie 2010, 15:33 | Mesajul # 11
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline


 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » data: 20/01/2010 ora: 20:48:17 (unban)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis