Rcon.Ucoz 17:28 - 25 Aprilie 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » BANN DEGEABA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (BANN DEGEABA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
BANN DEGEABA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zg1mbyData: Duminica, 07 Februarie 2010, 13:32 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 3
Status: Offline
[color=orange][size=15][u]SALUT!!! CINEVA DE PE SERVER MIA DAT BANN FARA A FACE MACAR O POZA...FARA NIMICA....DEGEABA...AM PRETENTIA INTAI SA SE FACA POZE SI DACA E CAZUL SA SE DEA BANN...NU SA MA AGAUGE DEGEABA LA BANN LIST...CER SCOATEREA BANN-ULUI.........VA MULTUMESC!!!

zg1mby
 
-=Andu=-Data: Duminica, 07 Februarie 2010, 13:53 | Mesajul # 2
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 55
Status: Offline
sa aflam parerea adminului ca sigur ai facut u ceva....
fraguri sau nu ai vazut cand ti-o fost facute poze ca nu da nimeni ban degeaba
 
pONEYData: Duminica, 07 Februarie 2010, 15:50 | Mesajul # 3
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
de la mine ai ban pt fraguri excesive.binenteles ca ai facut fregurile prind panda daia naspa.te suiai numai in turn.stateai pe ctrl si faceai fraguri.am scris de 4 ori sa terminati cu jucatul la fraguri pt ca mai erau 2 pers care jucau la fraguri ia apoi a trebuit sa va dau ban la toti 3.banul ramane.eu zic sa iti cauti alt server.parerea mea sa fie clasic.

rony si toby
 
pONEYData: Duminica, 07 Februarie 2010, 15:52 | Mesajul # 4
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
normal ca nu ai vazut nimk din moment ce faceai 3-4 fraguri in 10 sec.erai atent sa nu ratezi vreunul.asa fac si cei cu WATF, la fel,nici ei nu vad cand ii rog sa isi schimbe numele.

rony si toby
 
zg1mbyData: Duminica, 07 Februarie 2010, 17:49 | Mesajul # 5
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 3
Status: Offline
bn frate...adevarul e ca nu prea ma uit la chat...dak vrei sami scoti bann-ul e bn k de aqma stiu ce am de faqt...bafta...ms [p.s nu mai ma urc in turn de aqma la nici un srv] ms mult

zg1mby
 
pONEYData: Duminica, 07 Februarie 2010, 18:18 | Mesajul # 6
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
asta este problema tuturor,nu se uita la chat.sper ca data viitoare sa te uiti si sa lasi fragurile pt ca voi nu intelegeti ca daca faceti 15 fraguri pe un level tot voi pierdeti pt ca pierdeti levele.data viitoare nu iti va mai scoate nimeni banul daca se mai intampla.poti sa intri,iti scot banul acum....

rony si toby
 
pONEYData: Duminica, 07 Februarie 2010, 18:20 | Mesajul # 7
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
as dorii si eu ip-ul tau ca sa iti pot scoate banul.cand il vei posta iti voi scoate banul.

rony si toby
 
zg1mbyData: Duminica, 07 Februarie 2010, 19:27 | Mesajul # 8
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 3
Status: Offline
78.97.70.190
asta e ip meu...ms de aqma stiu ce`am de faqt....ms BAFTA!!!:*


zg1mby
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » BANN DEGEABA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (BANN DEGEABA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis